مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به موضوع اضافی 35,000 H-2B ویزا برای کارگران موقت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در دسترس اضافی 35,000 فصلی مهمان-ویزای کارگر در این سال برای کارگران خارجی که مایل به کار در ایالات متحده به طور موقت تحت H-2B برنامه وزارت امنیت داخلی (DHS) اعلام کرد 5 مارس.

فصلی-کارگر ویزا برنامه به طور رسمی شناخته شده به عنوان H-2B, ایالات متحده اجازه می دهد تا کارفرمایان به استخدام موقت non-farm کارگران برای کارهایی که آنها می گویند آمریکایی ها انجام نخواهد شد. شامل مشاغل در محوطه سازی ساخت و ساز هتل ها و رستوران ها و غذاهای دریایی و گوشت گیاهان پردازش و پارک های تفریحی.

گروه های کسب و کار و اعضای کنگره استدلال کرده اند که به اندازه کافی وجود ندارد آمریکایی ها برای پر کردن بسیاری از بخش خدمات و مواد غذایی-پردازش شغل در سراسر کشور است.

“این سال را مکمل تخصیص مشخص شد پس از مشورت های گسترده با ذینفعان از جمله اعضای کنگره و وزارت کار و در نظر گرفته شده است به اعتصاب تعادل دقیق است که منافع شرکت های آمریکایی و کارگران آمریکایی” DHS در بیانیه ای گفت.

درپوش قرار داده شده بر روی تعدادی از H-2B ویزا مجاز در هر سال مالی در حال حاضر در 66,000—به طور مساوی تقسیم بین دو فصل تابستان و زمستان. اما قانون ایالات متحده اجازه می دهد تا دولت به مجموعه “مکمل” تخصیص تا 64,000 اضافی ویزا در صورت نیاز.

این 35,000 اضافی ویزا به در دسترس ساخته شده در این سال پیشی 30,000 مجاز در سال گذشته است و بیشترین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که محدود کردن مهاجرت های غیر قانونی یک محور دولت او. او گفت که ایالات متحده نیاز به کارگران موقت خارجی به دلیل تقاضا در بازار کار است.

اضافی H-2B ویزا به در دسترس ساخته شده در این سال, 10,000 خواهد بود خود را کنار بگذارند و برای مردم از گواتمالا و السالوادور و هندوراس. DHS ساخته شده است که تصمیم به دلیل این کشورها توافق کردند برای کمک به دولت کاهش فشار در مرز جنوبی با در نظر گرفتن افراد به دنبال ایالات متحده پناهندگی.

بخش و اعلام آن را “گام های قابل توجهی را” برای مبارزه با تقلب و سوء استفاده در H-2B برنامه و به طور کلی محدود کردن ویزا برای بازگشت کارگران “… است که شناخته شده به دنبال قانون مهاجرت در ایمان خوب است.”

“DHS متعهد به تضمین این که سیستم مهاجرت ما اجرا شده است قانونی که کارگران آمریکایی در حال محافظت” از آن گفت.

اضافی ویزا در دسترس خواهد بود در دو دسته. گروه گفت: 20,000 برای شروع تاریخ آغاز آوریل 1 15,000 برای شروع تاریخ شروع ممکن است 15. این اقدام را “جلوگیری از یک تعداد انگشت شماری از کارفرمایان با استفاده از تمام ویزا” آن را گفت.

H-2B برنامه ویزای تولید شده تا به بحث در کنگره با دو گروه دو حزبی ارسال نامه به امنیت یکی خواستار افزایش تعداد ویزاهای موقتی و یکی با ابراز نگرانی از افزایش ممکن است.

Sens. چاک Grassley R-Iowa., تام پنبه. R-ارک., سناتور کالیفرنیا Richard Blumenthal, D-Conn., و Richard Durbin, D-Ill., گفت: در نامه ای در ماه ژانویه که “واقعیت” H-2B برنامه “… تشویق کارفرمایان بی وجدان به استخدام H-2B کارگران به جای کارگران آمریکایی و ایجاد فقیر شرایط کار برای کارگران مهاجر و کارگران آمریکایی به طور یکسان.”

“از این رو وجود ندارد و قابل تنظیم مقررات و اصلاحات قانونی به برنامه ما بر این باور نیست که یک افزایش در تعداد از H-2B ویزا در منافع یا کارگران آمریکایی یا H-2B دارندگان ویزای” آنها نوشت.

قانونگذاران خواست DHS وزیر چاد گرگ به افزایش کلاه.

DHS و گفت: انتشار جزئیات بیشتر در مورد این سال H-2B تخصیص به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im