واشنگتن—تهاجمی کمپین توسط مقامات آمریکایی برای ریشه کن کردن جاسوسی چینی عملیات در ایالات متحده بریتانیایی در حال رشد از مقامات دولتی کسب و کار مردم و دانشگاهیان به دنبال اسرار آمریکا.

در سال 2019 به تنهایی سوابق نشان می دهد مقامات ایالات متحده دستگیر و اخراج دو دیپلمات چینی که ادعا سوار بر روی یک پایگاه نظامی در ویرجینیا. آنها نیز گرفتار و زندانی سابق سازمان سیا و آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع افغانستان در جاسوسی اتهامات مربوط به چین است.

در فوریه. 6, U. s. دادستان کل ویلیام بر FBI مدیر کریستوفر Wray و آمریکا ضد جاسوسی رئیس ویلیام Evanina خواهد شد و آدرس یک کنفرانس واشنگتن در ایالات متحده در تلاش برای مقابله با چینی “تخلفات اقتصادی” مربوط به جاسوسی و سرقت از ایالات متحده تکنولوژیکی و علمی اسرار.

چین در تلاش برای سرقت طبقه بندی نشده فناوری آمریکایی اعم از اسرار نظامی به تحقیقات پزشکی به مدت طولانی تصور می شود گسترده و تهاجمی اما مقامات ایالات متحده تنها راه اندازی یک تلاش گسترده برای جلوگیری از اتهام جاسوسی چینی در ایالات متحده آمریکا در سال 2018 است.

“سرقت آمریکایی اسرار تجاری با چین هزینه های ملت ما در هر نقطه از $300 به $600 میلیارد دلار در یک سال” Evanina ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز در پیشبرد گفت: از روز پنج شنبه در این کنفرانس است.

به سفارت چین در واشنگتن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

137 عموم گزارش شده نمونه چینی-مرتبط با جاسوسی علیه ایالات متحده از سال 2000 73 درصد صورت گرفت در دهه گذشته با توجه به واشنگتن-بر اساس مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک (CSIS).

فکر می کنم تانک داده است که شامل موارد مالکیت معنوی دادخواهی و تلاش برای قاچاق مهمات و یا کنترل فن آوری را نشان می دهد که نظامی و تجاری از فن آوری های رایج ترین اهداف برای سرقت.

در زمینه تحقیقات پزشکی از 180 تحقیقات به سوء استفاده از موسسات ملی بهداشت بودجه انحراف از تحقیقات مالکیت معنوی و نامناسب به اشتراک گذاری اطلاعات محرمانه بیش از 90 درصد از موارد لینک به چین با توجه به NIH سخنگوی.

یکی از دلایل اصلی چینی جاسوسی گسترده از جمله نرم در فضای مجازی گسترش یافته است که “چین بستگی به تکنولوژی غربی و به عنوان مشروع راههای بسته شده, آنها به نوبه خود به جاسوسی برای دسترسی” گفت: James Lewis, یک CSIS متخصص.

در اواخر ماه ژانویه به تنهایی دادستان فدرال در بوستون اعلام کرد سه پرونده های جنایی مربوط به صنعتی جاسوسی و یا سرقت از جمله اتهامات عنوان شده علیه یک استاد دانشگاه هاروارد.

دادستان گفت: دانشگاه هاروارد چارلز Lieber به دروغ پنتاگون و NIH در مورد دخالت خود را در هزار استعدادهای طرح—چینی طرح به دولت ارائه می دهد که عمدتا چینی دانشمندان مشغول به کار در خارج از کشور اسراف مشوق های مالی خود را به تخصص و دانش به چین—و همچنین در مورد وابستگی چین Wuhan University of Technology.

در طول حداقل بخشی از زمان او امضا شد تا با چینی دانشگاه Lieber نیز یک “محقق اصلی” کار در حداقل شش تحقیقات پروژه های تمویل شده توسط وزارت دفاع ایالات متحده سازمان اسناد دادگاه نشان می دهد.

یک وکیل برای Lieber نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

By علامت گذاری به عنوان Hosenball

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de