بالا بنگلادش تلفن همراه شرکت پرداخت $117M حقوقی تقل

داکا بنگلادش (AP) — بنگلادش منجر تلفن همراه اپراتور پرداخت $117 میلیون دلار به این کشور مخابرات تنظیم و در روز یکشنبه میان طولانی حقوقی کشمکش با دولت است که می تواند در نتیجه از دست دادن آن مجوز به کار در یکی از جهان سریع ترین رشد بازار تلفن همراه, مقامات گفت.

ذاکر حسین خان سخنگوی بنگلادش مخابرات کمیسیون تنظیم مقررات یا BTRC گفت: از طریق تلفن که Grameenphone یک شرکت تابعه از نروژی غول مخابرات فیلتر شکن, تحویل اسناد و مدارک برای پاکسازی پرداخت $117 میلیون به عنوان در هر دستورالعمل از این کشور در دیوان عالی کشور است.

این کمیسیون متهم Grameenphone از فرار طیف هزینه ها و مالیات ارزش افزوده, اما, اپراتور اصرار دارد که دولت ممیزی ناقص است.

اولین پرداخت یکشنبه بود در برابر کمیسیون تنظیم مقررات را ممیزی ادعا می کنند از حدود 1.48 میلیارد دلار مالیات پرداخت نشده. اما هنوز معلوم نیست که دولت چه مقدار می تواند با کل مبلغ ناشی از ممیزی ادعا می کند.

روز یکشنبه اقدام توسط اپراتور پس از دیوان عالی کشور به تازگی خواسته Grameenphone به پرداخت حداقل $237 میلیون Feb. 23 میان موانع قرار داده شده توسط این کمیسیون بودند که مانع اپراتور عملیات و گسترش است.

این کمیسیون تا به حال اعمال محدودیت در اپراتور کاهش بدون اعتراض گواهی برای واردات تجهیزات شبکه از ژوئیه در حالی که آن را نیز صادر شده نشان می دهد-باعث توجه به مجوز لغو و تهدید به تعیین یک مدیر.

تبلیغات

دکتر حسن سخنگوی Grameenphone گفت: پس از چند روز حرکت می کند که بعد از رسیدگی در این مورد خواهد بود دوشنبه در دادگاه عالی. “ما پرداخت می شود $117 میلیون,” او گفت:.

به طور جداگانه Grameenphone در بیانیه ای گفت یکشنبه که اپراتور “احترام به سیستم قانونی از بنگلادش” و شرکت “اتحاد بدون تعصب ساخته شده قابل تنظیم سپرده است.”

اپراتور باقی مانده محتاط و در آن گفت: “تاکید می کند که این اختلافات اعتبار BTRC حسابرسی ادعا می کنند و این سپرده باید دیده نمی شود پذیرش مسئولیت. آن است که جاه طلبی ما را به حل و فصل ممیزی اختلاف یا از طریق دوستانه و شفاف راه حل و یا قبل از دادگاه.”

Grameenphone یک سرمایه گذاری مشترک بین دعا دختر کرد عراقی که بزرگترین شرکت مخابراتی ارائه دهنده خدمات در نروژ با تلفن همراه عملیات در 12 کشور دیگر و Grameen مخابرات, یک سازمان غیر انتفاعی در بنگلادش است. باقی مانده سهام متعلق به کل خرده فروشی و سرمایه گذاران نهادی.

این شرکت با 76.6 میلیون مشترک مورد برگزاری 46.18% سهم بازار در جنوب کشور آسیایی را رو به رشد بخش ارتباطات از راه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im