POLITICAL ASYLUM? Ex-senator Antonio Trillanes IV says he turned down offers of political asylum. Photo by Rappler

پناهندگی سیاسی? سابق سناتور آنتونیو Trillanes IV می گوید او را رد پیشنهاد پناهندگی سیاسی. عکس Rappler

مانیل فیلیپین – سناتور سابق آنتونیو Trillanes چهارم گفت: او را رد پیشنهاد پناهندگی سیاسی از کشورهای دیگر گفت: “این مبارزه است که در اینجا.”

“Ang احساس ko کسی پرنگ رها ‘یون e andirito ‘یونگ لابان e بنابراین ما باید در اینجا وجود دارد و مردم مبارزه با من همراه و hindi naman sila به اندازه کافی خوش شانس به ارائه چنین پناهندگی” Trillanes گفت: در Rappler بحث مصاحبه در روز شنبه, مارس 19.

(من احساس آن را رها مبارزه است بنابراین در اینجا ما باید در اینجا وجود دارد و مردم مبارزه همراه با من و آنها نیست به اندازه کافی خوش شانس به ارائه چنین پناهندگی.)

Trillanes آشکار نیست که کشور به او پیشنهاد پناهندگی اما گفت که ارائه می دهد نبودند اخیر.

“این یک پیشنهاد واقعی و به اعتقاد من علم nila ‘یونگ nangyayari sa ating bansa (آنها می دانند که چه چیزی اتفاق می افتد در کشور ما), به طوری که آنها می خواهم مردم را به انجام مبارزه در یک محیط امن و مطمئن,” Trillanes گفت.

Trillanes گفت که او احساس می کند او و اعضای اپوزیسیون هستند “برنده مبارزه” علیه رئیس جمهور رودریگو Duterte ذهن هرگز که yearend نظرسنجی هنوز هم نشان می دهد رئیس جمهور برخوردار از محبوبیت بالا و اعتماد رتبه بندی.

“‘یانگ SWS و پالس آسیا زمان و دوباره hindi ko binibigyan ng اعتبار ‘یان کسی در سال 2007 آنها گفت: hindi آکو mananalo, bakit ko sila papaniwalaan هنگامی که آنها از دست رفته من اولین بار؟” گفت: Trillanes که زد و موفق به کسب یک کرسی در سنا در انتخابات سال 2007 در حالی که هنوز در بازداشت در اردوگاه Crame

(زمان و دوباره به من داده اند و نه اعتبار به SWS و پالس آسیا که در سال 2007 آنها گفت: من نه برنده خواهد شد پس چرا من اعتقاد دارم که آنها را زمانی که آنها از دست رفته من اولین بار؟)

Trillanes گفت: داخلی خود بررسی نشان می دهد Duterte رأی رفته اند.

“ما اعتبار آن را از طریق خود ما داخلی بررسی های که ما استفاده کرده و شماره خود را در حال رفتن به پایین. آن را هنوز هم نسبتا بالا اما از کم 90s او از کجا آمد او پایین به بالا 30s” Trillanes گفت.

ICC در مورد

Trillanes گفت: دادگاه جنایی بین المللی یا ICC اولیه آزمون به کشتار در Duterte جنگ با مواد مخدر ارائه یک تهدید واقعی برای دولت او اضافه کرد که رئیس جمهور این است که “nangangatog در napapraning (تکان دادن و پارانوئید).”

Trillanes مواجه شده است و 14 مورد تحت Duterte دولت اخیر در حال توطئه برای ارتکاب فتنه بیش از Bikoy Ang Totoong Narcolist ویدئوها.

او یک آدم ربایی شکایت هنوز در انتظار قطعنامه قبل از وزارت دادگستری (DOJ). آن است که غیر bailable جرم که اگر پیدا اساس DOJ می فرستادن او به زندان به طور نامحدود.

Trillanes گفت: او را در ادامه این بررسی از اطلاعات در مقابل دولت با وجود این واقعیت است که این نوع از بررسی فعالیت های در حال چه کردم او شکایت کرد در وهله اول.

“Lumalakas ang loob ng mga tao (مردم در حال حاضر جرات) آنها به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها می دانند” اضافه شده Trillanes, که گفت که او نمی پشیمانی درگیر شدن با پیتر Joemel “Bikoy” Advincula چرا که فقط آنچه را که مستلزم کار.

Trillanes همچنین رد این جمع از جود Sabio و شانه ای بالا انداخت بالقوه آینده پرونده های حقوقی است که ممکن است بوجود می آیند از Sabio اتهام که مخالفان “استفاده می شود” او.

“Sa akin بی ربط na ‘یون به عنوان طولانی به عنوان آن تاثیر نمی گذارد ICC مورد و ما مطمئن شده اند na hindi makakaapekto ‘یونگ ginawa نیا سپس خوب lang,” Trillanes گفت.

(برای من که بی ربط در حال حاضر به عنوان طولانی به عنوان آن تاثیر نمی گذارد ICC مورد و ما مطمئن شده اند که آن را نمی خواهد یک اثر به طوری که خوب است.)

Sabio که ثبت اولین ارتباط به ICC متهم Duterte ارتکاب جنایت علیه بشریت به تازگی اظهارات خود را پس گرفت اما ICC روش اجازه نمی دهد برای خروج.

ICC معاینه اولیه است و منبع باز می کند و با تکیه بر شکایت و یا ارتباطات خاص. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de