مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید ذخایر استراتژیک از فن های آماده برای درمان Coronavirus

در حالی که کشور خواست به ذخایر تنفسی هواکش در تاریخ 1 مارس عمده ای از گزینه های درمان در دسترس برای COVID-19 عفونت تهمت و گفت: دولت ایالات متحده دارای یک مخزن برای مقابله با بحران.

“در ایالات متحده ما خوش شانس به یک استراتژیک ملی ذخایر است که حفظ یک ذخیره از سال 2001. اضافی هواکش در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای تحویل به SNS در این سال” وزارت بهداشت و خدمات انسانی سخنگو گفت: بار عصر روز دوشنبه.

در یک بیانیه (pdf) که با ارائه راهنمایی به بالینی مدیریت آن با عفونت های شدید و خواست کشورها برای اجرای “ثابت شده مراقبت ويژه مداخلات مانند ریه محافظ تهویه.”

“درمان با اکسیژن عمده مداخله درمانی برای بیماران مبتلا به COVID-19. همه کشورها باید برای بهینه سازی در دسترس بودن صترلزرس و پزشکی اکسیژن سیستم گفت:” آژانس سازمان ملل متحد.

به عنوان هفته آغاز شد coronavirus تعداد مرگ رسیده 6 و بیش از 100 مورد از این بیماری گزارش شده در ایالات متحده است.

یک سخنگو از Washington State Department of Health مشترک مرکز اطلاعات در Coronavirus پاسخ گفت: بسیاری از بیمارستانهای دولتی مجهز به پذیرش بیماران مبتلا به بیماری های عفونی.

“دلیل برخی از COVID-19 موارد ارسال شد به Spokane ماه گذشته است چرا که بیمارستان یکی از ده کشور با شدت تخصصی راه اندازی,” گفت, سخنگوی.

نیویورک گزارش اولین مورد مثبت از عفونت در روز دوشنبه و جیل Montag یک سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت بهداشت گفت: بار عصر که دولت آماده است برای مقابله با این بحران است.

“وزارت امور خارجه نیویورک حفظ پزشکی ذخایر پزشکی برای مقابله با اقدامات و دوام تجهیزات پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), پنکه و آنتی ویروسها” گفت: Montag.

تا به یک میلیون نفر می تواند آزمایش می شود برای coronavirus تا پایان هفته FDA روز دوشنبه گفت:. مواردی از این ویروس در حال حاضر شده است در گزارش 12 متحده–اکثر آنها در کالیفرنیا و واشنگتن است.

The California Department of Public Health نمی دهد هر گونه اطلاعات خاص در دسترس بودن هواکش در این گزارش نوشته شده بود.

رئیس جمهور تهمت و Coronavirus وظیفه نیروی ملاقات با برخی از بزرگترین و معتبر ترین دارویی و بیوتکنولوژی شرکت در جهان در اتاق کابینه در روز دوشنبه برای بحث در مورد شتاب توسعه واکسن و درمانی برای درمان عفونت.

در بیانیه رئیس جمهور و نیروی کار گفت: آنها در حال کار برای “تسریع روند دیگر در حال توسعه یک واکسن” و نیز به سرعت در حال توسعه روش های درمانی برای کمک به مردم بهبود می یابند.

“این احتمال وجود دارد که درمان در دسترس خواهد بود قبل از واکسن است که در واقع آماده است و ما به دنبال به همه درمانهای موثر به بازار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است گفت:” رئیس جمهور.

رئیس جمهور گفت coronavirus تاکید بر اهمیت تولید در داخل کشور و چه در ایالات متحده نیاز به محافظت از سلامت عمومی است.

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار تا به حال یک کنفرانس تلفنی تماس با 53 فرمانداران در روز دوشنبه و رئیس جمهور قرار است برای بازدید از موسسه ملی بهداشت و CDC در روز سه شنبه.

سی ان ان سیم کمک به این گزارش.

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im