مغلوب ساختن پیشی جستن و پوتین مسئله نادر بیانیه مشترک ترویج همکاری

واشنگتن—رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همتای روسی خود ولادیمیر پوتین صادر نادر مشترک بیانیه ای در روز شنبه یادبود از سال 1945 جنگ جهانی دو لینک از ایالات متحده آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی نیروهای نظامی خود را در راه به شکست آلمان نازی به عنوان یک مثال از اینکه چگونه کشور خود می کنند.

وال استریت ژورنال گزارش داد که این تصمیم به صدور بیانیه موجب بحث در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با برخی از مقامات نگران آن می تواند تضعیف استرن آمریکا پیام به مسکو در مورد کنترل سلاح و مداخله روسیه در اوکراین و سوریه در میان مسائل دیگر.

مشترک بیانیه مشخص سالگرد 25 آوریل 1945 جلسه بر روی یک پل بر رودخانه البه در کشور آلمان از سربازان شوروی در حال پیشروی از شرق و سربازان آمریکایی در حال حرکت از غرب است.

“این رویداد منادی قاطع شکست رژیم نازی” در بیانیه ای گفت:.

“در این جلسه در الب نشان داده و اوج تلاش های بسیار زیادی توسط بسیاری از کشورها و مردم است که نیروهای تحت چارچوب سازمان ملل متحد اعلام 1942. این مبارزه مشترک مورد نیاز عظیم قربانی توسط میلیون ها نفر از سربازان و ملوانان و شهروندان در چند تئاتر جنگ است.

“ما همچنین می دانیم سهم از میلیون ها نفر از مردان و زنان در پشت جبهه که جعلی مقادیر عظیمی از جنگ از مواد برای استفاده در سراسر جهان است. کارگران و تولید کنندگان نقش مهمی در تامین نیروهای متفقین با ابزار لازم برای پیروزی است.

“این ‘روح الب’ یک مثال از اینکه چگونه ما کشورها را کنار بگذارید می توانید تفاوت ایجاد اعتماد و همکاری در پیگیری بیشتر علت” این بیانیه ادامه داد.

مجله گفت: آخرین مشترک بیانیه ای به مناسبت الب پل رودخانه لینک بالا صادر شد در سال 2010 زمانی که دولت اوباما به دنبال بهبود روابط با مسکو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار بود برای سفر به مسکو به مناسبت سالگرد. او شده است با تعریف از پوتین ترویج همکاری با مسکو را تکذیب کرد تبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

برخی ارشد مقامات دولت و نمایندگان مجلس در مقابل شده اند به شدت انتقادی از روسیه است.

آمریکا مقامات امنیتی هشدار داده اند که قانونگذاران مسکو دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری که روسیه را انکار می کند.

توسط جاناتان Landay

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de