ترودو آدرس افراطی تاثیر COVID-19 در سفر صنایع هوایی به کانادا آماده به بریده بریده نیروی کار

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او قصد دارد به نگه داشتن کار با شرکت های هواپیمایی ضربه توسط COVID-19 همه گیر اما نمی نشانی که آیا نجات از محاصره صنعت روی میز است.

نظرات خود را یک روز پس از کانادا بزرگترین شرکت هواپیمایی نشان داد آن آماده شد به بریده بریده نیروی کار آن توسط حداقل نیمی.

“ما قصد داریم به ادامه کار با بخش ها و صنایع به حمایت و تلاش آنها را به عنوان آنها را از طریق این بیماری همه گیر” ترودو گفت: ارجاع دولت فدرال پیشنهاد این هفته از پل تامین مالی برای کارفرمایان بزرگ برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

“این است که نجات از آن است که یک وام است که برای کمک به [کسب]…اما ما هنوز در حال کار با شرکت هایی را که در حال شکل گرفتن است که و چگونه فرمت آن خواهد شد کار می کرد.”

محدودیت های مسافرتی در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش COVID-19 سراسر کانادا و جهان — هموار راه را برای تلخ تابستان برای گردشگری این کشور و سفر میباشد.

در یادداشت ارسالی به کارکنان جمعه, هوا, کانادا گفت که انتظار دارد به غیر روحانی کردن “حدود 50 تا 60 درصد” از شرکت 38,000 کارکنان در تلاش برای بازسازی پس از بحران.

“COVID-19 تا ما مجبور به کاهش برنامه های ما با 95 درصد و بر اساس هر شاخص ما ما ترافیک عادی سطح نمی خواهد بازگشت در هر زمان به زودی” شرکت نوشت: در بیانیه ای. “ما زمان نیروی کار پشتیبانی از عملیات حمل و نقل 51 میلیون مشتری یک سال با 1,500 پرواز در روز و 258 هواپیما. با واقعیت های جاری این است که به سادگی نمی پایدار رفتن به جلو است.”

این اخبار به شرح زیر به تلاش های شرکت در ماه گذشته به rehire هزار نفر از کارکنان آن را قبلا گذاشته به دلیل همه گیر پس از اتاوا تایید شرکت هواپیمایی خواهد بود واجد شرایط برای دولت فدرال یارانه دستمزد برنامه.

با توجه به بولتن داخلی به اعضا از کانادا و اتحادیه عمومی کارکنان به دست آمده توسط The Canadian Press, اتحادیه در مذاکرات با این شرکت در مورد ادامه اورژانس یارانه دستمزد که تمدید شده است تا پایان ماه اوت.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: دولت فدرال برنامه ریزی برای صحبت با ایر کانادا و دیگر شرکت های هواپیمایی برای کمک به هدایت شرکت ها از طریق این بیماری همه گیر. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

هوایی کانادا اعلام نشده که آیا این برنامه ریزی برای دسترسی اتاوا پل وام برنامه که همراه با یک تعداد از شرایط از جمله نیاز متقاضیان به سهم خود اقدام آب و هوا برنامه ها و اهداف پایداری.

در طول پنج شنبه جلسه ترودو اذعان کرد که این بحران دشوار است به ویژه برای شرکت های وابسته به سفر و صنعت گردشگری.

“من فکر می کنم همه ما می دانیم که این بیماری همه گیر است ضربه بسیار سخت در سفر صنایع و شرکت های هواپیمایی, ویژه,” او گفت:. “به همین دلیل ما قصد داریم به نگه داشتن کار با شرکت های هواپیمایی از جمله هوایی کانادا به ببینید که چگونه ما می تواند کمک کند حتی بیشتر از ما با یارانه دستمزد.”

بهداشت و درمان کانادا تصویب اولین بالینی واکسن محاکمه

نخست وزیر همچنین نشان داد که بهداشت و درمان کانادا در حال حاضر مورد تایید بالینی به صورت بالقوه COVID-19 واکسن کاری که می خواهد انجام شده در کانادا مرکز Vaccinology در دانشگاه Dalhousie.

“تحقیق و توسعه را هم باید درست انجام شود اما این تشویق اخبار” ترودو گفت.

در طول به روز رسانی ترودو برجسته دولت فدرال را یک بار از بالا به بالا به کانادا کودک بهره مند شوند که خانواده های واجد شرایط دریافت اضافی $300 در هر کودک در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از خود را به طور منظم ممکن است پرداخت.

او اضافه کرد که شروع جولای 20, سود افزایش خواهد یافت و برای سال آینده را به نگه داشتن سرعت با هزینه زندگی.

نخست وزیر تصریح کرد اتاوا تعهد برای $350 میلیون دلار بودجه اضطراری برای گروه های اجتماعی و موسسات خیریه ملی و اعلام اضافی $100 میلیون دلار برای صلیب سرخ برای آماده شدن برای پتانسیل سیل و آتش سوزی در بالای سازمان COVID-19 پاسخ تلاش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de