میامی (AP) — بارش باران در میامی تحت الشعاع قرار رپر پست مالون را قبل از سوپر باول نشان می دهد در نهایت خاموش کردن فرش قرمز و تاخیر در مجموعه خود را تا ساعات اولیه صبح روز شنبه. نزدیک آب و هوا مجبور هری سبک برای صرفنظر کردن از خود نشان می دهد.

جمعه شب Bootsy دم نشان می دهد وعده داده شده به یک ستاره نکردم رویداد به عنوان لس آنجلس-منطقه باشگاه pop-up در زمان بیش از یک منظره جزیره در میامی با مهمانان VIP میله میله برای رسیدن توسط قایق بادبانی. اما بی امان باران های متعدد ناشی از تاخیر و سردرگمی است.

یک DJ سرگرم جمعیت برای ساعت تا بازیگر و کمدین کوین هارت که قرار بود میزبان ناشیانه بود به روی صحنه آمد و پس از 2 صبح هارت معرفی پست مالون — اما رپر به نظر نمی رسد.

“ایجاد سر و صدا برای من پسر آقای … چه خوب که قراره سخت ترشی” هارت گفت: به کسی که خارج از صحنه نمایش, قبل از فریاد “من شما را دوست دارم” به مخاطبان و راه رفتن.

DJ در زمان بیش از دوباره و تلاش برای پمپ کردن جمعیت تا زمانی که نشان می دهد تیتر در نهایت در زمان مرحله حدود 15 دقیقه بعد در 2:30 صبح پست مالون باز با آمار “مرسی.” قبل از اینکه به طور ناگهانی توقف به عذر خواهی فراوان برای آب و هوا.

“من فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما به هر کسی که راه می رفت از طریق (expletive) پای آب فقط به اویختن امشب,” او گفت:.

تبلیغات

نزدیک Harry Styles’ نشان می دهد تخلیه به دلیل شرایط شدید. سبک گفت: او نا امید شده بود, به tweeting که “سازمان آتش نشانی نمی خواهد اجازه دهید ما نشان می دهد تحت هر شرایطی. لطفا ایمن ماندن.”

در پست مالون را 30 دقیقه در مجموعه او انجام بازدید از جمله “بهتر است” و بعد از آن آورده Ty Dolla $ign به روی صحنه آواز خواندن “روانی” — آهنگ او گفت که او نوشت: در مورد براق دیده بان.

در نقاط مختلف در طول مجموعه مالون آواز خواندن را متوقف و به جای اجازه دادن به خواننده خود را در پس زمینه آهنگ های بازی به عنوان او راه می رفت در اطراف صحنه.

“من, مست, در حال حاضر, بنابراین من لازم نیست به می گویند,” او گفت:.

او را رد کرد و خود را “آفتابگردان” گفتن به مخاطب “با تشکر از شما برای گوش دادن به این (expletive) آهنگ ها و همچنین. آن را به معنای زیادی به من.”

پیش از آن در شب به شدت از آب و سقوط روی فرش قرمز به هرج و مرج کل به غیر مشهور در زمان این فرصت را به سعی کنید در مقابل دوربین در حالی که چند مرطوب و لرز و تحریک افراد — از جمله آنتونی و لالا بازیکن فوتبال Odell بکهام جونیور — نشسته اند نزدیک به دلیل خودداری از متوقف کردن برای تصاویر و یا صحبت با مطبوعات است.

دیگر شرکت کنندگان شامل Chainsmokers که headlining یک نمایش شنبه شب آشپز Guy Fieri رپ G-Eazy, Denver Broncos بازیکن فون میلر و کلیولند براونز’ بیکر میفیلد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de