مغلوب ساختن پیشی جستن Admin منتشر شده 3 میلیارد دلار در آموزش و پرورش بودجه امداد برای فرمانداران

فرمانداران هم اکنون می توانید درخواست خود را به اشتراک گذاری از 3 میلیارد دلار ساخته شده است در دسترس برای اطمینان از آموزش و پرورش همچنان در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos اعلام کرد.

به 3 میلیارد دلار فرماندار اضطراری آموزش و پرورش امداد (GEER) صندوق بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته کمک های شناخته شده به عنوان مراقبت قانون که تصویب شده توسط کنگره و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته. این طراحی شده است که یک بلوک های انعطاف پذیر کمک مالی است که اجازه می دهد استانداران برای تصمیم گیری چه مقدار از این پول می رود به عمومی و خصوصی K-12 مدرسه تهیه موسسات و سایر آموزش های مرتبط با سازمان.

DeVos گفت: در آزادی مطبوعات است که این بخش کارآمد GEER را فرایند نرم افزار برای کسانی که بودجه اضطراری به ایالات متحده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. او همچنین می خواستم فرمانداران به این فرصت را به “واقعا تجدید نظر و تبدیل رویکرد به آموزش و پرورش در طول این ملی اضطراری و اطمینان از یادگیری همچنان ادامه دارد.”

“در زمانی که بسیاری از انجمن ها و superintendents را تعطیل یادگیری برای تعادل مدرسه سال, من می خواهم برای تشویق هر فرماندار به تمرکز بر تداوم آموزش برای همه دانش آموزان است. پدر و مادر و خانواده ها و معلمان و دیگر محلی آموزش و پرورش رهبران هستند بسته به اینکه رهبری خود را به اطمینان حاصل شود دانش آموزان نمی افتد” گفت: DeVos.

Epoch Times Photo
Daisley Kramer او کمک می کند تا مهد کودک, دختر, مگ با مدرسه در خانه در سن Anselmo, کالیفرنیا., در 18 مارس سال 2020 است. (عزرا شاو/گتی ایماژ)

با توجه به وزارت آموزش و پرورش مقدار پول هر کشور است واجد شرایط برای دریافت تا حد زیادی بستگی به وضعیت نسبی جمعیت از مردم در سنین 5 تا 24 و تعداد فرزندان شمارش تحت عنوان من از ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش عمل از سال 1965.

گروه شروع به توزیع 6.3 میلیارد دلار مراقبت در قانون بودجه به دانشکده ها و دانشگاه ها در هفته گذشته. پول است که به منظور استفاده به عنوان پول نقد کمک های مالی برای کمک به دانش آموزان پوشش هزینه های مربوط به اختلالات به آموزش و پرورش خود را به دلیل CCP (دیروز) شیوع ویروس از جمله مواد درسی, تکنولوژی و غذا و مسکن و بهداشت و مراقبت از کودکان.

مراقبت قانون بودجه در دسترس هستند برای تمام انواع موسسات آموزش عالی از جمله دولتی و خصوصی غیر انتفاعی چهار سال دانشگاه کالج ها و برای سود. چقدر پول در هر موسسه را دریافت خواهید کرد که بر اساس یک کنگره تصویب فرمول است که وزنی نسبت به نهادهایی که ثبت نام بیشتر کم درآمد پل گرانت دریافت کنندگان. برای مثال نیوجرسی دانشگاه راتگرز با 30 درصد آن از دانشجو دریافت پل کمک های مالی داده خواهد شد $54 میلیون.

“چه چیزی بهترین را برای دانش آموزان است که در مرکز هر تصمیم گیری های ما” گفت: DeVos در آزادی مطبوعات. “همین دلیل است که ما به ترتیب اولویت گرفتن بودجه از درب به سرعت به دانشجویان است که به آن نیاز دارید. ما نمی خواهیم برآورده نشده نیازهای مالی با توجه به کروناویروس به از خط خارج یادگیری خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de