مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 3-فاز دستورالعمل برای فرمانداران به بازگشایی متحده

کاخ سفید پرده برداری 3-فاز دستورالعمل در پنج شنبه بعد از ظهر برای فرمانداران به بازگشایی کشورهای خود را.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این طرح طی کاخ سفید Coronavirus نیروی کار مطبوعاتی.

“تیم ما از کارشناسان ما می توانید شروع بعدی مقابل ما بودند که ما خواستار ‘باز کردن امریکا دوباره.’ و این چیزی است که ما انجام می دهند باز کشور ما,” او گفت:. “ما باید برای انجام این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تصمیم گیری بر اساس آخرین اطلاعات.

“کارشناسان ما می گویند که منحنی است پهن و اوج در موارد جدید است که پشت سر ما” گفت:. “در سراسر کشور بیش از 850 استان ها—و یا نزدیک به 30 درصد گزارش کرده اند و هیچ مورد جدید در 7 روز گذشته.”

Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد CCP ویروس در باغ گل رز کاخ سفید در 14 آوریل سال 2020 است. (Alex براندون/عکس از آسوشیتدپرس)

دستورالعمل جدید با هدف پاکسازی راه را برای کاهش محدودیت ها در مناطق پایین نرخ انتقال CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus در حالی که نگه داشتن آنها در جای خود در ضربه سخت تر مکان.

مکان با کاهش عفونت و قوی تست آغاز خواهد شد 3-فاز تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس با هر فاز ماندگار حداقل 14 روز به منظور اطمینان حاصل شود که شیوع ویروس نیست سرعت بخشیدن دوباره.

شروع به باز کردن در فاز یک دولت باید به دیدار برخی از معیارهای گفت: دکتر دبورا Birx کاخ سفید همه گیر پاسخ هماهنگ کننده.

دولت باید کاهش گزارش آنفلوآنزا مانند بیماری و COVID مانند سندرومی موارد در یک دوره 14 روزه کاهش موارد مستند و بیمارستان ها باید قادر به درمان تمام بیماران با موضوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تصمیم نهایی در دست فرمانداران به عنوان در هر ایالت متفاوت است.

“فرمانداران خواهد بود قدرت را به خیاط رویکردی که نیازهای متنوع شرایط کشورهای خود را,” او گفت:. “اگر آنها نیاز به بسته باقی می ماند ما اجازه خواهد داد که آنها را به انجام این کار است و اگر آنها بر این باورند که زمان برای بازگشایی, ما ارائه آنها آزادی و راهنمایی برای به انجام رساندن این وظیفه و به سرعت با توجه به آنچه آنها می خواهند به انجام است. ما نیز تشویق متحده به کار با هم برای هماهنگ کردن تلاش های منطقه ای خود را.”

Epoch Times Photo
عبادت می رسند در زندگی خیمه کلیسا در مرکز La., در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. (جرالد هربرت/عکس از آسوشیتدپرس)

با توجه به دستورالعمل های بزرگ سالن از جمله ناهار خوری نشسته سینما و سالن های ورزشی و محل عبادت می تواند تحت سخت فیزیکی فاصله پروتکل در طول فاز یک.

اعمال جراحی الکتیو و ورزشگاه نیز دریافت چراغ سبز به سر و یا بازگشایی با کاهش سیاست های در دست.

اما میله های زندان هستند پیشنهاد نمی شود برای باز کردن در این مرحله.

در طول فاز دو تجمعات بیش از 50 نفر باید اجتناب شود مگر اینکه عملی اجتماعی فاصله اقدامات صورت گرفته و غیر ضروری سفر برای افراد و کارفرمایان می توانند رزومه.

مدارس و سازماندهی فعالیت های جوانان از جمله daycares و اردوگاه می تواند بازگشایی شده است. میله همچنین می توانید باز با کاهش ایستاده-اتاق اشغال در این مرحله.

در طول فاز سه worksites می توانید از سرگیری عملیات.

Washington State Continues Efforts To Limit Spread Of Coronavirus
دانش آموزان ترک ترگود مارشال مدرسه ابتدایی پس از سیاتل عمومی سیستم مدرسه بود که ناگهان بسته به علت coronavirus نگرانی در تاریخ 11 مارس سال 2020 در سیاتل واشنگتن است. (جان مور/گتی ایماژ)

دستورالعمل جای کمترین محدودیت در افراد آسیب پذیر که شامل افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت.

آنها باید در خانه بماند در طول فاز یک و دو و تنها می تواند از سرگیری تعاملات در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله در طول فاز سه. بازدیدکننده داشته است به مراقبت ارشد امکانات و بیمارستان ها پیشنهاد کرد برای از سرگیری طول فاز و سه اما نه در طول فاز یک و فاز دو.

CCP ویروس که پدید آمده از ووهان چین و باعث بیماری COVID-19 باعث شده حداقل 142,148 مرگ و میر در سطح جهان و آلوده بیش از 2.1 میلیون نفر که از بعد از ظهر چهارشنبه با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این شماره ها در نظر گرفته شده نادرست توسط بسیاری از افراد به دلیل تاخیر در جمع آوری داده ها توسط دولت و همچنین قابل توجهی کم گزارش دهی موارد شناخته شده و مرگ و میر در سرزمین اصلی چین است.

وجود دارد بیش از 654,000 مورد تأیید و 31,628 مرگ و میر در ایالات متحده داده ها را نشان می دهد.

کاخ سفید دستورالعمل آمده به عنوان کشورهای در حال انتخاب روش های مختلف برای رسیدگی مستمر شیوع.

Front 9 Farm offers weekly deliveries of vegetables, meats, cheeses and other fresh items following the CCP virus outbreak, in Ohio, U.S.
Corinne Henslee و الن آماده سازی سفارشات در مقابل 9 مزرعه که در آن آنها شروع به ارائه هفتگی تحویل از سبزیجات و گوشت و پنیر و دیگر آیتم های تازه زیر CCP شیوع ویروس در اوهایو در 4 آوریل سال 2020 است. (Dane ریس/فردا نیوز)

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: کسب و کار در میانه دولت می تواند شروع به بازگشایی در تاریخ 1 مه.

DeWine ذکر اوهایو شرکت مبتنی بر RPM به عنوان مثال. دور در دقیقه است که به اجرا در تعدادی از اقدامات در آماده سازی برای بازگشایی برخی از امکانات از جمله به طور منظم چک کردن سهام از تجهیزات حفاظت شخصی, محدود کردن بازدید کنندگان و بازدید کنندگان غربالگری پس از ورود اجازه می دهد بیمار و کارکنان در محل کار و نیاز به کارکنان حفظ فاصله 6 فوت از دیگران و یا اگر آن را نمی ممکن است حکم آنها با پوشیدن ماسک.

“ما به دنبال شروع این روند در مارس 1,” DeWine گفت. “ما شروع خواهد شد با شرکت های است که می تواند نشان دهد که آنها می توانید انجام دهید این چیزها. … ما این کار را با شرکت های که در آن ما قادر به کنار هم قرار دادن دستورالعمل ها و شرکت هایی که ما فکر می کنیم می توانید شروع به پایین این جاده است.”

در حالی که کشورهای دیگر از جمله نیویورک, کانکتیکات, مریلند و ویرجینیا را انتخاب کرده اند برای گسترش خاموش شدن ناگهانی.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: تمام مدارس و غیر ضروری در کسب و کار باقی خواهد ماند توقیف در دولت خود را از طریق حداقل ممکن است 15.

“ما به آنچه ما انجام می دهند” کومو گفت. “من نمی خواهم به پروژه فراتر از آن دوره… مردم باید یقین و وضوح به طوری که آنها می توانید برنامه من نیاز به یک اقدام هماهنگ طرح با کشورهای دیگر. پس از یک ماه ما همچنان نزدیک به پایین سیاست.”

بخوانید: کاخ سفید دستورالعمل برای ‘باز کردن امریکا دوباره’

Epoch Times Photo

Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo Epoch Times Photo

تام Ozimek, Zachary Stieber و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de