انتخاب Rutschman نه awed در 1st آرام’ لیگ بزرگ اردوگاه

ساراسوتا فلوریدا. (AP) — یک سال پیش Adley Rutschman دانشجویی در دانشگاه اورگان و در حال حاضر او در لیگ برتر شد.

چیزی قریب به اتفاق که در مورد او می گوید.

Rutschman بالا بود انتخاب کنید در ماه ژوئن گذشته پیش نویس و امضا شده با Baltimore Orioles برای $8.1 میلیون پاداش. او همچنین تنها 37 جزئی بازی های لیگ و هنوز 22 ساله تعویض ضربه گیر اتصالات خوب در فصل بهار, آموزش در میان 67 بازیکنان دیگر که همه تجربه بیشتری دارند.

Rutschman است که در اردوگاه برای یادگیری از لیگ برتر بازیکنان و مربیان — و نشان می دهد رو به کاهش پایه فن وجود دارد ممکن است برخی از امید برای یک تیم است که به طور متوسط بیش از 110 ضرر و زیان دو فصل است.

Rutschman شده است ابتلا به bullpens از کوزه کهنه و حتی اگر او را شایع جوان جالب توجه در سال های اخیر او را تسلیم به آنها و تنظیمات خود را.

“من از هر یک از آنها آنچه آنها می خواهند از من” Rutschman گفت. “من به سعی کنید به جای آنها به عنوان به عنوان بهترین من می توانم. قادر بودن به گرفتن بیشتر بچه های با تجربه من احساس آن را یک تجربه یادگیری بزرگ برای من است.”

فصل گذشته Rutschman آمار .254 با چهار خانه اجرا می شود و 26 RBIs برای سه تیم به پایان سال با 12 بازی در پایین یک Delmarva.

تبلیغات

برای شروع سال 2020 Rutschman می تواند بازگشت به Delmarva و یا پیشرفت به بالا-فردریک. اگر او می کند به خوبی Rutschman می تواند حرکت کند تا به یک بویی.

در حالی که آرام طرفداران هیجان زده در مورد Rutschman, در, دسامبر, زمستان جلسات مدیر کل مایک الیاس عنوان امکان از او بازی در بالتیمور در این فصل گفت: او که قرار بود برای پیشبرد چهار سطح در یک سال است.

مدیر براندون هاید دوست ندارد آنچه او دیده می شود از Rutschman در اوایل روز از بهار آموزش.

“او را سرگرم کننده به تماشای ضربه” هاید گفت. “من فقط می خواهم راه او نوسانات خفاش از هر دو طرف از صفحه. او قدرت های بزرگ. … او یک شانس به آمار به صورت متوسط و قدرت. واقعی ساده نوسان بسیار قوی است. توپ پرواز خفاش خود را.”

هاید تماشای او لذت می برد کار با جانباز کوزه.

“او به اینجا می آیند و او را از ترس” هاید گفت. “او آوازی است. او ایجاد روابط خوب با بچه ها. بازیکنان واقعا او را دوست دارم. آنها مانند پرتاب به او. او ارتباط خوبی برای یک مرد که در لیگ های اردوگاه.”

Rutschman را در یک تعداد انگشت شماری از بهار آموزش بازی ها, بازی و سپس در اوایل ماه آینده به بالتیمور را جزئی لیگ اردوگاه شروع به آماده سازی برای این فصل است. در حالی که او را خوشحال شده در اردوگاه وجود دارد و بسیار به یاد.

تبلیغات

“به عنوان یک بازیکن من احساس می کنم مانند شما هرگز راضی باشد که در آن شما در” Rutschman گفت. “هدف قرار دادن یکی از سخت ترین چیز برای انجام. شما در حال رفتن هرگز برای رسیدن به یک نقطه ورود در هر se, بنابراین من فکر می کنم وجود دارد همیشه همه چیز را بهبود بخشد. اگر شما بخواهید مایک ماهی قزل آلا, من مطمئن هستم که او می خواهم می گویند او هنوز هم کار بر روی مسائل است.”

به جای بیدار شدن از خواب در اوایل برای کالج, کلاس, Rutschman است در آرام پیچیده در زمینه کار آغاز می شود که برخی از روزها در 7 صبح

“این عالی است” Rutschman گفت. “ما هنوز در اول هفته. ساقه آن خرد کردن در حال حاضر من می خواهم احساس بد برای شما. آن می گذرد و تا کنون و من هیجان زده برای آمدن به زمین در هر روز است.”

توجه داشته باشید: 1B Chris Davis از دست رفته دو روز به دلیل بیماری است و انتظار می رود به بازی روز یکشنبه هاید گفت.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im