گردباد مسطح ساختمان در جنسبرو آرکانزاس

یک گردباد زده جنسبرو آرکانزاس در بعد از ظهر شنبه مسطح ساختمان ها و وسایل نقلیه واژگون سی ان ان وابسته KAIT گزارش شده است.

جنسبرو E-911 کارگردان Jeff پریسلی گفت: KAIT بازار در لاک پشت نهر آسیب دیده بود و مقامات انجام شد جستجوها در این منطقه است.

تصاویر ارسال شده در تاریخ اجتماعی رسانه ها از صحنه نشان داد شکسته دیوار بیرونی مرکز خرید یک خانه به شدت آسیب دیده و چندین لغو وسایل نقلیه و ساختمان زدم و بقایای پراکنده در سراسر پارکینگ.

وجود دارد هیچ گزارش فوری در صدمات در این شهر واقع شده حدود 130 مایل در شمال لیتل راک. KAIT گزارش شهردار دستور داد 7 بعد از ظهر حکومت نظامی.

طوفان منتقل سراسر جنسبرو حدود 5 بعد از ظهر با توجه به تصویری نوشته شده توسط خدمات ملی آب و هوا در لیتل راک.

بینالملل آسا هاچینسون گفت: از طریق توییتر تایید که او “با توجه به این گزارش از یک گردباد در جنسبرو. من می دانم که وجود دارد این است که صدمه به اموال. فقط دعا همه امن است.”

گردباد ساعت برای قطعات ایلینویز, میسوری

شدید آب و هوا پیش بینی ها بوده است در سراسر غرب میانه و بالا می سی سی پی رودخانه دره در روز شنبه.

خدمات ملی آب و هوا را از طوفان مرکز پیش بینی صادر نادر “در خصوص وضعیت خطرناک” گردباد برای تماشای بخش هایی از غرب از طریق پنج شنبه شب. این طوفان که می تواند تولید تگرگ به اندازه توپ بیسبال یا بزرگتر همراه با آسیب رساندن به 70-به علاوه مایل در ساعت باد را تهدید می کند حدود 5 میلیون نفر سی ان ان هواشناسان گفت.

ایالات متحده بیشتر در معرض خطر بودند, آیووا, میزوری و ایلینویز. که در آن آستین آهنگ های شدید و متعدد گردباد می تواند به توسعه در طول بعد از ظهر و در ادامه به شب.

به طور کلی 70 میلیون آمریکایی در صورت تهدید شدید آب و هوا, CNN, هواشناس درک ون سد گفت. بزرگترین تهدید برای قابل توجه آب و هوا شیوع را پوشش می دهد تقریبا 45,000 کیلومتر مربع از جمله شیکاگو منطقه مترو.

آب و خدمات صادر شده از چندین گردباد ساعت برای قطعات از ایلینویز و میسوری بعد از ظهر شنبه و جدی تر گردباد هشدار برای استوارت و دیگر شهرهای غرب پردازنده Moines.

در یک صدای جیر جیر خدمات آب و هوا گزارش یک قیف ابر مختصری گردباد touchdown 6 مایلی جنوب شرقی Fontanelle حرکت شرق. هیچ جزئیات دیگری در دسترس بودند.

یک توییت در روز شنبه از آب و هوا خدمات گفت: برخی از شهرستانها در خطر طوفان شدید هستند Little Rock, Arkansas; Des Moines, آیووا; لوئیزویل, کنتاکی; نشویل و کلمبوس ایالت تنسی و مدیسون ویسکانسین.

توسط رالف الیس Judson جونز و ژن نورمن

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im