ردیابی اطلاعات تماس Nizamuddin شرکت کنندگان از JK که در سفر با هواپیما و قطار و اتوبوس

دهلی نو: یک سرینگر مبتنی بر تاجر سفر هوایی قطار و جاده به دهلی نو, Uttar Pradesh و بازگشت به جامو و کشمیر قبل از او درگذشت COVID-19 و ممکن است آلوده به بسیاری دیگر از جمله یک پزشک و مبارزه برای زندگی در یک جامو بیمارستان, مقامات گفت.

این تاجر که در سفر به دهلی نو برای شرکت در یک Tablighi Jamaat جماعت درگذشت در 26 مارس در سرینگر بیمارستان 19 روز پس از او مجموعه ای خاموش برای سرمایه های ملی.

او می تواند آلوده تعداد زیادی از مردم در طول سفر خود و حدود 300 نفر قرار داده شده است تحت قرنطینه به خاطر او گفته است. گذاشتن درپوش حرکات او گفتند او را با هوا از سرینگر به دهلی نو در ماه مارس 7 برای حضور در جماعت Tablighi Jamaat یک ارتدکس مسلمان سازمان در مرکز coronavirus گسترش با 24 2000 عجیب و غریب شرکت کنندگان تست مثبت است.

شش نفر در Telangana که در جلسه حضور داشتند در این شهر Nizamuddin غرب تهران درگذشت و در روز دوشنبه. به عنوان یک “سوپر پخش” توسط برخی از مسئولان گفت: کشمیری تاجر ترک دهلی نو در ماه مارس 9 و در زمان خواب مربی قطار برای دئوبند جایی که او با حضور در یک جلسه در Darul شود حوزه علميه.

دو روز بعد در مارس 11, او در زمان قطار دیگری به Jammu. ردیابی سفر تاریخچه انسان بود که در اواسط دهه 60 در انتخابات گفت: بسیاری از مسافران سفر با او در قطار قرار داده شده است تحت قرنطینه پس از مقامات حفر کردن جزئیات خود را.

در جامو تاجر ملاقات با دکتر خود را دوست و هر دو خطاب مذهبی جماعت در مسجد در سامبا در حومه شهرستان. این دو با هم بودند تا مارس 16 ماند و در تسلیم و پس از مهر و موم شده در باری Bramhmana خارج جامو شهرستان. دکتر در حال حاضر در جامو بیمارستان در یک وضعیت بحرانی متعلق به Rajouri منطقه جامو منطقه خبر داد.

حداقل 45 نفر از منطقه خود شده اند قرنطینه. در مارس 16, تاجر, کمی مشکوک است که او ممکن است کامل دمیده شده مورد COVID-19 و حامل این ویروس در زمان پرواز به سرینگر از جایی که او سوار به Sopore در شمال کشمیر حدود 54 متر دور.

دو روز بعد از بازگشت او به خانه اش در سرینگر دوباره در جاده است. “او گله و شکایت از درد قفسه سینه و عادی آنفولانزا در 21 مارس صورت گرفته بود به نزدیک ترین بیمارستان و بعد برای فوق تخصص SKIMS بیمارستان در Soura در حومه سرینگر” یک مقام رسمی گفت. پزشکان در ابتدا از این نظر است که او تا به حال یک گرده آلرژی شایع در کشمیر در طول زمستان.

روز بعد اما وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او معطوف به قفسه سینه و بیماری در بیمارستان در شهر جایی که او درگذشت در مارس 26. نجیب زاده مسن اولین coronavirus مرگ و میر در جامو و کشمیر است که گزارش 55 موارد است. به عنوان اخبار در مورد مرگ و مقامات شروع به ردیابی حرکات خود را نزدیک.

او اعتقاد بر این است که گسترش این ویروس به حداقل چهار نفر از Bandipora منطقه بود که با حضور خود Sopore جماعت و شاید بیشتر نیز هست. مسافر لیست پروازها که در آن سفر او نیز بیرون کشیده و هر فردی بود برداشت و در زیر قرار داده لازم قرنطینه آنها گفت دو پزشک که تا به حال مورد بررسی قرار او را نیز گرفته شده است.

مقامات در سراسر کشور باید چرخش را به عمل به ردیابی تماس های از کسانی که با حضور Tablighi Jamaat جماعت با حضور صدها نفر از مردم از جمله از مالزی و عربستان سعودی و اندونزی است. دهلی وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: 1,033 نفر در Nizamuddin غرب منتقل شده به مکان های مختلف است.

“حدود 700 نفر که با حضور این جماعت شده اند قرنطینه در حالی که حدود 335 نفر پذیرفته شده اند به بیمارستان” او گفت. علاوه بر همه کسانی که شرکت کردند در این مراسم هستند که به نمایش در آمد. اعضای Tablighi Jamaat شناخته شده برای سفر در ارزان ترین حالت از حمل و نقل به طوری که آنها می تواند رسیدن به مردم بیشتر.

آنها همچنین برگزاری مذهبی ‘Iztimas’ (جماعت) محلی علاوه بر دادن به موعظه در مساجد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im