بالا اوهایو سلامت رسمی روشن انفجاری ادعا در مورد کوروناویروس موارد

یکی از اوهایو بالا مقامات بهداشت عمومی ظاهر شد و به نیمه راه رفتن به عقب ادعای او در مورد تعداد coronavirus موارد در وزارت امور خارجه یک روز پس از ادعای خود را به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه ها در سراسر امریکا است.

دکتر امی Acton, مدیر اوهایو وزارت بهداشت مطرح برآورد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه که 100000 نفر در کشور آلوده به این ویروس جدید که باعث می شود یک بیماری به نام COVID-19.

“ما می دانیم که در حال حاضر فقط این واقعیت جامعه گسترش می گوید که حداقل 1 درصد حداقل 1 درصد از جمعیت ما این است که حامل این ویروس در اوهایو امروز” اکتون گفت. “ما 11.7 میلیون نفر است. بنابراین ریاضی است بیش از 100 ، 000. به طوری که فقط شما می دهد یک حس چگونه این ویروس گسترش می یابد و به سرعت در حال گسترش است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد هر چند اکتون روشن مواد منفجره خود را ادعا می کنند گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “من نمی گویم وجود دارد کاملا برای برخی از 100000 نفر است.”

“من گفت: من guesstimating. اگر من guesstimating جامعه گسترش, که بهترین, تعداد,” او گفت:.

empty plaza in ohio
پلازا در خارج از کشور عرصه خالی است در کلمبوس, اوهایو, پس از یک بازی هاکی لغو شد بیش از کروناویروس جدید شیوع در روز 12 مارس سال 2020 است. (کرک اروین/گتی ایماژ)

اکتون گفت: 100,000 رقم وارد شده با در نظر گرفتن طیف وسیعی از تخمین های مختلف او را شنیده از کارشناسان از جمله این فرض که اوج COVID-19 خواهد آمد در اواخر آوریل تا اواسط ماه مه و را ببینید 40 تا 70 درصد از افراد آلوده شدن; با این فرض که هر فرد آلوده آلوده به طور متوسط 2.2 دیگران; و با این فرض که تعدادی از عفونت است که دو برابر شدن هر پنج تا هفت روز است.

مقامات برآورد اوج بیماری خواهد آمد در اواسط آوریل که 60 درصد از جمعیت آلوده می شود.

“ما کار ما راه بازگشت توسط هفته و برگشتیم به چه 1 درصد بود. ما تقریبا guesstimated مارس 9,” اکتون گفت. آنها پس از آن در زمان 11.7 میلیون جمعیت در این دولت و در زمان 1 درصد از آن است.

اکتون گفت: نبود او قصد “به ویروسی” و گفت: مقامات بهداشت عمومی مانند خودش در آغاز یک بیماری همه گیر وضعیت به نظر می رسد “جنجال آفرینی” اما در پایان به نظر می رسد به عنوان اگر آنها نمی به اندازه کافی.

وجود دارد تنها 13 مورد تأیید در اوهایو از مارس 13 با توجه به اوهایو وزارت بهداشت ، چهار نفر از این بیماران نیاز به بستری. پنجاه و دیگران باید آزمایش منفی است.

در این بخش به شماره های مختلف در وب سایت خود را در روز جمعه و آن را واجد شرایط با یک “ممکن است.”

“بر اساس چگونه به سرعت تکثیر ویروس و آلوده مردم و بر اساس مدل سازی ما می توانیم قیاس که هزاران نفر از Ohioans که ممکن است در حال حاضر آلوده شده است” آن را گفت.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه ترویج اکتون اصلی ادعا بدون ارائه اطلاعات برای پشتیبانی از آن را در توییتر و در ظاهر در فاکس نیوز “در امریکا Newsroom” در صبح روز جمعه. DeWine با اشاره به این ادعا به عنوان یک طرح.

“آنچه که کارشناسان به ما بگوید که این تعداد دو برابر خواهد شد و هر شش روز” او گفت:.

او گفت: او بعد از او تنها انتقال آنچه در اکتن به او گفته بود.

Mike DeWine, Ohio governor
اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به پیروزی او در سخنرانی پس از پیروزی در اوهایو فرمانداری مسابقه در سبک مبل سازی ساده وسبک کنگره مربع در کلمبوس, اوهایو, on Nov. 6, 2018. (جاستین Merriman/گتی ایماژ)

اوهایو وزارت بهداشت سخنگوی ملانی اماتو گفت: اخبار 5 در بیانیه ای که از این تعداد بر اساس دو تایید مواردی که منبع عفونت شد از جامعه است.

“هر زمان که شما می دانید از دو نفر است که باید آن را با توجه به جامعه گسترش و سپس شما می توانید فرض کنیم که 1 درصد از جمعیت خود را به آن” اماتو گفت: با استناد به یک سال 2017 و مرگ و مير گزارش هفتگی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

دکتر Trevor بدفورد یک عضو از فرد قفس تحقیقات سرطان مرکز واکسن و بیماری های عفونی را بدست آورد که مدل سازی این ویروس نوشته شده توسط واشنگتن مقامات دولتی بود که در میان کسانی که سوال اکتون ادعا می کنند که گزارش شد غیرانتقادی توسط بسیاری از رسانه های خبری.

“من نمی شک در جامعه گسترش است که اتفاق می افتد اوهایو و آن را بسیار دشوار است برای انجام این شیوع تخمین خوبی و بدون نظارت گسترده تر تلاش, اما من فکر می کنم این است که قطعا یک قوی دست بالا گرفتن” بدفورد در بیانیه ای گفت.

با توجه به CDC وجود دارد 1,678 تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده است. ایالت واشنگتن است که بیشتر با بیش از 450 پس از نیویورک است که 325 و کالیفرنیا است که 224.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de