طوفان گرمسیری آرتور فرم کردن فلوریدا هشدارهای صادر شده

طوفان گرمسیری آرتور اول به نام طوفان 2020 طوفان فصل تشکیل شده است که در سواحل فلوریدا و کارولینای جنوبی است.

مقامات صادر شده یک طوفان گرمسیری هشدار برای کارولینای شمالی در بانک های خارجی بود که آمار نزدیک به دو سال پیش از طوفان فلورانس.

“منافع نزدیکی ساحل کارولینای شمالی باید از نزدیک نظارت بر پیشرفت این سیستم به عنوان آن می تواند تولید باد پر باد و باران سنگین وجود دارد روز دوشنبه گفت:” National Hurricane Center در صبح روز یکشنبه.

طوفان گرمسیری هشدارهای بودند در اثر از شهرستان گشت و گذار به اردک کارولینای شمالی و همچنین Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل با توجه به National Hurricane Center.

یک طوفان گرمسیری هشدار به این معنی است که طوفان گرمسیری شرایط انتظار می رود در عرض 36 ساعت است.

آرتور در حال حاضر در واقع در حدود 355 مایلی جنوب-جنوب غربی Cape Hatteras, کارولینای شمالی و بادها از 40 مایل در ساعت.

با توجه به پیش بینی طوفان “یک به نوبه خود به سمت شمال شرق با افزایش رو به جلو با سرعت می رود که در طول 24 تا 48 ساعت است.”

در قاب زمان “برخی از تقویت” انتظار می رود که آژانس گفت.

“پیش بینی مسیر آرتور باقی خواهد ماند خوبی های دریایی به ساحل شرقی فلوریدا و جورجیا و کارولینای جنوبی امروز و پس از آن حرکت در نزدیکی و یا فقط در شرق سواحل کارولینای شمالی در دوشنبه” آژانس گفت. در روز سه شنبه طوفان است انتظار می رود به از دست دادن آن طوفان گرمسیری ویژگی با توجه به National Hurricane Center.

سواحل کارولینای شمالی همچنین می توانید انتظار در هر نقطه بین 1 و 3 اینچ باران با محلی مقادیر بالاتر آژانس گفت.

در همین حال آرتور است که انتظار می رود برای تولید متورم موثر بر بخشهایی از جنوب ایالات متحده خواهد شد که گسترش در طول mid-Atlantic coast طی روزهای آینده.

“این متورم می تواند تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی در سراسر ایالات متحده آمریکا و جنوب شرقی و اواسط اقیانوس اطلس در سواحل گفت:” آژانس.

NOAA در ضمن میله میله به اعلام آن چشم انداز 2020 کومودو در مارس 21.

2020 فصل رسما آغاز می شود در تاریخ 1 ژوئن به پایان می رسد و در Nov. 30.

2020 کومودو می توانید ببینید بیشتر-از-میانگین تعداد عمده طوفان به دلیل آب و هوای مطلوب الگوهای پیش بینی از دانشگاه ایالتی کلرادو گرمسیری هواشناسی پروژه گفت: در گزارش اخیر.

چهار عمده طوفان بسته بندی بادها حداقل 111 کیلومتر در ساعت ممکن است طول فصل آنها اضافه شده است. به طور متوسط وجود دارد 2.7 عمده طوفان در طول یک فصل. در مجموع از هشت طوفان انتظار می رود قبل از اینکه فصل به پایان می رسد در Nov. 30.

پیش بینی این است که در خط با یک صادر شده در مارس 25 توسط Accuweather که گفت: بین دو و چهار عمده طوفان می تواند انتظار می رود در میان 14 تا 18 به نام طوفان گرمسیری در سال 2020 شود.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de