ترودو خواستار مصرف کنندگان به خرید ‘کانادا’ به حمایت از مبارزه صنایع غذایی

نخست وزیر جاستین ترودو است اصرار مردم به “خرید کانادا” مواد غذایی برای حفظ شیلات کارگران و کشاورزان در کسب و کار در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“به هر کسی که می خواهد برای نشان دادن حمایت خود را خرید کانادا. انتخاب کنید تا برخی از پنیر کانادا برای کمک به لبنیات محلی و کشاورز باید یک ماهی سرخ یا خرید کانادا خرچنگ,” او گفت: امروز در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

“نه تنها آن را به طعم و مزه عالی آن کمک خواهد کرد که افرادی که نگه داشتن مواد غذایی در ما صفحات.”

ترودو امروز متعهد به $470 میلیون دلار برای حمایت از ماهی برداشت. یکی از جنبه های جدید سود به پوشش 75 درصد از تلفات ماهی برداشت که انتظار کاهش درآمد از 25 درصد در این فصل تا حدود $10,000.

“بیش از دو ماه گذشته بسیاری از کانادایی ها مواجه اند بسیار موقعیت های چالش برانگیز و بسیار دشوار است را انتخاب کند. فقط کارگران در صنعت شیلات. شما نمی توانید برداشت خرچنگ از داخل خانه خود گفت:” ترودو.

“به طوری که برگ شما تلاش برای کشف کردن که چگونه به هر دو فضا افراد در یک قایق ماهیگیری یا لغو عملیات خود را. آن را آسان برای تماس را.”

غذاهای دریایی پردازنده و برداشت باید گفت که آنها نگران نیست که قادر به استخدام نیروی کار آنها نیاز دارید — از جمله کارگران موقت خارجی — در حالی که دیگران را به نام برای تاخیر به فصل بهار به عنوان کار می کنند برای ایجاد ایمنی مناسب پروتکل های.

ترودو گفت: دولت فدرال نیز معرفی غیر پس دادنی کمک هزینه تا $10,000 برای ماهی برداشت که خود کسب و کار خود را.

“و برای کارگران که نگران سال آینده ما را تغییر اشتغال بیمه قوانین به طوری که ماهی برداشت می تواند درخواست برای مزایای EI بر اساس درآمد سال های گذشته,” او گفت:.

ماه گذشته دولت فدرال اعلام کرد $62.5 میلیون دلار برای کانادا پردازش ماهی بخش به کمک گیاهان پردازش پیاده سازی توصیه های بهداشتی دستورالعمل ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de