ترودو خواستار مصرف کنندگان به خرید ‘کانادا’ به عنوان دولت وعده $470M برای شیلات

نخست وزیر جاستین ترودو است اصرار مردم به “خرید کانادا” مواد غذایی برای حفظ شیلات کارگران و کشاورزان در کسب و کار در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“به هر کسی که می خواهد برای نشان دادن حمایت خود را خرید کانادا. انتخاب کنید تا برخی از پنیر کانادا برای کمک به لبنیات محلی و کشاورز باید یک ماهی سرخ یا خرید کانادا خرچنگ,” او گفت: امروز در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

“نه تنها آن را به طعم و مزه عالی آن کمک خواهد کرد که افرادی که نگه داشتن مواد غذایی در ما صفحات.”

ترودو امروز متعهد به $470 میلیون دلار برای حمایت از ماهی برداشت. این بسته شامل یک دلار جدید 267.6 میلیون سود به پوشش 75 درصد از تلفات ماهی برداشت که انتظار کاهش درآمد از 25 درصد در این فصل تا حدود $10,000.

تماشا کنید: نخست وزیر جاستین ترودو خواستار مصرف کنندگان به خرید ‘کانادا’

به عنوان او متعهد به $470 میلیون دلار برای حمایت از ماهی برداشت نخست وزیر جاستین ترودو نیز گفت: مردم باید “خرید کانادا” مواد غذایی برای حفظ شیلات کارگران و کشاورزان در کسب و کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. 1:50

“بیش از دو ماه گذشته بسیاری از کانادایی ها مواجه اند بسیار موقعیت های چالش برانگیز و بسیار دشوار است را انتخاب کند. فقط کارگران در صنعت شیلات. شما نمی توانید برداشت خرچنگ از داخل خانه خود گفت:” ترودو.

“به طوری که برگ شما تلاش برای کشف کردن که چگونه به هر دو فضا افراد در یک قایق ماهیگیری یا لغو عملیات خود را. آن را آسان برای تماس را.”

غذاهای دریایی پردازنده و برداشت باید گفت که آنها نگران نیست که قادر به استخدام نیروی کار آنها نیاز دارید — از جمله کارگران موقت خارجی — در حالی که دیگران را به نام برای تاخیر به فصل بهار به عنوان کار می کنند برای ایجاد ایمنی مناسب پروتکل های.

ترودو گفت: دولت فدرال نیز معرفی $201.8 میلیون غیر پس دادنی گرانت برنامه پرداخت تا $10,000 به ماهی برداشت که خود کسب و کار خود را. حجم کمک های مالی خواهد شد بستگی دارد در ماهی برداشت تاریخی درآمد گفت: نخست وزیر ،

ترودو همچنین گفت: دولت به دنبال کمک به بعضی از هرفسترس که می گویند آنها نمی خواهند به تولید درآمد کافی به فایل برای استخدام بیمه در سال آینده. لیبرالها هستند پیشنهاد اقدامات اجازه می دهد تا خود اشتغالی هرفسترس برای دسترسی به مزایای EI بر اساس بیمه درآمد از فصل قبل.

ماه گذشته دولت فدرال اعلام کرد $62.5 میلیون دلار برای کانادا پردازش ماهی بخش به کمک گیاهان پردازش پیاده سازی توصیه های بهداشتی دستورالعمل ها.

نماینده محافظه کار مجلس مل آرنولد منتقد برای شیلات و اقیانوس ها گفت: پنج شنبه اعلام نیست آدرس تمام عدم قطعیت مواجه کارگران در کانادا صنعت ماهیگیری از جمله خطر کمبود نیروی کار.

“اعلام امروز یک بار دیگر نتواند به ارائه وضوح که ماهی و غذاهای دریایی برداشت نیاز است. هنگامی که ماهی هرفسترس قادر خواهید بود به درخواست برای این منافع ؟ خانواده اجرای کسب و کار واجد شرایط? آیا سازه های دریایی بخش واجد شرایط? وزیر اردن مدیون ماهی هرفسترس پاسخ به این سوال مهم او گفت:” در یک بیانیه های رسانه ای.

“کمبود نیروی کار نیز یک چالش مهم است که چرا به مجلس پیشنهاد ایجاد یک برنامه جدید برای مطابقت با دانش آموزان و جوانان از کارکنان با شغل در کشاورزی و کشاورزی-بخش مواد غذایی از جمله ماهی و غذاهای دریایی. این فقط یکی از راه حل های نوآورانه است که کمک خواهد کرد که افراد جوان کسب و کار و جوامع است.”

NDP MP گرد جانز که حزب منتقد گفت: دولت نیز نیاز به گفتن نیست که آیا غذاهای دریایی شامل خواهد شد در به تازگی اعلام کرد 50 میلیون دلار مازاد مواد غذایی در خرید برنامه.

“خود غذاهای دریایی به کانادا بازار به ویژه مهم است در حال حاضر که رئیس جمهور تهمت است محدودیت های سفت در غذاهای دریایی ورود به ایالات متحده کانادایی ها می خواهند برای حمایت از جوامع خود را با خرید به صورت محلی تولید مواد غذایی” او گفت:.

“دولت تمرکز بر فروش داخلی و غذاهای دریایی به کانادایی ها نه تنها حمایت بلکه اعتبار از کانادا فیشر و برداشت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de