بالا خانه جمهوری خواهان به دنبال به CCP نفوذ در کالج آمریکایی

رتبه بندی جمهوریخواهان از هفت خانه کمیته ها درخواست وزارت آموزش و پرورش به ارائه اطلاعات در مورد حزب کمونیست چین را (CCP) سرمایه گذاری در آمریکا کالج ها و دانشگاه ها برای پیشبرد آن در خارج از کشور ،

در پی گزارش اخیر ادعا پکن در حال حرکت است به سرکوب تحقیقات علمی به ریشه های این ویروس است که باعث جهانی همه گیر نمایندگان مجلس در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos به “به دنبال درک بهتر” از وزارت او را تلاش برای رسیدگی به گزارش سرمایه گذاری مستقیم خارجی به آمریکا موسسات آموزش عالی (IHEs).

“برای برخی از زمان ما را نگران کرده است و در مورد پتانسیل برای دولت چین به استفاده از آن سرمایه گذاری استراتژیک به نوبه خود آمریکایی ها به تلقین پلت فرم برای دانش آموزان آمریکایی” آنها نوشت: در نامه ای در روز دوشنبه اشاره کرد که پکن-زبان ارائه می شود و برنامه های فرهنگی به خصوص کنفوسیوس موسسات ارائه CCP با “یک پنجره به فرهنگ ایالات متحده و زیرساخت و برنامه ریزی” و همچنین “یک گردهمایی زمین برای سازمان های اطلاعاتی.”

“این اقدامات همه را به سوال که آیا ایالات متحده IHEs دریافت فدرال مالیات دهندگان دلار باید اجازه داده شود به قبول کمک های مالی از چین CCP و یا دیگر سازمان های وابسته” به نمایندگان مجلس نوشت. “از منافع این دو کشور به نظر می رسد به انشعاب.”

Epoch Times Photo
موسسه کنفوسیوس ساختمان در تروی پردیس دانشگاه در تروی, Ala., در تاریخ 16 مارس سال 2018 است. (Kreeder13 از طریق Wikimedia Commons)

قانونگذاران خواسته وزارت آموزش و پرورش است که بررسی underreported خارجی کمک های مالی در ایالات متحده مدارس به ارائه توسط مارس 11 همه اطلاعات و ارتباطات بین بخش و IHEs خود را تحت پروب به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه یافته های اولیه و گزارش از مدارس که افشای اطلاعات در مورد کمک های مالی خارجی به دولت فدرال است. آنها همچنین خواستار کارکنان در سطح مطبوعاتی قبل از تاریخ داده شده.

وزارت آموزش و پرورش گزارش در ماه فوریه که در حال انجام تحقیقات نشان داد که حداقل ده آمریکایی IHEs شکست خورده اند به گزارش $3.6 میلیارد دلار در بودجه خارجی به درستی. بخش آخرین بررسی شامل دانشگاه تگزاس که این گزارش “قابل توجهی در روابط قراردادی” با یک عفونی-بیماری آزمایشگاه در چینی مگا-شهر ووهان که در آن CCP ویروس پدید آمده در دسامبر 2019.

در این نامه امضا شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن (R-اوهایو) از کمیته نظارت ویرجینیا فاکس (R-N. C.) از کمیته آموزش و پرورش مک Thornberry (R-تگزاس) از خدمات مسلح کمیته, مایکل راجرز (R-Mich.) از امنیت داخلی کمیته فرانک لوکاس (R-Okla.) از فن آوری کمیته Devin Nunes (R-کالیفرنیا.) از کمیته اطلاعات و مایکل McCaul (R-تگزاس) از کمیته امور خارجه.

“ما نمی توانیم اجازه خطرناک رژیم کمونیستی به خرید دسترسی به ما موسسات آموزش عالی” اردن در بیانیه ای گفت. “حزب کمونیست چین را coverup از اوایل شیوع کروناویروس مراتب بدتر این بیماری و تاثیر آن بر ایالات متحده و جهان است. ما آن را مدیون به مردم آمریکا به نگه چین پاسخگو و برای جلوگیری از آنها را از انجام آسیب بیشتر به کشور ما است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de