TRS دولت موفق به مهار Covid: Bhatti

“من هرگز دیده می شود یک سانتی متر مانند KCR. او احساس می کند او همه چیز را می داند می گوید:” کنگره رهبر

کنگره مقننه رهبر حزب عربی Bhatti Vikramarka گفته است که وزیر K Chandrashekar رائو هیچ برنامه ای برای کنترل گسترش coronavirus. “KCR فکر این مستند تنها راه برای کنترل coronavirus گسترش یافته است. او به سادگی اعلام کرد که مستند است و خواب در Pragathi Bhavan,” اتهام ایرانی Bhatti.

در یک مصاحبه اختصاصی به دکن کرونیکل ایرانی Bhatti گفت که با وجود اینکه یک دولت غنی داشتن تمام مکانیسم ها و کافی کارکنان دولت در محل سانتی متر بود که “هیچ کاری”.

“KCR است که بارها و بارها درخواست مرکز به انتشار بودجه. او باید اول بگو چقدر پول آزاد شده برای گرم panchayats برای مبارزه با coronavirus” CLP رهبر گفت. گزیده ای از مصاحبه.

چگونه شما را ارزیابی اقدامات انجام شده توسط دولت در کنترل Covid-19?
سانتی متر KCR هیچ برنامه ریزی مناسب برای کنترل Covid-19. او فکر می کند تنها راه این است که به اعلام یک مستند. من تا به حال این پیشنهاد در جلسه مجلس و KCR گفته بود که هیچ راهی وجود دارد که Coronavirus را به دولت است. مستند است نه تنها راه برای کنترل Coronavirus دولت به چند اقدامات دیگر این است که در آن KCR شکست خورده است.

آیا این اقدامات اضافی?
هدف اصلی این مستند است برای دیدن است که مردم را از خانه های خود. اما دولت اجازه داده است یک نفر از هر خانواده برای خرید کالاهای ضروری و سبزیجات است. هیچ نظارت یا از کسانی که در حال بیرون آمدن و یا صاحبان فروشگاه ها در مورد اینکه آیا آنها به دنبال sanitisation هنجارهای یا نه. اگر کسی که می آید تحت تاثیر خانواده اش رنج می برند و هدف اصلی از این مستند را شکست داد.

پس باید دولت انجام دهد ؟
چندین داوطلب در روستاها و در شهرها است. کارکنان دولت هیچ کار در طول مستند. با استفاده از داوطلبان و کارکنان دولت, دولت می تواند تامین ملزومات به مردم در خانه های خود. در تقسیم نشده AP دولت مورد استفاده قرار دهد نه کالاهای ضروری به فقرا. دولت به تامین همه این افراد در طول این مستند.

نیست دولت تهیه برنج و توزیع پول به مردم ؟
مردم انجام می دهند بیشتر از دولت است. مردم به طور داوطلبانه و کمک به نیازمندان است. نسبت به این دولت در حال انجام هیچ چیز نیست. دولت توزیع برنج و پول به جیره دارندگان کارت اضافه کردن برخی از برنج به آنچه داده شده توسط مرکز. وجود دارد حدود پنج لاخ برنامه های در حال بررسی برای کارت های جیره بندی. دولت باید توزیع برنج و پول به آنها. دولت را لغو کرده است, جیره کارت برای برخی از افرادی که نگه داشتن شغل پاره وقت. با توجه به مستند آنها در حال گرفتن حقوق. دولت باید با ارائه آنها را با برنج و پول را به عنوان به خوبی.

در حال بیمارستان در شکل خوب است ؟
شده است وجود دارد هیچ استخدامی از پزشکان و پرستاران و دیگر کادر فنی در شش سال گذشته. بدون جذب کارکنان چه استفاده از افزایش تعداد تخت? من تا به حال بازدید از چند بیمارستان در گذشته برای دیدن وضع اسفناک بیماران و کارکنان. بیمارستان ها به اندازه کافی نیست کارکنان و تجهیزات. من این را متوجه دولت بود اما بدون استفاده است.

نیست وزیر است که برگزاری منظم جلسات نقد و بررسی در Coronavirus وضعیت ؟
من هرگز دیده می شود یک سانتی متر مانند KCR. او احساس می کند او همه چیز را می داند. او هرگز دارای همه حزب جلسات در هر موضوع است. او هرگز داده می شود انتصاب به رهبران اپوزیسیون. آنچه که استفاده از برگزاری جلسات نقد و بررسی با برخی از مقامات که آیا ‘bhajana’ به او و مطبوعاتی رسانه ها ؟ اگر همه حزب جلسه برگزار شد که احزاب مخالف را در زمینه های سطح مشکلات خود را به اطلاع.

چرا شما احساس می کنید تعداد Coronavirus موارد رو به افزايش است ؟
هر دو مرکز و دولت با تاخیر عمل است. در آن زمان آنها بیدار Coronavirus در حال گسترش در همه استانهای کشور و در تمام مناطق در دولت است. اولین مورد یافت شد در ژانویه 30 و مرکز تحمیل janata منع رفت و آمد در مارس 22. در آن زمان آسیب تا به حال انجام شده است. در حالی که جهان مواجه شد Covid-19 چگونه نخست وزیر و برگزاری یک جلسه با یک لاخ مردم به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه ؟

چگونه دولت دادن مجوز برای برگزاری Tablighi Jamaat کنفرانس در دهلی نو از مارس 13 تا 17 زمانی که Coronavirus پخش شد به سرعت? چگونه دولت اجازه می دهد تا خارجی ها برای حضور در این کنفرانس?

این مایه تاسف است برای جمع آوری 18 درصد GST در ماسک و تجهیزات دیگر. دولت برای تامین این رایگان. تقاضای من این است که دولت با حذف مالیات بر ماسک و PPE کیت. آن را خوش شانس است که Telangana دولت است تعدادی از شرکت های دارویی در اطراف حیدرآباد اما دولت با استفاده از این تسهیلات است.

این کنگره شده است صحبت از کشاورزان مشکلات ؟
دولت در حال انجام است بی عدالتی به کشاورزان با بهره مندی از خود تولید کند. دولت می گوید آن اختصاص داده شده است Rs. 30,000 کرور روپیه برای خرید برنج و دیگر محصولات کشاورزی می باشد.

دولت را به فروش برساند این بعد اما این ادعا که آن را انجام شده است کشاورزان به نفع. اگر دولت اجازه می دهد تا خصوصی خریداران و کشاورزان را بالاتر از قیمت با توجه به افزایش رقابت است. اما دولت این است که اجازه می دهد آنها را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im