مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اجرای عمومی ‘شارژ’ حکومت پس از دیوان عالی کشور, گذشته پاک مانع

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز خواهد شد, انکار کارت سبز به بیگانگان خواهد بود که وابسته به دولت رفاه برای مدت طولانی از روز دوشنبه دیوان عالی کشور برداشته دولت مبنی بر این “اتهام” حکومت در ایلینوی, ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) در روز شنبه اعلام کرد.

بر اساس این قانون که برای اولین بار معرفی شده در Aug. 14 سال گذشته وزارت امنیت داخلی (DHS) را تعیین می کند یک بیگانه به عنوان ناروا به کشور و یا فاقد شرایط لازم برای اقامت دائم اگر آنها به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک اتهام عمومی در هر زمان در آینده است.

در همان زمان این قانون را نیز به USCIS قدرت نیاز به یک غیر مهاجر است که به دنبال گسترش غیرمهاجرتی ماندن یا تغییر وضعیت غیرمهاجرتی به نشان می دهد که آنها دریافت نکرده منافع عمومی بیش از یک آستانه تعیین شده پس از به دست آوردن وضعیت غیرمهاجرتی آنها به دنبال گسترش و یا تغییر دهید.

یک مسئول با اشاره به فردی است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به در درجه اول وابسته به دولت برای امرار معاش از طریق کمک های مواد غذایی تمبر یا پزشکی. این قانون همچنین به عنوان شناخته شده ناروایی در شارژ اساس قانون نهایی خواهد شد در نظر گرفتن یک فرد یک اتهام عمومی در صورتی که دریافت حداقل یک به نفع دولت برای بیش از 12 ماه در یک دوره سه ساله.

“این قانون نهایی را محافظت زحمتکش مالیات دهندگان آمریکایی حفاظت برنامه های رفاهی برای واقعا نیازمند آمریکایی, کاهش کسری بودجه فدرال و برقراری مجدد اساسی اصل قانونی است که تازه واردان به جامعه ما باید از نظر مالی به خود متکی و وابسته به largess از ایالات متحده مالیات دهندگان” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در بیانیه ای گفت.

کاخ سفید اعلام کرد که جدول زمانی جدید پس از دیوان عالی کشور برداشته آخرین مانع در سراسر کشور اجرای عمومی مسئول حکومت در فوریه. 21.

بالا دادگاه قضات رای دادند 5-4 روز جمعه به اعطای توقف یک حکم صادر شده توسط دادگاه بدوی در ایلینوی در برابر قانون اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اجرای سیاست خود در دولت در حالی که درخواست تجدید نظر از 7th مدار. دهان و استدلال و ایلینوی تجدید نظر در مورد برنامه ریزی برای Feb. 26.

قضات اموزش Bader Ginsburg, Stephen Breyer, النا کاگان و Sonia Sotomayor رای به رد درخواست دولت برای لغو دستور ایلینوی.

این می آید پس از دیوان عالی کشور برداشته سراسر کشور احکام صادر شده توسط نیویورک دادگاه منطقه ای که تایید شد توسط مدار 2 دادگاه تجدید نظر در پایان ماه ژانویه است.

در ژانویه سال 2020 دادگاه اجازه تهمت و دولت برای اجرای آن قانون در سراسر کشور به جز در ایالت ایلینوی به دلیل جداگانه دستور به دستور ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال ایلینوی که اعمال تنها این دولت است.

گریشام گفت: در بیانیه ای که کاخ سفید بود “احساس خشنودی” روز جمعه حکم.

“ما احساس خشنودی توسط حکم دادگاه عالی در شب جمعه لغو نهایی باقی مانده دستور در اتهام عمومی قوانین و مقررات” او گفت:.”به عنوان یک نتیجه, Department of Homeland Security قادر خواهد بود به اجرای مقررات آن در روز دوشنبه است.”

Janita کان از عصر فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>