وزیر خزانه داری اروپا و آمریکا دائمی آسیب های اقتصادی’ اگر ما نمی بازگشایی

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت که بازگشایی اقتصاد باید انجام شود در یک راه استراتژیک اما او تاکید کرد که “دائم آسیب های اقتصادی” ممکن است انجام شود اگر مستند اقدامات نه برداشته.

“من فکر می کنم وجود یک خطر قابل توجهی از بازگشایی. شما در حال صحبت کردن در مورد چه خواهد بود دائم آسیب های اقتصادی به مردم آمریکا گفت:” در “فاکس نیوز یکشنبه.”

“ما قصد داریم به بازگشایی در یک متفکر راه است که می شود مردم به کار با خیال راحت است که آنها را اجتماعی فاصله” Mnuchin گفت:, و اضافه کرد که “مردم قادر خواهد بود برای رفتن به فروشگاه ها” و “برخی از آنها را رزرو.”

بیش از گذشته چند هفته در میان نصب زیان کار و نسبتا بالا نرخ بیکاری شده است وجود دارد یک فشار به بازگشایی برخی از کسب و کار است که توقیف برای جلوگیری از CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

در مه 8, وزارت کار صادر شغل گزارش که در بر داشت که نزدیک به 15 درصد از مردم بیکار هستند در حالی که حداقل 20 میلیون را برای ثبت بیمه بیکاری طی هشت هفته یا بیشتر.

“اینها تعداد زیادی از آنجا که اقتصاد نیست و به خوبی انجام می دهند. اینها تعداد زیادی از آنجا که ما تعطیل اقتصاد” Mnuchin روز یکشنبه گفت.

Nurses work at a drive-thru testing site for the CCP virus
پرستاران کار در یک درایو از طریق آزمایش سایت برای CCP ویروس در ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه در منهست n. y. در تاریخ 6 مه سال 2020 است. (Brendan McDermid/فردا نیوز)

Mnuchin گفت: می تواند وجود داشته باشد 25 درصد نرخ بیکاری و آن خواهد بود چرا که “ما تعطیل اقتصاد” برای کاهش گسترش CCP ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که چین در سال گذشته. آن را “بر خلاف رکود بزرگ که در آن ما تا به حال مسائل اقتصادی گفت:” با اشاره به رکود اقتصادی از 1930s و 1940s.

Mnuchin اضافه شده در این برنامه که “گزارش شماره ها احتمالا بدتر قبل از آنها بهتر است” اما منتج قوی تر سوم و چهارم

“سال آینده در حال رفتن به یک سال بزرگ,” او گفت: “من این لیوان به نیمه پر و نیمه خالی. … بله مسائل وجود دارد اما ما در حال کار را از طریق آن مسائل. وظیفه نیروی کار از طریق این مسائل هنگامی که ما آنها را ببینید. این نیروی کار است که بدانند چگونه به رفع آنها است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن نه در عجله برای ورود دیگر تریلیون دلار امداد لایحه با وجود تماس برای انجام این کار با بالا دموکرات ها در کنگره Mnuchin و دیگر مقامات کاخ سفید گفته اند. مجلس Rep. نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و دیگران نشان داده اند که آنها می خواهند برای رای دادن بر روی یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی که ارسال پول به دولت و دولت های محلی در هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de