آهنگ افسانه کارل لوئیس می خواهد بازی های المپیک به تعویق افتاد برای 2 سال

SOLIDARITY. Athletics icon Carl Lewis says it’s important to put the athletes first. Photo by Don Emmert/AFP

همبستگی. دو و میدانی آیکون کارل لوئیس می گوید این مهم است برای قرار دادن ورزشکاران ، عکس از همین Emmert/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – نه-زمان المپیک دو و میدانی قهرمان کارل لوئیس می گوید او می خواهد یک تاخیر تا دو سال برای بازی های المپیک توکیو اما رد هر گونه پیشنهاد برای لغو آنها آشکار است.

58 ساله ما دو و میدانی افسانه گفت هوستون ایستگاه تلویزیونی KRIV که او پشت این خواستار به تعویق افتادن توسط ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست و ایالات متحده آمریکا شنا به دلیل اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بهترین قسمت در مورد آن این است که آنها در حال ایجاد برخی از همبستگی در پیام های خود را,” لوییس گفت.

“من فقط فکر می کنم آن را واقعا دشوار است برای یک ورزشکار برای آماده سازی, برای آموزش, برای حفظ انگیزه خود را اگر وجود دارد عدم اطمینان کامل. که سخت ترین چیز است.

“از آنجا که آن را یک مسئله بهداشتی آن را فراتر از همه کنترل است. من فکر می کنم اکثر ورزشکاران در حال پذیرش است.”

توکیو المپیک تنظیم شده برای شروع تاریخ 24 ژوئیه در حالی که ما شنا و دو و میدانی آزمایش برای تعیین کشور دو تا از بزرگترین هیئت های برای این رویداد تنظیم شده برای ماه ژوئن.

بسیاری از ورزشکاران و تلاش برای ادامه آموزش در حالی که مجبور به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.

“ورزشکاران نمی تواند آماده سازی برای بازی های المپیک اگر آنها لازم نیست که یک المپیک محاکمه اگر آنها رقابت” لوئیس گفت.

“من فکر می کنم USATF در این مورد گذاشتم. من فکر می کنم آنها در حال ایجاد یک صدا قرار می دهد که ورزشکاران برای اولین بار و من فکر می کنم که ورزشکاران آن را قدردانی میکنیم.”

Lewis به نام بر کمیته بین المللی المپیک در نظر گرفتن عقب هل دادن بازی های المپیک 2022 پس از برنامه ریزی 2022 پکن بازی های المپیک زمستانی.

“اگر ما تاخیر باید چه کار کنیم؟” لوئیس گفت. “من فکر می کنم راحت تر وضعیت خواهد بود دو سال و قرار دادن آن در المپیک سال با بازی های المپیک زمستانی, و سپس آن را به نوعی یک جشن المپیک سال است.

“وجود دارد برخی از ورزشکاران که درست در لبه گذاشت که ممکن است صدمه دیده است اما در حقیقت شما باید به تمرکز بر آنچه (را بهترین خدمت) توده ها.”

2022 توکیو, 2024 پاریس ؟

برای لوییس که به منظور برگزاری بازی های المپیک توکیو تنها دو سال پیش از 2024 پاریس بازی های المپیک است.

“دو سال یک معامله بزرگ نیست و سپس دو سال بعد از تابستان (المپیک) دوباره. من فکر می کنم که نوع آنها زمان را به re-آماده سازی” لوئیس گفت: TV station.

“من فقط فکر می کنم یک راه وجود دارد برای قرار دادن ورزش در دیدگاه خود را درک ورزشکاران’ زندگی می کند و تعهد خود را و آنها را به یک دوم احتمال سزاوار آنها در راه است که می توان آنها را مورد احترام و همچنین باید یک فرصت به بهترین آنها می تواند باشد.”

Lewis, دستیار مربی برای دانشگاه هوستون آهنگ تیم می داند که درد از دست رفته یک بازی های المپیک است.

او از دست رفته در سال 1980 مسکو بازی پس از مقدماتی در پرش طول و 4x100m رله هنگامی که ایالات متحده تحریم این رویداد است.

لوئیس گفت: هر گونه ایده برای لغو بازی های المپیک توکیو آشکار اشتباه بود.

“است که می تواند ویرانگر و چه اتفاقی می افتد و سپس همه ناگهانی شما را ورزشکار صوتی از مکالمه” لوئیس گفت.

“لغو به من خواهد بود و غیر استارت برای ورزشکاران است. آن را تنها عادلانه نیست. اگر شما به تاخیر می اندازد و می گویند این چیزی است که ما قصد انجام آن را می دهد که ورزشکاران یک فرصت برای ایجاد یک مثبت و یک منفی است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de