گردشگران سرپیچی هاوایی 14 روز در قرنطینه حکومت محلی بسته سواحل در میان CCP ویروس همه گیر

مسافران سفر به هاوایی و در ادامه به سرپیچی دولت اجباری خود انزوا قانون صادر شده در مارس 26, در تلاش برای جلوگیری از گسترش CCP ویروس معمولا به عنوان رمان coronavirus.

هاوایی است که گزارش 638 coronavirus موارد و 17 مرگ و میر بود که دولت برای اولین بار در ایالات متحده به پیاده سازی یک مسافر خود قرنطینه سفارش نیاز به بازدید کننده به جزایر به خود قرنطینه برای 14 روز بدون خروج از اتاق هتل خود را و یا اقامت.

بازدید کنندگان نیز مورد نیاز اولیه و امضای یک سند قانونی تصدیق کرد که نقض قرنطینه یک جرم جنایی مجازات 5000 دلار جریمه و تا یک سال در زندان با توجه به وضعیت حمل و نقل گروه.

با وجود این برخی از مسافران از جمله یک تازه داماد زن و شوهر در ماه عسل خود را در ادامه به دست انداختن قرنطینه قوانین و پس از آن بازداشت شده است. در مه 8, 2020, هونولولو اداره پلیس تا به حال ساخته شده و چهار, دستگیری, Kauai, اداره پلیس ساخته شده پنج مائوئی اداره پلیس شده و دولت از وزارت هاوایی دادستان کل صادر شده است و هشت بازداشت.

در صبح روز جمعه مقامات در اوآهو بازداشت یک توریست از نیویورک برای نقض دولت اجباری 14 روز در قرنطینه قانون است.

Tarique پیترز یک برانکس ساکن شد و به زندان گرفته شده توسط عوامل خاص از هاوایی وزارت امور خارجه از دادستان کل برای نقض و “unsworn جعل به قدرت” دفتر فرماندار در بیانیه ای گفت.

23 ساله وارد شده بود در اوآهو در روز دوشنبه قبل از ارسال تعدادی عکس از سفر خود در Instagram, دفتر فرماندار, گفت:, و اضافه کرد که او گفته در سمت چپ اتاق هتل خود را روز او وارد و سفر به بسیاری از مکان ها با استفاده از حمل و نقل عمومی. او وثیقه تعیین شده است در $4,000.

ماه گذشته یک تازه داماد در کالیفرنیا زن و شوهر بودند نیز دستگیر و برای عدم پایبندی به خود انزوا قوانین با وجود آگاه بودن از آنها را زمانی که آنها وارد یک هتل در Waikiki, هونولولو.

Borice Leouskiy 20 و Yuliia Andreichenko, 26, از Citrus Heights, California, شدند, بنا به گزارش مطلع از الزامات خود قرنطینه سفارش با یک میز جلو مدیر در هتل اما گفت: قوانین مغایر با آنچه که به آنها گفته شد توسط مقامات در فرودگاه با توجه به محلی گزارش.

زن و شوهر گفته می شود گفت: کارکنان هتل آنها برنامه ریزی شده برای دیدار دوستان و سواحل در طول اقامت خود را قبل از ترک محل و بازگشت پس از نیمه شب با پیتزا گفتن مدیر هتل بودند و اجازه خروج به خرید مواد غذایی.

کارکنان زنگ زد مقامات پس از Leouskiy و Andreichenko چپ هتل دوباره روز بعد و آنها دستگیر شدند در 30 آوریل به اتهام unsworn جعل به اقتدار و تخلف از 14 روز در قرنطینه.

وجود دارد در حال حاضر تعداد بسیار کمی از پروازهای ورودی به هاوایی. در مه 15, 996 مردم وارد هاوایی از جمله 286 بازدید کنندگان و 333 ساکنان این ایالت گردشگری هیئت مدیره. در طول این زمان مشابه در سال گذشته نزدیک به 30000 نفر مسافر وارد هاوایی روزانه از جمله ساکنان و بازدید کنندگان است.

به عنوان برخی از قطعات از هاوایی به آرامی حرکت به بازگشایی اقیانوس ایمنی نجات غریق در روز شنبه گفت: آنها نجات 266 نفر در سراسر اوآهو به عنوان سواحل, در بیرون دادگاه و زمینه های بازی رسما افتتاح شد نزدیک به دو ماه پس از شهرستان و دستور دولت بسته آنها را در اواخر ماه مارس است.

اگر چه بیشتر تفریحی عمومی سایت های در حال حاضر باز هستند موضوع را به COVID-19 محدودیت های الزامی که اندازه گروه نمی تواند بیش از 10 نفر در حالی که افرادی که از همان خانواده باید با پیروی اجتماعی فاصله مورد نیاز است. ساحل و یا شن و ماسه منطقه نیز ممکن است تنها استفاده می شود نیم ساعت قبل از طلوع آفتاب تا یک ساعت و نیم بعد از غروب آفتاب مگر اینکه فرد درگیر در ساحل ماهیگیری یا مجاز, هوای آزاد, ورزش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de