Tour de France سازمان تقلا برای نجات دوچرخه سواری گوهر تاج

HIT THE BRAKES. Elite cyclists like last year’s champion Egan Bernal, here wearing the overall leader's yellow jersey, need to wait a little longer before they can hit the road again. Photo by Anne-Christine Poujoulat/AFP

ضربه زدن به ترمز. نخبگان دوچرخه سواران مانند سال گذشته قهرمان اگان Bernal, اینجا پوشیدن کلی رهبر زرد jersey نیاز به صبر کمی طولانی تر قبل از آنها می توانند در طول جاده دوباره. عکس توسط Anne-کریستین Poujoulat/AFP

PARIS, France – تور فرانسه دهندگان در حال کار برای پیدا کردن یک شروع جدید در تاریخ دوچرخه سواری بزرگترین مسابقه پس از بزرگ و مجامع عمومی ممنوع شد و تا اواسط ماه جولای در آخرین فرمت از coronavirus مستند.

در اصل میله میله برای شروع از خوب در ژوئن 27 و پایان در پاریس در جولای 19, وجود ندارد و احتمال این رویداد می توانید پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده و سازمان به صورت یک ماموت لجستیکی وظیفه تغییر زمان.

یک گزارش در Dauphine روزنامه در روز شنبه, مارس 14 گفت که تور را به جای شروع در آگوست 27, با مسابقه به پایان در پایتخت در 20 سپتامبر.

سازمان ASO بودند از نظر در دسترس نیست برای تایید تاریخ جدید اما چند شهرداران شهرهای فرانسه در طول مسیر برنامه ریزی شده می گویند که آنها شده اند مشورت در مورد تاریخ جدید.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در یک کنفرانس آدرس شنبه که سخت مستند در فرانسه ادامه خواهد داد تا زمانی که حداقل مارس 11 به عنوان مجامع عمومی ممنوع شد و تا اواسط ماه جولای.

تور مدیر کل مسیحی Prudhomme گفته سواران نیاز به دو ماه پس از این مستند به پایان می رسد به آماده شدن برای مسابقه.

فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner گفت: ASO تا به حال به برنامه ریزی مجدد و یا انصراف از تور.

“آن است تا سازمان به تجزیه و تحلیل توانایی های خود آن را سازماندهی و برنامه ریزی مجدد آن” Castaner گفته رادیو فرانسه.

مسابقه مسیر است که بیش از 3000 متر با حدود 500,000 طرفداران پوشش جاده ها هر روز.

“اجتماعی فاصله در کنار جاده نمی تواند یک مشکل اما در شروع شهرها در خط پایان و در VIP چادر قطعا آن را” بلژیک virologist مارک ون رنست گفت فلاندرز کانال تلویزیون Sporza در روز شنبه.

پیشنهادات تور برگزار می شود بدون حامیان شده اند رد کرد.

“تور دو فرانس است 3000km از لبخند” Prudhomme گفت: با توجه به کنار جاده ای کرده است. “ما نمی خواهد اجرا Tour de France بدون طرفداران.”

بین یک سنگ و یک محل سخت

پاکسازی اعلام ممکن است گرفتار این سازمان ،

اواخر ماه جولای برای شروع این سفر می تواند در نظر گرفته شده است بیش از حد نزدیک به ممنوعیت بزرگ اجتماعات در حالی که سواران نیز باید در اوج بیماری است.

آسو همچنین سازماندهی Criterium du Dauphine هشت روز مسابقه و امیدوار به اجرای آن سوار را از طریق کوه های آلپ در اواخر ماه ژوئن یا اوایل ژوئیه اما تور های سنتی گرم شده است به تعویق افتاد.

این گزارش در اواخر مرداد ماه شروع خواهد دیدن مسابقه برخورد با Vuelta Espana که برنامه ریزی شده است برای اجرا از تاریخ 14 اوت-سپتامبر 6.

وجود دارد تنها 176 سواران در تور اما تمام رویداد شامل حدود 4,500 مردم با تیم کارکنان پلیس و رسانه ها همه در حال حرکت در هر روز است.

لغو بدترین سناریو.

در “گراند Boucle” را به عنوان تور شناخته شده در فرانسه است که مرکزی اقتصادی ستون است که پشتیبانی از ورزش’ 22 تیم های حرفه ای.

“آن را به عنوان ساده به عنوان این است. اگر تور را از تیم می تواند ناپدید می شوند سواران و کارکنان به طور یکسان خواهد خود را بیکار” گفت: Marc Madiot رئیس فرانسوی تیم Groupama-FDJ.

سواران نیز مشتاق به نژاد 2018 برنده گراینت توماس گفت که او از جان گذشته برای سفر به پیش بروید.

“وجود دارد بزرگتر و مهم تر از همه چیز برای مرتب کردن اما به عنوان به زودی به عنوان آن را امن و آماده برای رفتن ما (Ineos) دوست دارم آن را به اتفاق می افتد گفت:” ویلز سوار. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de