مغلوب ساختن پیشی جستن آنژو چین هشدار آمریکا ممکن است به دنبال خسارت بیش ویروس

TRUMP ON CHINA. US President Donald Trump speaks during a news conference on the novel coronavirus, COVID-19, in the Rose Garden of the White House in Washington, DC on April 27, 2020. Photo by Mandel Ngan /AFP

مغلوب ساختن پیشی جستن در چین است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در رمان coronavirus COVID-19 در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. عکس توسط مندل فا نگن /AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد او ممکن است به دنبال خسارت از چین بیش از coronavirus همه گیر آغاز شد که در شهر ووهان و گسترش در سراسر جهان باعث خشمگین پاسخ از پکن روز شنبه, مارس 28.

پکن و واشنگتن باید درگیر شدند بارها و بارها بیش از شیوع بیماری به عنوان تنش افزایش یافت و بین دو تا از بزرگترین قدرتهای اقتصادی.

“ما خوشحال هستند با چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه دوشنبه 27 آوریل ، “ما خوشحال هستند که با کل وضعیت زیرا اعتقاد ما بر این, آن می تواند متوقف شده است در منبع.

“این می توانست به سرعت متوقف شد و آن را نمی خواهد که در سراسر جهان,” او گفت:, گفته, وجود دارد بسیاری از گزینه های به “نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد اخیر روزنامه آلمانی سرمقاله که به نام چین و آلمان به پرداخت $165 میلیارد دلار غرامت به دلیل آسیب های اقتصادی ناشی از ویروس است.

پرسید: اگر ما در نظر انجام همان تهمت گفت: “ما می توانیم چیزی بسیار ساده تر از آن است.”

“آلمان است که به دنبال در چیزهایی که ما به دنبال در چیزهایی که” او گفت:. “ما نمی تعیین مقدار نهایی هنوز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در پکن یک سخنگوی وزارت امور خارجه روز سه شنبه متهم سیاستمداران ایالات متحده از “گفتن اماتور دروغ” بدون نام بردن از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص و نادیده گرفتن خود “خود مشکلات جدی است.”

“سیاستمداران آمریکایی بارها و بارها نادیده گرفته شود این حقیقت شده اند و گفتن اماتور دروغ” Geng Shuang خبرنگاران گفت: در یک به طور منظم نشست خبری.

“آنها تنها یک هدف دارند: شرک خود مسئولیت خود را فقیر بیماری پیشگیری و اقدامات کنترل و منحرف کردن توجه عمومی است.”

Geng گفت: ما سیاستمداران باید “منعکس کننده خود به خود مشکلات و پیدا کردن راه هایی برای جلوگیری از شیوع بیماری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

تنش ها و شک

شده اند وجود دارد نزدیک به یک میلیون عفونت با بیش از 56000 coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده و همه گیر تعطیل کرده است swathes بزرگی از اقتصاد است.

در چین, شیوع بیماری به نظر می رسد تحت کنترل با هیچ جدید مرگ و میر گزارش شده برای 13 روز مستقیم و تلفات ایستاده در 4,633 – اگر چه بسیاری از کشورها با شک و تردید که آیا اعداد دقیق هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را وزیر امور خارجه مایک Pompeo خشم پکن ماه گذشته بارها و بارها با اشاره به “چینی ویروس” در هنگام بحث در مورد COVID-19 شیوع – اگر چه آنها بعد از آن به نظر می رسد به رها کردن مدت است.

اما یک سخنگوی وزارت امور خارجه در پکن بعد پیشنهاد شد که در آن ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد که این ویروس به ووهان – باعث عصبانی ادعا می کند از مغلوب ساختن پیشی جستن است که چین پخش شد اطلاعات غلط.

پس از آن رئیس جمهور ایالات متحده بارها مورد حمله چین به عدم شفافیت و کندی آن پاسخ اولیه به وقوع.

ادعا می کند از ما که این ویروس در واقع سرچشمه در ویروس شناسی موسسه در ووهان با امنیت بالا ایمنی زیستی آزمایشگاه نیز با عصبانیت رد در چین است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im