کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett گفت: همه گیر درایو می تواند اقتصاد ایالات متحده به بزرگترین رکود پس از رکود بزرگ با سه ماهه دوم سال انقباض در خروجی تا 30 درصد است.

“شما به دنبال چیزی شبیه به منهای 20 درصد به منهای 30 درصد در سه ماهه دوم” Hasset گفت: در CNBC “Squawk Box” با اشاره به سه ماهه تیتر محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رقم اضافه میکند: “برای سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی آن را به بزرگترین عدد منفی است که ما دیده ایم پس از رکود بزرگ.”

صحبت از بیکاری تعداد آوریل که منتشر خواهد شد در هفته اول ممکن است مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود آن را به در آمده در 16 یا 17 درصد است.

در گذشته پنج هفته به تعداد مدعیان بیکاری ادعا براده بالغ بر برخی از 26.4 میلیون دلار پاک کردن تمام شغل های ایجاد شده پس از رکود بزرگ. رونق اقتصادی پس از سال 2008 بحران مالی طولانی ترین در تاریخ ایالات متحده زمانی که مستندات برانگیخته شده توسط شیوع حزب کمونیست چین (CCP) ویروس رمان coronavirus پدید آمده است که از سرزمین اصلی چین در سال گذشته آن را به یک پایان دراماتیک.

Visitors to the New York State Department of Labor
بازدید کنندگان به نیویورک دولت و وزارت کار در حال تبدیل دور در درب توسط پرسنل با توجه به تعطیلی بیش از CCP ویروس نگرانی در نیویورک در 18 مارس سال 2020 است. (جان Minchillo/عکس از آسوشیتدپرس)

در اوایل اظهارات ABC “این هفته” Hassett گفت: ملت چشم انداز اقتصادی بود “واقعا وضعیت قبر.”

“ما در حال رفتن به در به دنبال یک نرخ بیکاری است که با نزدیک شدن نرخ که من فکر می کنم ما در طول رکود بزرگ” او گفت:. “در طول رکود بزرگ … ما از دست 8.7 میلیون شغل در کل چیزی که ما در حال از دست دادن است که هر 10 روز است.”

Hassett گفت: به شدت از چشم انداز را در کاهش اقدامات است.

“مقدار زیادی از آن می گذرد بستگی دارد آنچه که ما در کنار انجام,” او گفت: “ما باید مطمئن شوید که ما را از آنچه در آن طول می کشد تا رستگار [به کشور] بهترین شانس ممکن است به صورت V شکل” بازیابی با اشاره به کاهش جهش در فعالیت های اقتصادی به جای آهسته U شکل یک.

“اشتباه نکنید این واقعا وضعیت قبر,” Hassett اضافه شده است.

ابراز امیدواری برای V-شکل bounceback, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفته فاکس نیوز یکشنبه که اقتصاد که قرار بود “واقعا جستن به عقب” در تابستان با استناد به تلاش ها برای بازگشایی نقاط کشور همراه با مالی امداد در ابعاد تاریخی است.

“همانطور که ما شروع به بازگشایی اقتصاد در ماه های مه و ژوئن, شما در حال رفتن برای دیدن اقتصاد واقعا به گزاف گویی در ژوئیه, اوت, سپتامبر,” او گفت: خروجی.

در اظهارات خود به ABC Hassett نیز تحت فشار قرار دادند در پیشنهادات توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) که کمبود پول نقد متحده در نظر تشکیل پرونده برای ورشکستگی.

“دولت ورشکسته است و چیزی که واقعا پیش بینی شده توسط بنیانگذاران” Hassett ABC گفت.

مک کانل گفت: در مصاحبه اخیر خود با رادیو میزبان هیو هویت است که او را به حمایت از توانایی متحده اعلام ورشکستگی آن زمان قانون ممنوع.

“من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی. آن را موجب صرفه جویی در برخی از شهرستانها. و هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس” مک کانل گفت.

کنتاکی مجلس گفت: هویت است که در برخی موارد کمک های فدرال به ایالت می تواند مقدار برای نجات متحده با سابقه مالی و سوء مدیریت.

“حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار” سناتور گفت. “این چیزی است که من قصد دارم به نفع.”

Epoch Times Photo
رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) صحبت می کند به رسانه ها در کنگره آمریکا در واشنگتن در فوریه. در 5 سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

“من فکر می کنم کل این کسب و کار از کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی باید به طور کامل مورد بررسی قرار,” مک کانل گفت: در نشان می دهد. “وجود دارد و نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de