تورنتو صاحبخانه مجبور به تشکیلات جدید بکار تجاری به عنوان محل سکونت COVID-19 اصطبل اخراج از وکیل با توجه $16K در اجاره

دانمارکی Chagani هیجان زده بود که وکیل که زندگی کردن سالن خود را از تورنتو سکونت می خواستم برای اجاره واحد خود را پس از Chagani خریداری یک خانه برای خانواده جوان خود را.

اما برای اولین بار صاحبخانه می گوید: احساس کوتاه بود و حدود 16,500 در عدم پرداخت اجاره را ترک کرده است او را برای پول نقد خود را به پرداخت وام مسکن.

در عرض چند ماه از حرکت به طور کامل مبله مرکز شهر محل سکونت در نوامبر 2018 مستاجر Christopher Roper را چک آغاز به گزاف گویی و آمد در اواخر Chagani می گوید.

“این شده است یک ظرف غذا” صاحبخانه گفت: CBC تورنتو است. “او مثل کسی که نمی خواهد که مسئله پرداخت اجاره خود را.”

Chagani استدلال می کند وضعیت خود را و که برخی از Roper قبلی صاحبخانه نشان می دهد چگونه یک مستاجر که می داند که این سیستم می توانید با استفاده از فرایند طولانی در موجر و مستاجر هیئت مدیره (LTB) به تاخیر اخراج و بطور رایگان.

و در حال حاضر وجود دارد هیچ پایانی برای soon-to-be پدر دو. او LTB اخراج اقدام علیه Roper — مانند بسیاری از اخراج در سراسر انتاریو — متوقف شده است به طور نامحدود با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Christopher Roper آغاز شده اجاره دانمارکی Chagani را به طور کامل مبله سکونت در مرکز شهر تورنتو در ماه نوامبر سال 2018 است. (فرستاده شده توسط دانمارکی Chagani)

“حتی یک بار این است که بیش از همه من نمی دانم وقتی که من روز من در دادگاه” Chagani گفت: با اشاره به یک موجود پرونده در دادگاه.

“مالی من نمی دانم چه مدت من می تواند همچنان به حمایت از او.”

Chagani refinanced محل سکونت خود را این هفته برای پوشش هزینه دو وام مسکن بدون کمک از 2700 $در ماه در اجاره.

در یک ایمیل به CBC تورنتو Roper کاهش یافته است به نظر برای این مطلب بیان آن مناسب نخواهد بود با توجه به مورد با Chagani است که هنوز قبل از LTB.

مستاجر متوقف پرداخت اجاره به صاحبخانه قبلی

عدم اجاره است خسته کننده به خصوص برای Chagani پس از او کشف Roper تا به حال مشکلات با صاحبخانه قبلی از جمله محل سکونت مالک در Chagani ساختمان فقط یک زن و شوهر از درب پایین از واحد است.

“هنگامی که من شنیده ام داستان از گذشته من floored,” Chagani گفت. “این فقط همسان چیزی که من از طریق کاملا.”

Chagani توصیف قبلی صاحبخانه ارتباط با Roper به عنوان “کثیف” و می گوید: او هنوز در تلاش برای دریافت اجاره بها او از دست داده است.

حداقل دو دیگر صاحبخانه به حال مشکل با Roper در دهه گذشته.

در هر دو مورد آنها در زمان Roper به LTB به دنبال اخراج پس از وکیل مهاجرت موفق به پرداخت هزاران نفر در عقب افتادگی با توجه به اسناد دادگاه.

Roper زندگی ‘اجاره-رایگان برای دیگری 10 ماه قبل از درخواست تجدید نظر

صاحبخانه رو اخراج سفارشات اما پس از آن راپر به دادگاه تجدید نظر دادگاه تصمیم گیری به بخشی دادگاه.

در یک مورد درخواست تجدید نظر به معنای آن راپر قادر به “اقامت در ملک اجاره-رایگان برای دیگری 10 ماه” به دلیل اخراج شد و دستور داد در دسامبر 2012 و درخواست تجدید نظر نیست شنیده تا اکتبر سال 2013 با توجه به تصمیم رد درخواست تجدید نظر.

Roper سابق صاحبخانه از آن درخواست تجدید نظر فعال حکم اعدام — یک نوع قضایی اجرای سفارش در برابر Roper برای بیش از $7,300 وکیل مدیون از حکم دادگاه.

وقتی که من شنیده ام داستان از گذشته من floored.– دانمارکی Chagani

Chagani فکر می کند سوراخ در دادگاه و سیستم آن را ممکن است برای موارد شبیه به این اتفاق می افتد نگه دارید.

“متاسفانه مردم وجود دارد خارج وجود دارد که دانستن آنها می دانند روند و آنها می دانند که آن کمبود,” او گفت:. “و دانستن کمبود قرار می دهد و آنها را در یک موقعیت واقعا امکان استفاده از آن است.”

Chagani امیدوار است او می تواند در نهایت قرار دادن این همه پشت سر او زمانی که Roper موفق به تطابق با مشروط اخراج منظور صادر شده در ماه ژانویه با ساخت پرداخت خود را نسبت به عقب افتادگی. این LTB سپس دستور داد که وکیل به ترک محل سکونت در مارس 1.

قانون جامعه مورد برابر Roper مداوم

اما Roper ثبت یک حرکت برای اقامت در آن اخراج سفارش بر اساس طرح پرداخت او می خواهم پیشنهاد دیگر کار می کرد چرا که یک قانون جامعه انتاریو (LSO) مقررات اقدام علیه او بود و گرفتن طولانی تر از او انتظار می رود.

Roper نوشت: در حرکت است که او تا به حال شده است قادر به تخصیص “زمان کافی برای [خود] عمل به طوری که برای تولید پیش بینی درآمد” از آنجا که او در حال آماده شدن برای LSO اقدام. این وکیل گفت که او خواهد بود قادر به نشان می دهد یکی دیگر از برنامه ریزی برای پرداخت معوقه خود در یک دادگاه جدید, شنوایی.

این LSO اقدام علیه Roper نگرانی چندین اتهام از جمله این که مهاجرت وکیل سپرده هزاران دلار دریافت در اعتماد از مشتریان به شرکت خود را به طور کلی حساب و انصراف برخی یا همه از بودجه قبل از انجام خدمات و یا صدور صورت حساب برای آنها.

Christopher Roper را مالک قبلی یک زن و شوهر از درب پایین در خیابان چارلز ساختمان — درست در جنوب یانگ و Bloor خیابان — گفت دانمارکی Chagani او نیز تا به حال مشکل گرفتن اجاره از Roper. (CBC)

وکیل مهاجرت نیز به اتهام تهدید به شکایت یکی از مشتریان خود و شارژ آنها هزینه های بیشتر اگر آنها در زمان شکایت خود را به LSO. خود بدن حاکم برای وکلا هنوز به حکومت در مورد اتهامات و نظارتی اقدام علیه Roper در حال انجام است.

Roper حرکت برای ماندن در اخراج سفارش داده شد در اواخر فوریه و هیئت مدیره مجموعه جدید تاریخ جلسه برای اوایل ماه آوریل.

“این تعجب آور است. آن را تقریبا به عنوان اگر هیچ کس واقعا به نظر می رسد این درخواست گفت:” Chagani. “چگونه می توان کسی تجمع هزاران و هزاران دلار در اجاره و هنوز هم مجاز به ماندن؟”

آوریل شنوایی به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد — همراه با اصل دیگر انتاریو اخراج مربوط به جلسات — در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. در حال حاضر دادگاه می گوید آن است که تنها پردازش اخراج برنامه های کاربردی که شامل یک “مسئله فوری است مانند یک عمل غیر قانونی و یا جدی اختلال ایمنی است.”

‘سیستم های شکسته’

Chagani می گوید: او می داند که ما در یک زمان بی سابقه اما این مسائل با مستاجر خود را طولانی-قبل از COVID-19.

“سیستم خراب است و شما می دانید چه ؟ آن را شکسته و هر دو راه” گفت: با اشاره به مشکلات مستاجران گرفتن نگرانی های خود را با صاحبخانه خطاب در LTB به عنوان به خوبی.

انتاریو بازرس تحقیقات به تاخیر در دادگاه در ماه ژانویه است.

تونی اروین با فدراسیون اجاره-مسکن ارائه دهندگان انتاریو می گوید موجر و مستاجر هیئت مدیره نیاز بیشتر adjudicators. (علامت Boschler/CBC )

فدراسیون اجاره-مسکن ارائه دهندگان انتاریو (FRPO) استدلال می کند که سیستم نیاز به بهبود و LTB نیاز بیشتر adjudicators به طوری که هر دو صاحبخانه و مستاجر نیست چپ در انتظار ماه.

وجود دارد یک لایه از دشواری در شرایطی که کسی ممکن است به “بازی سیستم” FRPO جمهور تونی ایروین می گوید.

“وجود دارد هیچ رجیستری; هیچ سیستم برای افرادی که برای رفتن به درک اگر کسی که آنها می خواهند به اجاره است به این نوع از شخص” او گفت: CBC تورنتو است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de