نخست وزیر جاستین ترودو خواست همه رهبران جهان به جلو و با هم در مبارزه جهانی برای واکسن برای COVID-19 در طول یک آنلاین حمایت “ماراتن” امروز به عنوان ایالات متحده هدایت روشنی از این کنفرانس است.

رهبران جهان در حال برگزاری رویداد به منظور بالا بردن حداقل 7.5 میلیارد یورو معادل 11.6 میلیارد Cdn) برای تحقیقات به واکسیناسیون و درمان coronavirus.

ترودو پنجم رهبر به صحبت می کنند و خواستار آن را “واقعا یک لحظه برای رهبری جهانی.”

“ما نمی توانیم فقط باید ثروتمندترین کشورهای موفق ترین علمی کشور باید این موفقیت و به اشتراک گذاری آن را با جهان از آنجا که ما نمی خواهد بود امن تر تا زمانی که ما قادر به به اشتراک گذاری آن را با جهان است,” او گفت:.

کانادا در میان سازمان دهندگان که شامل اتحادیه اروپا, غیر اتحادیه اروپا در بریتانیا و نروژ و همچنین ژاپن و عربستان سعودی است.

آنها با هدف جمع آوری وجوه بیش از چند هفته یا ماه در ساختمان تلاش های بانک جهانی و بنیاد بیل و ملیندا گیتس ثروتمند و حامیان حمایت از این تلاش است.یک لیست از رهبران جهان با توجه به صحبت می کنند دیده می شود رویترز را شامل نمی شود هر گونه مقامات ایالات متحده و اتحادیه اروپا دیپلمات گفت که ایالات متحده نمی شد در نظر گرفتن بخشی هر چند از آن است که عمده کمک کننده سازمان ملل متحد و سازمان ملل متحد بدن. سفارت ایالات متحده نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

ترودو متعهد $850 میلیون دلار به صندوق جهانی خواهد شد که نسبت به تشخیص و درمان و واکسن کمیسیون اروپا گفت: در آزادی مطبوعات در هفته گذشته. این بخشی از قبلا اعلام بودجه.

ترودو گفت: وجود خواهد داشت بدون بازگشت به “ماه کامل “عادی” تا زمانی که یک واکسن.

“هنگامی که طوفان می آید مردم تمایل به می خواهید به سرپا ایستادن کردن با دوستان خود را با خانواده های خود و صبر کنید تا آن ضربات بیش از,” او گفت:.

“اما ما نمی توانیم خودمان جدا. ما نمی توانیم امید است که هر کس دیگری می کند و در حالی که ما مراقبت از خودمان است. ما نیاز به مراقبت از خود و مراقبت از بقیه جهان نیز هست.”

این رویداد است که در اتحادیه اروپا Coronavirus جهانی پاسخ سایت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 15 آوریل او را به توقف کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی که مدیر کل برنامه ریزی شده است برای رسیدگی به این کنفرانس بیش از آن در دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان سازمان, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی آلمان, آنگلا مرکل و نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در میان کسانی که با توجه به صحبت می کنند.

چین برتر لی کچیانگ همچنین انتظار می رود به صحبت و ایجاد یک تعهد با توجه به پروتکل لیست اگر چه چین است و نه پیشرو در این کنفرانس است.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen ماه گذشته به نام آنلاین کنفرانس حمایت “یک ماراتن واقعی,” گفت: یک واکسن برای این بیماری تنفسی COVID-19 مورد نیاز بود “در هر گوشه ای از جهان … در قیمت مقرون به صرفه.”

اهدای ارقام ممکن است شناخته شده بلافاصله. معلوم نیست چقدر از این پول خواهد شد که متعهد نشان دهنده بودجه جدید به تعهدات مالی ساخته شده در اوایل سال جاری نیز شامل می شود.

عربستان سعودی رئیس کنونی این گروه از 20 کشورهای صنعتی متعهد شده است 500 میلیون دلار است. نروژ و ترکیه و اسرائیل نیز انتظار می رود به تعهد و مبالغ است.

برخی از مقامات اتحادیه اروپا باید نگرانی در مورد کشورهای شمارش در پول در حال حاضر متعهد در اوایل این سال ،

Andrea آمون مدیر مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که اگر چه موج اولیه از انتقال از coronavirus اوج خود را سپری کرده در بسیاری از کشورها در اروپا “این است که برای پایان دادن به هر زمان به زودی.”

او گفت که قانونگذاران اتحادیه اروپا در روز دوشنبه است که هنوز هم وجود دارد چهار کشور لهستان – رومانی سوئد و انگلستان – که در آن وجود داشته است “هیچ تغییرات قابل توجهی در 14 روز گذشته” از نظر امکان کاهش نرخ ابتلا به عفونت.

7.5 میلیارد یورو هدف اولیه شکل. Von der Leyen گفت: کشورها باید بیشتر پول در طول زمان است.

بریتانیا برگزار خواهد شد یکی دیگر آنلاین اهدا کننده در اجلاس سران در ماه ژوئن 4.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de