رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر جمعه اعلام کرد جان تشکر. Ratcliffe (R-تگزاس) به مدیر اطلاعات ملی (DNI).

“من با خوشحالی به اعلام نامزدی @RepRatcliffe (Congressman John Ratcliffe) به مدیر اطلاعات ملی (DNI),” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “می خواهم به اتمام روند قبلی اما جان می خواستم صبر کنید تا پس از IG [Inspector General] گزارش شد و به پایان رسید.”

“جان برجسته است مرد از استعداد بزرگ!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

پست DNI ایجاد شده بعد از سپتامبر. 11, 2001 حمله به ایالات متحده نظارت بر 17 غیرنظامی و نظامی سازمان های اطلاعاتی از جمله سازمان سیا است.

اعلام می آید فقط 10 روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان خواهد بود که اقدام DNI به جای یوسف Macguire.

سنا باید به تایید نامزدی برای دائمی DNI نقش. در صورت تایید آن خواهد بود اولین بار DNI نقش پر است از سابق DNI دن کت’ استعفای زمان اثر در Aug. 15, 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا نامزد Ratcliffe به DNI نقش در ماه جولای سال 2019 اما Ratcliffe خارج از در نظر گرفتن. مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی پس از نام مگوایر به اقدام DNI موقعیت در اوت. 8, 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رسانه های ناعادلانه درمان Ratcliffe منجر به خروج.

“ما بزرگ کنگره جمهوری خواه جان Ratcliffe است که درمان بسیار ناعادلانه توسط LameStream رسانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر در ماه اوت سال 2019. “به جای رفتن را از طریق ماه از تهمت و افترا به من توضیح داده شده به جان چقدر بدبختی این امر می تواند برای او و خانواده اش برای مقابله با این افراد است.”

“جان بنابراین تصمیم به ماندن در کنگره که در آن او قادر به انجام چنین کار برجسته به نمایندگی از مردم تگزاس و کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پست های بعدی.

Ratcliffe شده در کنگره پس از 2015 و در حال حاضر در هر دو خانه هوش و قوه قضائیه کمیته به عنوان کمیته اخلاق. او درگیر شد و در بازجویی از شاهدان در طول مولر به عنوان به خوبی به عنوان خانه استیضاح تحقیقات.

قبل از خدمت در کنگره Ratcliffe شهردار بود برای هیت, تگزاس, ایالات متحده وکیل و فدرال ترور دادستان, با توجه به رسمی بیوگرافی.

این “IG گزارش” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر پست اشاره به 500 صفحه گزارش (pdf) توسط بازرس کل Michael Horowitz منتشر شده در دسامبر 2019.

Horowitz, تحقیق در مورد ضد جاسوسی رسیدگی به روسیه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی از جمله اتهام سوء رفتار در مورد نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) حکم تحویل داده شده توسط دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی.

در سال 2016 وزارت دادگستری و اف بی آی رو حکم در سال 2016 به مانیتور کارتر صفحه یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اما روشن نیست که اگر دیگران تحت نظر قرار گرفتند.

فقط در روزهای منتهی به این گزارش انتشار Ratcliffe گفت به اعتقاد او این گزارش “در حال رفتن به پیدا کردن که وجود دارد مشکلات در FISA روند درخواست و آنها نمی خواهند که به بیرون می آیند تا زمانی که آنها پس از استیضاح رئیس جمهور.” او همچنین گفت که درخواست استیضاح در این زمان بود که تلاش برای مقابله با سیگنال برابر پتانسیل انتشار IG گزارش.

هوروویتس تایید کرد در این گزارش که FBI با اتکا بر اطلاعات پرداخت توسط هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) برای به دست آوردن حکم FISA در صفحه.

جک فیلیپس و بون شیائو کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im