خزانه IRS به راه اندازی ‘من پرداخت’ برنامه وب

مقامات مالیاتی و خزانه باید تیمی را به راه اندازی یک “من پرداخت” برنامه تحت وب است که آن را آسان تر برای برخی از آمریکایی ها به تاثیر اقتصادی پرداخت و به سرعت.

در انتشار جمعه داخلی درآمد سرویس (IRS) گفت: این برنامه رایگان کمک خواهد کرد که میلیون ها نفر از افرادی که به طور معمول نمی اظهارنامه مالیاتی و که ممکن است اطلاعات حساب بانکی در فایل در IRS.

این برنامه انتظار می رود که به زندگی در آوریل 17. این اجازه را به مردم ارائه پرداخت مستقیم اطلاعات به IRS تا خود را همه گیر کمک های مالی رسما به نام “تاثیر اقتصادی پرداخت” می تواند سپرده به حساب های بانکی خود را به طور مستقیم به جای آنها نیاز به صبر کردن برای یک بررسی در پست الکترونیکی.

“افرادی که نمی باید یک بازگشت تشکیل پرونده الزامی می توانید با استفاده از این ابزار به ما اطلاعات اولیه به طوری که آنها می توانید دریافت خود را از تاثیر اقتصادی پرداخت و به زودی به عنوان امکان پذیر است ، گفت: نمایندگان کمیسیون چاک Rettig, در بیانیه ای. “IRS و رایگان فایل داد مشغول به کار در سراسر ساعت به تحویل این ابزار جدید برای کمک به مردم است.”

IRS-Internal_Revenue_Service_8
خدمات درآمد داخلی ساختمان ستاد در واشنگتن در سپتامبر. 19, 2018. (سمیرا Bouaou/The Epoch Times)

IRS گفت که اکثر مردم شروع به گرفتن تاثیر اقتصادی پرداخت به طور خودکار با شروع هفته آینده.

“مالیات دهندگان واجد شرایط که در زمینه اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019 یا 2018 دریافت پرداخت به صورت خودکار. پرداخت اتوماتیک را نیز ارسال خواهد شد در آینده نزدیک به آن دسته از مردم دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی بازماندگان ناتوانی (SDDI) و یا مزایای بازماندگان و راه آهن مزایای بازنشستگی” آژانس گفت.

این برنامه جدید است که به معنای برای کسانی که نمی اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019 و که نمی دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی از کار افتادگی (SSDI) بازمانده و یا راه آهن مزایای بازنشستگی.

افرادی که سقوط به رده بالا و واجد شرایط اقتصادی تاثیر پرداخت اما کسانی که نمی خواهید به صبر برای یک بررسی در پست الکترونیکی قادر خواهد بود به بازدید ISR.gov و رفتن به این بخش است که می گوید: “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا.”

وجود دارد که آنها نیاز به ارائه برخی از اطلاعات اولیه مانند نام و شماره امنیت اجتماعی. آنها همچنین قادر خواهد بود برای وارد کردن اطلاعات حساب بانکی که IRS استفاده خواهد کرد به سپرده تاثیر خود را پرداخت به طور مستقیم. در غیر این صورت این سازمان را به سادگی ارسال واجد شرایط دریافت کنندگان فیزیکی چک از طریق پست.

این نرم افزار همچنین اجازه دهید مردم پیگیری وضعیت خود تاثیر اقتصادی پرداخت و از جمله تاریخ پرداخت خود را برنامه ریزی شده است به سپرده به حساب بانکی خود و یا از طریق پست به آنها.

این سازمان گفت: با شروع هفته آینده مالیات دهندگان واجد شرایط را به طور خودکار دریافت یک تاثیر اقتصادی پرداخت تا 1200 $برای افراد و یا $2,400 برای زوج های متاهل و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط.

IRS گفت که با استفاده از این برنامه جدید برای دریافت پرداخت خواهد شد در نتیجه در هر گونه بدهی مالیاتی.

در یک جداگانه انتشار خزانه داری ایالات متحده گفت که این برنامه جدید نه مردم اجازه تغییر اطلاعات حساب بانکی که مقامات مالیاتی در حال حاضر در فایل به دلیل تقلب و نگرانی است.

“IRS را آغاز نمی کند, تماس با مالیات دهندگان توسط ایمیل, پیام های متنی و یا کانال های رسانه های اجتماعی به درخواست اطلاعات شخصی یا مالی. ما مصرانه از مالیات دهندگان به در مواظب برای کلاهبرداران و ایمیل های فیشینگ تلاش در مورد COVID-19 و اقتصادی پرداخت” وزارت خزانه داری گفت.

این زیر IRS اعلام روز پنج شنبه گفت که مقامات مالیاتی در حال گسترش بیشتر مهلت مالیات ژوئیه 15.

تغییرات اعلام شده در پنجشنبه معنی است که آمریکایی ها 2019 بازده مالیات بر درآمد و پرداخت در حال حاضر به دلیل در ژوئیه 15.

مالیات دهندگان فردی که برای برخی از دلیل انتظار نیست که مهلت می توانید درخواست یک فرمت به فشار مهلت بازگشت به Oct. 15.

ماه گذشته IRS گفت: مالیات دهندگان به طور کلی باید تا 15 جولای تا به پرونده و پرداخت مالیات بر درآمد فدرال در اصل به دلیل در 15 آوریل است. جمعه متوجه گسترش این امداد رسانی به تمام مالیات دهندگان که باید تشکیل پرونده یا پرداخت مهلت سقوط و یا بعد از 1 آوریل و قبل از ژوئیه 15.

“افراد تراست, شهرکهای, شرکت ها و دیگر غیر-مالیات شرکت filers واجد شرایط برای وقت اضافی” IRS گفت.

در حالی که مالیات دهندگان فردی می تواند درخواست تمدید برای اکتبر. 15 هر فرمت فایل است که یک فرمت به پرداخت هر گونه مالیات IRS اضافه شده است.

برای افرادی که نیاز به کمک IRS یک کمک مالیاتی خدمات در IRS.gov که به اجرا 24/7 هر چند آن زندگی می کنند کمک های تلفن در حال حاضر با توجه به شیوع CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im