مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشت کلیسای کاتولیک در اشتغال اختلاف

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که مصرف غیر معمول گام در این هفته از ظاهر شدن در دادگاه به دفاع از آزادی مذهبی از مدارس کاتولیک.

وکلای فدرال انتظار می رود به استدلال می کنند که قانون اساسی فدرال حقوق به طور مستقیم دخیل توسط این دولت در سطح وجود تبعیض در محل کار راه اندازی طرح دعوی در دادگاه توسط شاکی که اخراج شد به صورت آشکارا علیه و تضعیف کلیسا تدریس در مقابل دانش آموزان است.

اولین متمم قانون اساسی تضمین ورزش از اعتقادات مذهبی. این به طور سنتی به این معنا بود که کلیساها باید حق را به مطمئن شوید که کارکنان آموزش کودکان در کلیسا مدارس حمایت از دکترین کلیسای.

دستیار دادستان کل اریک Dreiband که ریاست وزارت دادگستری ایالات متحده حقوق مدنی بخش است که انتظار می رود به نمایندگی از دولت به عنوان یک دوست از دادگاه در جلسه در مورد شناخته شده به عنوان Payne-الیوت v. مذهبی اسقف اعظم کاتولیک Indianapolis, Inc., که برنامه ریزی شده است را به جای 10 مارس در مریون (شهرستان) دادگاه عالی در Indianapolis, Indiana. این جلسه به مقابله با یک حرکت به اخراج آغاز شده توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم.

“متمم اول قانون اساسی ایالات متحده محافظت مناسب از نهادهای مذهبی و مردم را به تصمیم می گیرید چه اعتقادات خود هستند برای تدریس به ایمان خود و به معاشرت با دیگران که به اشتراک گذاشتن ایمان خود” Dreiband گفت: به عنوان گزارش شده توسط PJMedia. “متمم اول قانون اساسی به درستی محافظت ورزش از دین است.”

دادگاه هیچ کسب و کار دخالت در این نوع از اختلاف دولت قبلا گفته.

“ایالات متحده هیچ دلیلی بر این رکورد به شک که شاکی بود عالی معلم” اما می توان آن را “بازیگران بدون قضاوت در مورد اینکه آیا قلمرو مذهبی اسقف اعظم تصمیم درست و مناسب به عنوان یک ماده در دکترین کاتولیک یا ایمان دینی است.”

“اگر متمم اول قانون اساسی دین بند پایه برای هر چیزی, آن است که دادگاه های سکولار نمی اشفته خود را در گنجینه مذهبی” برای ایالات متحده وکیل جاش Minkler گفت: در آزادی مطبوعات در سپتامبر گذشته.

جاشوا Payne-الیوت بود که یک معلم در کلیسای جامع دبیرستان در ایندیاناپولیس طرح دعوی در دادگاه پس از او از کار اخراج شد در سال گذشته به صورت آشکارا هجوم کلیسای کاتولیک روم را به آموزه های ازدواج و زندگی با یک مرد دیگر به عنوان یک زن و شوهر است.

پین-الیوت درب نشان داده شد زمانی که او کاهش یافته است به دور از او باز مخالفت کاتولیک باور است که ازدواج تنها بین یک مرد و یک زن است. او به دنبال بازگشت دستمزد کارفرما ارائه شده و منافع و جبران خسارت برای پریشانی عاطفی و آسیب های اعتباری.

خود را وکیل کاتلین DeLaney قبلا گفته است که در مورد کلیسا دخالت در قرارداد نه باورهای کاتولیک.

“موکل من شاغل بوده و به موجب یک قرارداد نوشته شده توسط کلیسای جامع دبیرستان” DeLaney گفت: هافینگتون پست. “قلمرو مذهبی اسقف اعظم―که خود کارفرما او را اخراج کردند.”

شاکی شوهر, لیتون Payne-الیوت می آموزد در نزدیکی Brebeuf, دبیرستان, در, Indianapolis, یسوعیون-اجرا نهاد. قلمرو مذهبی اسقف اعظم از ایندیاناپولیس کارگردانی از مدرسه به انکار کردن که معلم به صورت آشکارا مخالفت با تعالیم کاتولیک. مدیریت رد و قلمرو مذهبی اسقف اعظم قطع روابط با مدرسه.

بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سلف خود دولت اوباما مخالف قانونی تلاش برای تضمین آزادی های مذهبی, Christian J. Adams, رئيس جمهور از منافع عمومی حقوقی پایه یک دادگستری سابق اداره حقوق مدنی وکیل می نویسد: در PJMedia.

در مهم آزادی مذهبی مورد “[r]adical وکلا در [سابق آمریکا دادستان کل] اریک هولدر را به وزارت دادگستری … استدلال کرد که کلیسا باید قادر به آتش کلیسا کارکنان که نقض کلیسا تدریس.”

در Hosanna-تعبیر کلیسای انجیلی لوتری v. EEOC (2012), دیوان عالی کشور, آرا را رد کرده و دولت اوباما را “رادیکال حمله بر آزادی مذهبی” آدامز می نویسد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است ترویج آزادی مذهبی توسط جانبداری با طرفین دعوا در مورد اخیر قبل از دیوان عالی کشور است.

در Jan. 22 وزارت دادگستری استدلال در Espinoza v. مونتانا بخش از درآمد حاصل از مالیات-برنامه های اعتباری برای دانش آموزان نیازمند در مونتانا نباید تعطیل شود صرفا به دلیل برخی از پول ممکن است در نهایت در خزانه خصوصی مدارس مذهبی.

در اکتبر. 8 دولت استدلال در هریس تشییع جنازه خانه v. EEOC که مسیحی صاحب یک کفن باید قادر به آتش یک مرد کارمند که می خواستم به لباس به عنوان یک زن در محل کار به دلیل چنین رفتاری اگر اجازه خواهد ناراحت عزاداران.

تصمیم گیری در هر دو مورد در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im