سیراکیوز, n. y. (AP) — تونی سفید خواهد بود جدید دفاعی هماهنگ کننده در سیراکیوز.

نارنجی مربی دینو Babers کاهش یافته است به بحث در مورد فرصت شغلی در کارکنان خود را هنگامی که پرسیده شد در طول یک امضای بعد در کنفرانس خبری روز چهارشنبه اما ایالتی آریزونا اعلام کرد سه شنبه شب در انتشار نامگذاری ماروین لوئیس و آنتونیو پیرس به عنوان co-دفاعی هماهنگ برای سال 2020 است. این مدرسه گفت: این دو امر “پر نقش چپ پیشین دفاعی هماهنگ کننده تونی سفید که فرض همان موقعیت در دانشگاه سیراکوس.”

سفید تایید کرد در آریزونا رادیو نشان می دهد که او را به سیراکیوز ، او گفت این بود: “آخرین تصمیم دوم” است که اجازه می دهد او را به نزدیک به مادرش که در نیویورک زندگی می کند.

موقعیت در سیراکیوز شده است باز پس ژاک Arnett پذیرفته شده آن در ماه ژانویه و پس از آن تغییر ذهن خود و در زمان همان موقعیت در می سی سی پی امور خارجه. هر دو Arnett و سفید شد و بر روی صخره ای بلند با کارکنان در سن دیگو دولت که با استفاده از یک 3-3-5 دفاعی طرح که Babers آماده است تا در آغوش او به عنوان آغاز فصل پنجم با رنگ نارنجی.

“آن متفاوت است. آن را منحصر به فرد. آن را تهاجمی” Babers گفت. “من فکر می کنم که سبک ممکن است قادر به ارائه دقیقا همان چیزی است که طرفداران و بدن دانش آموز می خواهید. این بدان معنا نیست که آن را به موفق شود اما من آماده رفتن به پایین جاده. من آماده به آن را در آغوش. ما می خواهیم به تهاجمی در تمام سه مرحله است. ما می خواهید را به نفع خود بازی به جای بازی آنها را از دست دادن نیست.”

Babers اخراج دفاعی هماهنگ کننده Brian Ward که 4-3 طرح تولید تعداد قابل توجهی از گردش در دو فصل اما اجازه بیش از حد بسیاری از محوطه ها و بیش از حد بسیاری از نقاط. بخش از دست رفته در ماه نوامبر پس از کالج بوستون را به آتش کشیدند نارنجی برای 691 متری ادبانه یک مدرسه ثبت و 496 از آن بر روی زمین ترین تا کنون توسط سیراکیوز که به پایان رسید در 5-7.

قبل از سفید در زمان کار در ایالت آریزونا به عنوان دفاعی پشت مربی دو سال پیش این تیم قرار گرفت در نزدیکی پایین کاسه زیربخش در نمره دفاع. فصل گذشته خورشید شیاطین به پایان رسید و 35 سراسر کشور اجازه می دهد فقط 22.4 امتیاز در هر بازی و به او پیشنهاد شد به دفاعی هماهنگ کننده در ماه دسامبر.

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de