مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر توزیع بیش از 6 میلیارد دلار مراقبت در قانون بودجه به دانشگاه, دانشگاه

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos پنج شنبه اعلام کرد بیش از 6 میلیارد دلار توزیع خواهد شد بلافاصله به کالج ها و دانشگاه ها به طوری که موسسات می توانند با ارائه مستقیم پول نقد اضطراری کمک های مالی به دانش آموزان خود را.

کنگره گذشت دو هفته پیش یک 2.2 تریلیون دلار بسته کمک بیل شناخته شده به عنوان مراقبت عمل در تلاش برای کاهش استرس اقتصادی آمریکا در میان همه گیر. از 14 میلیارد دلار مراقبت عمل اختصاص داده شده برای آموزش عالی 6.3 میلیارد دلار در دسترس ساخته شده به کالج ها و دانشگاه ها به ارائه کمک های مالی نقدی برای کمک به دانش آموزان پوشش هزینه های مربوط به اختلالات به تحصیلات خود به دلیل CCP شیوع ویروس از جمله مواد درسی, تکنولوژی و غذا و مسکن و بهداشت و مراقبت از کودکان.

مراقبت قانون بودجه در دسترس هستند برای تمام انواع موسسات آموزش عالی از جمله دولتی و خصوصی غیر انتفاعی چهار سال دانشگاه کالج ها و برای سود. DeVos نگهداری می شود که وجود دارد هیچ قانون ممنوع برای سود از دریافت کمک های اولیه پس از عالی رتبه حزب دموکرات استدلال در یک نامه (pdf) که برای سود کالج باید قادر به دسترسی به پول است.

michigan stay at home order
حرکت دانشجویان از خوابگاه در دانشگاه میشیگان در 17 مارس سال 2020 است. (گرگوری Shamus/گتی ایماژ)

برای دریافت کمک های مالی موسسات نیاز به امضای توافق نامه (pdf) که می گوید که می خواهد با استفاده از پول به عنوان در نظر گرفته شده.

وزارت آموزش و پرورش در روز پنج شنبه نیز منتشر شده یک لیست کامل (pdf) در مورد چه مقدار پول در هر موسسه را دریافت خواهد کرد بر اساس یک کنگره تصویب فرمول است که وزنی نسبت به نهادهایی که ثبت نام بیشتر کم درآمد پل گرانت دریافت کنندگان. برای مثال نیوجرسی دانشگاه راتگرز با 30 درصد آن از دانشجو دریافت پل کمک های مالی داده خواهد شد $54 میلیون.

“چه چیزی بهترین را برای دانش آموزان است که در مرکز هر تصمیم گیری های ما” گفت: DeVos در آزادی مطبوعات. “همین دلیل است که ما به ترتیب اولویت گرفتن بودجه از درب به سرعت به دانشجویان است که به آن نیاز دارید. ما نمی خواهیم برآورده نشده نیازهای مالی با توجه به کروناویروس به از خط خارج یادگیری خود را.”

در یک نامه (pdf) به دانشگاه و روسای دانشگاه ها در روز پنج شنبه DeVos گفت: اهمیت عمل به موسسات آزادی به تصمیم می گیرید که چگونه برای توزیع بودجه. اما او را تشویق رهبری هر موسسه به اولویت بندی دانش آموزان خود را با بزرگترین نیاز و در همان زمان “را در نظر بگیرید ایجاد حداکثر بودجه آستانه برای هر دانش آموز به اطمینان حاصل شود که این بودجه توزیع شده به عنوان به طور گسترده ای به عنوان ممکن است.”

کالج ها در حال انتظار برای دریافت دور دیگری از امداد چک از 6 میلیارد دلار اما DeVos مشخص نیست که این اتفاق خواهد افتاد. DeVos گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که او اداره می خواستم به حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای کمک به دانش آموزان که زندگی و تحصیلی طرح شده اند مختل مداوم بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de