ترودو ارائه استانهای سرزمین کمک به مقیاس’ تست, تماس, ردیابی

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: امروز دولت فدرال است که مایل به کمک به استان ها و مناطق خود را افزایش دهد تست و تماس با قابلیت ردیابی — دو عامل دیده می شود به عنوان حیاتی به کانادا همه گیر بازیابی.

این موضوع است که انتظار می رود برای تسلط بر premiers هفتگی تماس با ترودو بعد از این شب.

“ما در حال حاضر دیده می شود قابل توجه سطح شیب دار-یو پی اس تست در مکان هایی مانند انتاریو و کبک است که در آن یک نیاز برای حتی بیشتر تست. هفته گذشته با premiers من گذاشته که پیشنهاد که دولت فدرال می تواند آن را در” ترودو گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در Rideau کلبه.

تماشا کنید: نخست وزیر جاستین ترودو بر اهمیت تماس ردیابی

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید مکالمات در ادامه با premiers به مقیاس COVID-19 تست به عنوان مستندات سهولت و اقتصاد شروع بازگشایی. 1:21

“ما قصد داریم به ادامه بحث که امشب و بحث دقیق در مورد چگونه ما می توانیم مقیاس تست بلافاصله در مکان های که در آن لازم است مانند در انتاریو و کبک و آماده به مقیاس تقریبا بلافاصله در مکان های که در آن در حال حاضر ویروس است که به خوبی تحت کنترل است. اما هر شعله ور شدن یو پی اس نیاز به پاسخ به بسیار به سرعت.”

نخست وزیر پیشنهاد اتاوا مایل به گام تا با حمایت های مالی به چیز رفتن.

“که قاب است که ما در حال تخمگذاری. ما نمی خواهیم لجستیکی و یا محدودیت های مالی به نگه دارید در هر نقطه در این کشور برگزار می شود از انجام تمام تست هایی که لازم است,” او گفت:.

“این چیزی است که دولت فدرال خواهد بود وجود دارد.”

تماشا کنید: نخست وزیر ترودو در چشم انداز دوم COVID-19 موج

نخست وزیر جاستین ترودو امتیاز به فدرال تلاش های به مقیاس تست و تماس با ردیابی برای COVID-19 زمانی که خواسته در مورد آینده ممکن است امواج از این بیماری همه گیر. 1:16

انتاریو گزارش 413 موارد جدید COVID-19 امروز و گفت: آزمایشگاه پردازش 10,506 آزمون برای رمان coronavirus دیروز — سقوط کوتاه از آن 16,000 هر روز هدف است.

برتر داگ فورد ابراز بی حوصلگی امروز دوباره با استان عملکرد در تست به تاریخ و وعده داده شده به بهبود سیستم.

“این چیزی است که من می خواهم و من با اعتماد به نفس آن را به اتفاق می افتد,” او گفت: طی جلسه توجیهی روزانه. “باور من این نا امید کننده است.”

تماس با ردیابی

رئیس انجمن پزشکی کانادا (CMA) گفت: یک کمیته پارلمانی در روز شنبه که این کشور آماده نیست برای موج دوم ممکن است از COVID-19 و ناامید کننده تست اعداد می تواند ترک کانادایی ها آسیب پذیر است.

“ما در حال قمار با بازگشایی” دکتر شنی nuno santos گفت: اوباما و امور اجتماعی کمیته جمعه.

“ما نیاز به تماس با ردیابی و سرولوژی تست به منظور تصمیم گیری در مورد چه باید بکنید بعد … ما در حال تلاش. به نظر من ما هنوز به طور کامل آماده برای موج دوم.”

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: مقامات بهداشت عمومی می دانیم تست سطح نیاز به افزایش جلوتر از موج دوم.

سازمان دیده بان | دکتر Tam تهدید دوم COVID-19 موج

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر می گوید کلیدی برای مبارزه با COVID-19 ظرفیت به “پرش بر روی هر گونه افزایش در موارد” و تماس با ما-ردیابی این ویروس به سرعت. 5:18

“در هر سطح به شما به عنوان دیده می شود در بالاترین سطوح دولت, مردم, هستند کشف و ضبط با نیاز به افزایش آزمایشگاهی ظرفیت و تست,” او گفت:.

“مهم این است که قادر به پرش بر روی هر گونه افزایش در موارد و تماس با ردیابی واقعا سریع است.”

تماس با ردیابی — عمل ردیابی افرادی که ممکن است در تماس با فرد آلوده به منظور آنها را آزمایش و جدا شده — همچنین انتظار می رود به افزایش طول premiers ” تماس امشب.

بسیاری از کشورها و استان آلبرتا — با استفاده از نرم افزار برای انجام این کار به جای تکیه بر کار انسان انتقالها که می تواند یک فرایند دشوار.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: دولت به دنبال همکاری با Mila مونترال هوش مصنوعی موسسه تحقیقات که تا به توسعه یک برنامه تلفن همراه برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

اما حریم خصوصی کارشناسان نگرانی در مورد چه مقدار از داده های در حال ظهور فن آوری های جمع آوری و چگونه آن را ذخیره می شود.

(تیم Kindrachuk/CBC)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de