بالا سلامت رسمی پشتیبانی از ایده ملی در خانه بماند سفارش

امریکا یکی از برترین مقامات بهداشت تایید و ایده ملی در خانه بماند سفارش در میان COVID-19 گیر تعجب که چرا آن نشده است اجرا نشده است.

ده ها تن از کشورهای دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه مگر اینکه آنها در حال گرفتن ضروری سفر از جمله برای مواد غذایی, پزشکی و بهداشت و درمان. آلاباما, آرکانزاس, آیووا و نبراسکا و داکوتای جنوبی در میان کسانی که بدون اقامت در خانه سفارش دهید.

در مورد خواسته های ملی منظور ساخته شده, Dr. Anthony Fauci اواخر روز پنجشنبه گفت که باید باشد.

“من درک نمی کنم چرا که اتفاق می افتد” Fauci پاسخ داد. “اگر شما نگاهی به آنچه که در این کشور, من فقط نمی فهمم چرا ما در حال انجام آن است. ما واقعا باید باشد.”

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اذعان کرد “تنش” میان دستور دولت فدرال و دولت حقوق. صبح روز پنج شنبه گفت: در طول یک ظاهر در ان بی سی “امروز” که “هنوز هم وجود دارد این است که موضوع را از دولت مرکزی در مقابل توانایی و حق دولت به تصمیم خود را.”

COVID-19 یک بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

US-HEALTH-VIRUS-BRIEFING
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در واشنگتن در 31 مارس سال 2020 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به مسئله ملی به منظور ترجیح می دهند به ترک سفارشات به فرمانداران. یک شماره این هفته صادر ماندن در خانه سفارشات برای اولین بار از جمله فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی و گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن فرمت اجتماعی فاصله دستورالعمل تا مارس 30.

“شما باید به کمی انعطاف پذیری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “اگر شما یک دولت در میانه و یا اگر آلاسکا برای مثال ندارد یک مشکل دیگه بدجور سخت به می گویند, ‘بستن آن.’ ما باید کمی از انعطاف پذیری.”

جراح عمومی جروم آدامز گفت: در طول یک ظاهر در “امروز” در این هفته که امریکا دارای یک سیستم فدرالیسم است که اجازه می دهد تا فرمانداران تصمیم گیری. “اما ما در حال رفتن به آنها را به بهترین شکل ممکن با دستورالعمل های ما می توانید آن را به ماندن در خانه و به فاصله اجتماعی,” او اضافه شده است.

برخی از ایالت ها در وسط کشور دیده می شود به مراتب کمتر از موارد از سواحل و فرمانداران باید در برابر دستور دادن به ماندن در خانه.

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem به خبرنگاران گفت: این هفته که او نقش خود را با توجه به امنیت عمومی و بسیار جدی اما افزود که “این خود مردم هستند که در درجه اول مسئول ایمنی خود را.”

Epoch Times Photo
داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem صحبت می کند در کاخ سفید در واشنگتن در دسامبر. 16, 2019, فایل عکس. (درو Angerer/گتی ایماژ)

“آنها هستند سپرده با گسترده آزادی—آنها به اعمال حقوق خود را به کار برده و بازی—و یا به ماندن در خانه و یا به رفتار اجتماعی فاصله,” او گفت:. “این تماس به درخواست one-size-fits-all رویکرد به این مشکل در داکوتای جنوبی است که ذهنیت گله نه رهبری.”

بینالملل آسا هاچینسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 25 که او نمی خواهید برای ورود به “پناهگاه در محل محیط زیست است.”

“من نمی خواهم به تعطیل تولیدی ما و یا ما از ضروری کسب و کار. من نمی خواهم برای رفتن به مرحله,” او گفت:.

“و پس چگونه شما جلوگیری از داشتن برای رفتن کسانی که مراحل اضافی مانند ما دیده ایم در کشورهای دیگر? و پاسخ این است: بیایید همه ما مسئولیت است.”

دولت وزیر بهداشت دکتر Nate اسمیت گفت: شهروندان باید مراقبت به جمع آوری در جمعیت.

Epoch Times Photo
این اسکن میکروسکوپ الکترونی تصویر را نشان می دهد SARS-CoV-2 (دور سرخابی اشیاء) که بار عصر اشاره به عنوان CCP ویروس در حال ظهور از روی سطح سلول های کشت داده شده در آزمایشگاه. (NIAID-RML)

“من فکر نمی کنم ما باید برای خاموش کردن هر محل که جمعیت, اما شما لازم نیست که شلوغ هم فقط به خاطر آن یک محل عمومی” اسمیت گفت. “این مهم است که همه ما مسئولیت و آگاه از آنچه ما انجام می دهیم.”

نبراسکا دولتی آیووا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 2 که دولت خود را بسیار زودتر در این بیماری همه گیر منحنی از ایالات مانند نیویورک که بیشترین CCP ویروس موارد در ایالات متحده است.

“ما قوانین بسیار سخت تر نسبت به برخی از مکان های با پناه گرفتن در خانه, سفارشات,” او اضافه شده است. “ما در حال برداشتن گام های مناسب.”

داکوتای جنوبی دارای 165 مورد تأیید 17 مجموع بستری شدن در بیمارستان, مرگ دو نفر و 57 بهبود. آرکانزاس 683 مورد تأیید 66 زمان بستری شدن در بیمارستان 23 نفر در هواکش و مرگ و میر 12. نبراسکا به 255 مورد تأیید و شش مرگ و میر. [حذف, حذف و, حذف]

متحده بدون ماندن در خانه سفارشات را اعلام کرد تعدادی از دیگر اقدامات از جمله درخواست افراد مسن به ماندن در خانه و تعطیل کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de