مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 19 میلیارد دلار کمک برنامه برای کشاورزان و دامداران

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه خبر داد: 19 میلیارد دلار کمک برنامه برای کسانی که در صنعت کشاورزی است که از لحاظ اقتصادی نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

این COVID-19 برنامه کمک غذایی شامل 16 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران و تولید کنندگان و 3 میلیارد دلار برای ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) برای خرید محصولات تازه لبنی و محصولات گوشت از کشاورزان به توزیع مجدد از طریق مواد غذایی جامعه بانک ها و دیگر غیر-سود و ایمان مبتنی بر سازمان های کشاورزی, وزیر سانی Perdue گفت.

“نیاز به تخلیه شیر یا به شخم زدن زیر سبزیجات به بازار آماده است نه تنها از نظر مالی ناراحت کننده اما آن را دلخراش و همچنین به کسانی که در تولید آن” پردو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. “این برنامه نه تنها ارائه کمک های مالی به کشاورزان و دامداران اما اجازه خواهد داد که خرید و توزیع محصولات کشاورزی فراوانی در این کشور به کمک دوستان آمریکایی ما نیاز دارند.”

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت که آن را “آغاز خواهد شد با تامین حدود 100 میلیون دلار در هر ماه در میوه و سبزیجات تازه و 100 میلیون دلار در هر ماه در انواع محصولات لبنی و 100 میلیون دلار در هر ماه در محصولات گوشت.”

پردو گفت که 6.5 میلیارد دلار از این کالا شرکت اعتباری (CCC) و همچنین $19.5 میلیارد دلار در CCP ویروس امداد کمک های مالی استفاده می شود برای سرعت بخشیدن به پرداخت های مستقیم “به جای صبر کردن برای دوباره پر کردن از CCC بودجه در ماه جولای.” CCC یک دولت شرکت ایجاد شده در سال 1933 برای حمایت از بخش کشاورزی داخلی.

“وزارت کشاورزی ایالات متحده انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت ما برای اجرای این برنامه به سرعت و به طور موثر به عنوان امکان پذیر است برای کمک به کشاورزان و دامداران و تولید کنندگان و مصرف کنندگان در طول این زمان نیاز” پردو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نشست خبری در CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus ستایش انعطاف پذیری کشاورزان و دامداران.

“ما کشاورزان و دامداران این مردم بزرگ بزرگ آمریکایی است. هرگز شکایت آنها فقط به انجام آنچه آنها را به انجام,” او گفت:. “وزارت کشاورزی ایالات متحده دریافت خواهد کرد یکی دیگر از 14 میلیارد دلار در ماه جولای به ادامه کمک به کشاورزان و دامداران. این پول به خوبی سزاوار.”

“نه تنها آنها هدفمند در یک نقطه چین—که بیش از یک دوره از زمان—و آنها هرگز شکایت کرده اما این کار واقعا خوبی: 12 میلیارد دلار از آنها کردم و 16 میلیارد دلار می کردم. در حال حاضر آن است که 19 میلیارد دلار” رئیس جمهور ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2018 و 2019 مجاز 12 میلیارد دلار و 16 میلیارد دلار کمک به ترتيب به کشاورزان آمریکایی که مبتلا به تلافی جویانه تعرفه های اعمال شده توسط آمریکا شرکای تجاری که شامل چین است.

صف های طولانی تشکیل داده اند در ایالات متحده غذا بانک ها در هفته های اخیر که میلیون ها نفر را تبدیل به بیکار با توجه به مستندات به توقف گسترش CCP ویروس.

چند متحده گوشت گاو و گوشت خوک و بسته بندی گیاهان تعطیل به عنوان کارگران کاهش یافته است بیمار و یا مرده از CCP ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است.

Smithfield, مواد غذایی, برای مثال, بزرگترین خوک processor گفت: این امر بسته ایالات متحده گیاه به طور نامحدود به علت بثورات جلدی از CCP ویروس موارد در میان کارکنان و هشدار داد این کشور در حال حرکت بود “شدیدا نزدیک به لبه” در منابع برای فروشنده.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im