افسردگی گرمسیری امبو به ماشه باران در Mindanao

چه آب و هوا مانند در منطقه شما ؟ صدای جیر جیر با ما در @rapplerdotcom.

Satellite image of Tropical Depression Ambo as of May 10, 2020, 11 pm. Image from NOAA

تصویر ماهواره ای از افسردگی گرمسیری امبو به عنوان از آوریل 10, 2020, 11 pm. تصویر از NOAA

مانیل فیلیپین – دولت اداره آب و هشدار داد که افسردگی گرمسیری امبو انتظار می رود را در باران به Mindanao در دوشنبه, مه 11.

در یک بولتن صادر 11 ب. ظ روز یکشنبه, مه 10 فیلیپین جوی ژئوفیزیک و فصل خدمات دولت (PAGASA) گفت: امبو در حال حاضر 405 کیلومتری شرق هینتوان, Surigao del Sur.

آن را کمی شتاب در حال حاضر در حال حرکت غرب در 20 کیلومتر در ساعت (km/h) از قبلی 15 متر/ثانیه.

امبو در ادامه به حداکثر سرعت 45 متر/ثانیه, و gustiness تا 55 متر/ثانیه. اما در آخرین پیش بینی خود را پیگیری نشان می دهد که آن را ممکن است برای تقویت به یک طوفان گرمسیری توسط چهار شنبه, مه 13 در حالی که با نزدیک شدن به کشور است.

اگر آن را حفظ مسیر امبو ممکن است ریزش زمین در Catanduanes در روز شنبه, مارس 14 گفت: PAGASA آب و متخصص آریل Rojas در یک جلسه مطبوعاتی در Facebook گذشته 11 pm. امبو جنبش اما هنوز هم می تواند تغییر کند.

Forecast track of Tropical Depression Ambo as of May 10, 2020, 11 pm. Image from PAGASA

هوا پیگیری گرمسیری افسردگی امبو به عنوان از آوریل 10, 2020, 11 pm. تصویر از PAGASA

در حال حاضر وجود دارد مناطق تحت گرمسیری طوفان باد سیگنال. PAGASA گفت آن است که کمتر احتمال دارد به منظور بالا بردن باد سیگنال در 48 ساعت آینده. (بخوانید: چرا از آن است که در حال حاضر به نام گردباد گرمسیری ‘باد’ و نه ‘هشدار’ – سیگنال?)

همانطور که برای بارش باران امبو را از طریق و یا فرمت را پراکنده نور متوسط باران به Mindanao در 24 ساعت آینده. همچنین ممکن است جدا باران سنگین در طول رعد و برق.

Rojas گفت: سیل و رانش زمین ممکن است. (دفعات بازدید: حقایق سریع: طوفان گرمسیری بارش مشاوره)

متوسط به دریاهای خشن را نیز تجربه کرده بود در شرق seaboards از Eastern Visayas, Caraga داوائو شرقی و داوائو Occidental, اضافه PAGASA. ماهیگیران و کسانی که با دریا عروق توصیه به بادبان.

امبو است فیلیپین’ اولین tropical cyclone برای سال 2020 است. این کشور به طور متوسط 20 طوفان گرمسیری در هر سال است. (بخوانید: فهرست: PAGASA نام برای طوفان استوایی در سال 2020)

در PAGASA آب و هوا و چشم انداز آن به شرح زیر برآورد تعداد طوفان گرمسیری در 6 ماه آینده:

  • مارس – 1 یا 2
  • ژوئن – 1 یا 2
  • جولای – 2 به 4
  • آگوست 2 یا 3
  • سپتامبر – 2 یا 3
  • اکتبر – 2 یا 3

ورود امبو نیز می آید به عنوان فیلیپین مبارزه coronavirus شیوع. همانطور که از روز شنبه این کشور به 10,794 coronavirus موارد با 719 مرگ و میر. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de