POSTPONED. A man wearing a face mask walks in the tunnel of a metro station featuring an advertisement of the 2020 Summer Olympics in Tokyo. Photo by Philip Fong/AFP

به تعویق افتاد. یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در تونل مترو ایستگاه شامل تبلیغات از بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو. عکس از فیلیپ Fong/AFP

لوزان سوئیس – هزاران نفر از طرفداران برنامه ریزی برای سفر به بازی های المپیک در توکیو صورت عدم پرواز بر بازپرداخت و بازپرداخت از هتل پس از سال 2020 بازی شد و به تعویق افتاد تا در سال آینده با توجه به کروناویروس همه گیر و ترس آنها ممکن است تبدیل به قربانیان از حرص و آز.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) در ماه گذشته تصمیم به تاخیر انداختن بازی به دلیل بیماری که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 100,000 زندگی در سراسر جهان است.

کمیته بین المللی المپیک گفته است که بلیط برای رویدادهای ورزشی مسترد خواهد شد اگر مردم می توانند با حضور در 2021 اما اذعان کرد که این می تواند “نه اظهار نظر در مورد هتل و یا رزرو پرواز انجام شده از طریق اشخاص ثالث”.

یک استاد آمریکایی از مدیریت ورزشی در دانشگاه واشنگتن تا به حال محفوظ 31 اتاق برای دانش آموزان خود را به مدت 26 روز در هزینه $90,000 (82,300 یورو).

او می گوید که اگر او نمی خواست که بلیط بازپرداخت امید است که دانش آموزان خود را می توانید جدید از تاریخ 23 ژوئیه تا اوت 8 سال آینده وجود دارد “هیچ تضمینی” که هتل و هواپیما رزرو خواهد شد به تعویق افتاد درآمده است.

“ما هنوز در حال انتظار در هر دو هتل و شرکت هواپیمایی” لیزا Delpy Neirotti به خبرگزاری فرانسه گفت. “آنها گفتند: آن را در حالی که به ما اطلاع دهید.

“من واقعا بر این باورند که اگر مدیران هتل ها و خطوط هوایی شروع می شود حریص و کار نمی المپیک طرفداران و یا سازمان های دولتی نیاز به گام به عنوان آن را نمی خواهد نگاه خوب برای گردشگری ژاپن, اما برای ژاپن به عنوان یک کشور است.”

در سال 2018 به وزارت گردشگری گفته است که شمارش 600,000 تماشاگران خارجی از حضور در بازی ها ارائه اقتصادی قابل توجهی ثروت باد آورده.

اما بسیاری از کسانی که آینده نگر بازدید کنندگان باقی می ماند در بن بست, 3 هفته پس از به تعویق افتادن اعلام شد.

“من ساخته شده است یک شرط دو سال پیش به مدت 6 شب در Sakura صلیب هتل در توکیو حدود 60,000 ین ($553) از طریق booking.com” یک فرانسوی که می خواست ناشناس بماند گفت.

“من نمی خواهم برای بازیابی این مقدار اما فقط به انتقال رزرو به 2021.”

اما این هتل رد کرد و گفت که آن را “نمی تواند به حساب شرایط خاص”.

“من تا به حال گرفته شده از بیمه در همان زمان به عنوان بلیط هواپیما,” او اضافه شده است.

“اما دقیق شرایط بیمه نمی گویم واضح است که اگر همه گیر پوشش داده شده است.”

شوک برای هتل ها

تاخیر نیز تحت تاثیر قرار خواهد ژاپنی, هتل, صنعت که در حال حاضر دیده رزرو هتل سقوط در ماه مارس در مقایسه با سال گذشته است.

“این یک شوک برای ما با خرید و فروش در بسیاری از هتل های عضو در حال حاضر نصف به دلیل ياوه تقاضا برای گردشگری نه تنها از خارج از کشور بلکه در داخل ژاپن با توجه به کروناویروس” گفت: Shigemi Sudo دبیر توکیو هتل ها و Ryokans انجمن.

در مواجهه با تبلیغات بد و رشد نارضایتی های ژاپنی در هتل ها مشتاق به درک.

“به طور معمول ما می خواهم که قادر به جمع آوری لغو هزینه اما در این مورد آن نیست تقصیر از مشتریان ما پس ما نمی توانیم درخواست که” یک سخنگوی هتل های زنجیره ای از طریق مسافرخانه گفت.

“من نمی دانم اگر ما می توانیم مذاکره با مقامات المپیک در مورد جبران خسارت یا نه.”

رسمی با کمیته سازماندهی توکیو گفت: این موضوع در اطراف هتل رزرو شد “در دست بررسی است.”

“مانند هر کس دیگری آن را شکست. ما مبارزه خواهد کرد در حالی که گفت:” گرگ Harney یک مشاور برای Cartan جهانی آمریکا شرکت فروش بسته برای بازی.

“من شنیده ام از تعداد بسیار کمی از افراد خواسته شد برای بازپرداخت احتمالا یک زن و شوهر آن را دلگرم کننده است.

“زمانی که بحران است, من احساس می کنم که مردم می خواهند به سفر حتی بیشتر از قبل. علاقه برای این بازی خواهد بود حتی بزرگتر است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im