ترودو انتظار برای اعلام جدید کنترل اسلحه اقدامات امروز

نخست وزیر جاستین ترودو است که انتظار می رود به اعلام جدید کنترل اسلحه اقدامات جمعه از جمله ممنوعیت برخی از “حمله به سبک” سلاح گرم کمتر از دو هفته پس از نوا اسکوشیا فاجعه است.

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر کشیده شده تا یک لیست از سلاح گرم است که انتظار می رود در لیست ممنوعیت و آن را شامل سلاح های مورد استفاده در سال های اخیر تیرباران های دسته جمعی هر دو در اینجا در کانادا و در جنوب مرز.

CBCNews.ca را انجام ترودو سخنان live at 11 a. m. ET.

Radio-Canada به دست آمده پیش نویس اولیه این فهرست است. سلاح های گرم مانند M16, M4, AR-10 و AR-15 تفنگ ممنوع خواهد شد; آن سبک مورد استفاده قرار گرفت در دبستان سندی هوک در نیوزیلند, لاس وگاس و اورلاندو تیرباران های دسته جمعی. وجود حدود 83,572 در کانادا.

این Ruger Mini-14s نوع اسلحه گرم مورد استفاده در École Polytechnique تیراندازی نیز در این فهرست است. وجود حدود 16,859 در کانادا.

این M14 rifle مورد استفاده در مونکتون عکسبرداری است و همچنین انتظار می رود ممنوع است. وجود حدود 5,229 در کانادا.

گروه برگزار خواهد شد ویژگی های مطبوعاتی با خبرنگاران بعد از امروز در تغییراتی که انتظار می رود به تصویب رسید توسط یک دستور در شورا و یا کابینه فرمان.

ترودو روز پنجشنبه گفت که هیچ جایی برای این نوع کشنده سلاح گرم در کانادا.

“وجود دارد هیچ نیاز در کانادا برای اسلحه طراحی شده برای کشتن بیشترین مقدار از مردم در کوتاه ترین مقدار از زمان” او گفت:.

“این یک تعهد است که ما در انتخابات گذشته و آن چیزی که در آن وجود دارد اجماع توسط کانادایی ها که می خواهند برای دیدن خشونت کمتر و کمتر مرگ و میر ناشی از خشونت اسلحه در این کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de