گردشگران مجبور به نوشتن ‘sorry,’ 500 بار در طول هند مستند نقض

CLEAN. A health worker (R) sprays disinfectant on a fruit cart as it comes out of a market during a government-imposed nationwide lockdown as a preventive measure against the novel coronavirus. Photo by Arun Sankar/AFP

تمیز…. یک کارگر بهداشت (R) اسپری ضد عفونی کننده در یک سبد میوه به عنوان آن می آید از یک بازار در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر رمان coronavirus. عکس از آرون Sankar/AFP

دهلی نو – ده خارجی که شکست یک coronavirus مستند در یک شهر معروف ساخته شده توسط بیتلز بودند مجبور به توبه با نوشتن “من خیلی متاسفم” – 500 بار گفته مقامات پنج شنبه, مارس 12.

این مستند در سراسر کشور اعمال شد در نزدیکی پایان ماه مارس با ساکنان مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای خدمات ضروری از قبیل خرید مواد غذایی و دارو است.

مسافران – از اسرائیل مکزیک و استرالیا و اتریش گرفتار شده بودند در نظر گرفتن یک پیاده روی در ریشیکش که در آن بیتلز به دنبال معنویت در آشرام در سال 1968.

افسر پلیس محلی Vinod شارما گفت: آنها هر ساخته شده برای نوشتن “من از قوانین پیروی نمی کنند از مستند بنابراین من خیلی متاسفم” 500 بار.

بیش از 700 گردشگر خارجی از آمریکا و استرالیا و مکزیک و اسرائیل ماندن در منطقه تا به حال مسخره این مستند قوانین شارما گفت غیر معمول مجازات آن دست به آنها درس بگیریم.

پلیس گفت که آنها را مستقیم هتل در منطقه اجازه می دهد تا مهمانان خارجی به مرحله تنها اگر همراه با محلی یاران.

موسسات که به دنبال سفارش می تواند به صورت قانونی اقدام شارما گفت.

پلیس آمده اند تا با روش های غیر معمول برای تشویق مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری کشنده از جمله پوشیدن coronavirus به شکل کلاه.

اما ماموران در برخی از ایالت ها نیز دیده می شود در فیلم در رسانه های اجتماعی ضرب و شتم رانندگان در کنار جاده ها و مردم و در مورد طول مستند انجام squats و leapfrogs به عنوان مجازات.

روز یکشنبه پلیس گفت: آنها بازداشت نه نفر نقض مستند پس از یک افسر دست خرد کردن در شمال پنجاب دولت پاتیالا منطقه.

این گروه متوقف شد در یک خودرو در یک ایست بازرسی و امتناع از به نوبه خود به عنوان دستور – آمار شتاب دهنده و شکست به فولاد موانع, مقامات گفت.

در جریان درگیری یکی از گروه بیرون کشیده شمشیر برش کردن یک پلیس دست. شش افسر زخمی شدند در این حمله کشته شده است.

نخست وزیر هند نارندرا است که انتظار می رود به گسترش در سراسر کشور مستند است که در اصل قرار است تا پایان روز سه شنبه برای دو هفته دیگر.

برخی از ایالت ها در حال حاضر به تمدید محدودیت.

در یکشنبه, هند تا به حال ثبت نام بیش از 8,300 coronavirus موارد و 273 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de