مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر به چشم پوشیدن از بهره وام های دانشجویی فدرال در حال حاضر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بعد از ظهر جمعه اعلام کرد که او waiving پرداخت بهره در تمام وام های دانشجویی فدرال در تلاش برای کاهش استرس اقتصادی آمریکا ناشی از شیوع کروناویروس.

“ما برای کمک به دانش آموزان و خانواده های ما, من بخشیده بهره در تمام وام های دانشجویی برگزار شده توسط سازمان های دولت فدرال” رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز اضافه کرد که این تصمیم خواهد بود “تا اطلاع ثانوی.”

رئیس جمهور اعلام می آید ساعت پس از ایالات متحده آمریکا وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که تعلیق موقت از پرداخت بهره در وام های دانشجویی فدرال یکی از پیشنهادات بسیاری که ممکن است تبدیل شدن به یک بخشی از بسته امداد در پی coronavirus تهدید.

“من می توانم به شما بگویم که در لیست ما از 50 آیتم های مختلف ما در حال آوردن به رئیس جمهور برای تصمیم گیری” گفت: Mnuchin هنگامی که پرسیده شده توسط CNBC Jim Cramer, آیا تهمت و دولت با توجه به توقف وام دانشجویی پرداخت سود برای سه ماه. “این خواهد بود چیزی است که ما دنبال آن هستید.”

“ما تعداد زیادی از مقامات” Mnuchin اضافه شده است. “چیزهایی که ما لازم نیست که مقامات ما در حال رفتن به محل کار با هر دو مجلس نمایندگان و سنا در آمریکا بر اساس. من می توانم به شما اطمینان دهم, رئیس جمهور, همه چیز در مورد عمل عمل عمل.”

در اوایل این هفته سنا دموکرات ها پیشنهاد پرداخت برای تحمل شش ماه در فدرال بیمه یا تضمین وام مسکن و وام های دانشجویی فدرال. وام گیرندگان خواهد بود با توجه به انعطاف پذیری لازم برای پرداخت وام را بدون تحمیل هزینه های اضافی, ترکیب مورد علاقه و یا حوادث منفی منعکس شده در نمره اعتباری خود را.

وام دانشجویی بخشش شده است اغلب به ارمغان آورد تا در طول سال 2020 ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن درآمد مبتنی بر برنامه ریزی برای کاهش و یا از بین بردن ماهانه پرداخت وام دانشجویی که با هزینه 750 میلیارد دلار در 10 سال. یکی دیگر از دموکراتیک اولیه مدعی دیابت برنی ساندرز (I-Vt.), در حمایت از یک رادیکال تر برنامه ای برای پاک کردن تمام $1.6 تریلیون دلار از بدهی وام دانشجویی, از جمله هر دو فدرال و وام های دانشجویی خصوصی.

تا پایان 2019 وجود 42 میلیون وام گیرندگان که در مجموع مدیون بیش از 1.5 تریلیون دلار در بدهی وام دانشجویی. کمک های فدرال دانشجویی پیشی گرفته است جی پی مورگان و بانک آمریکا برای تبدیل شدن به بزرگترین وام دهنده در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im