‘Tony hawk’s Pro Skater 1″ و “2’ دریافت بازسازی درمان

Image from Activision Blizzard

تصویر از اکتیویژن بلیزارد

مانیل فیلیپین – Tony hawk’s Pro Skater (THPS) 1 و 2 بازگشت به اکتیویژن بلیزارد اعلام remaster برای کلاسیک بازی اسکیت سواری که اول محبوب در پلی استیشن (PS) 1 دوره.

Vicarious Visions استودیو پشت remaster از دیگر پلی استیشن کلاسیک Crash Bandicoot خواهد بود helming این THPS بازسازی. این بازی جدید را در تمام سطوح اصلی و حرفه ای اسکیت بازان و کلاهبرداری. در حالی که آنها خواستار آن remaster بازی به نظر می رسد بیشتر از یک بازسازی با گرافیک به روز شده به استانداردهای مدرن و دوباره سطوح و شخصیت های. با توجه به IGN کد برای چگونه در بازی اسکیت بورد دسته تنها بخشی برداشته از نسخه اصلی بازی با بقیه بازی دوباره از زمین تا.

بازیگران شامل Tony Hawk, Bucky لازک Steve Caballero جف رولی اندرو رینولدز, الیسا, بخار پز, چاد Muska Eric Koston رادنی مولن سخن Glifberg کریم Campbell, Jamie Thomas و باب Burnquist – نام حتی طرفداران گاه به گاه گاهی اوقات تنظیم آن را به X بازی برگشت پس از آن ممکن است به یاد داشته باشید.

این آهنگ از اصل نیز خواهد بود و در حال پرش.

این بازی برای انتشار در سپتامبر 4, 2020, در, PS4, PS4, Pro, Xbox One و PC از طریق حماسه پلت فرم.

“اصلی Tony hawk’s Pro Skater سری عامل مهمی در تکامل اسکیت بورد مدرن کلاهبرداری و الهام بخش بسیاری از طرفدار اسکیت باز شما می دانید و عشق امروز” گفت: Tony Hawk در آزادی مطبوعات از ناشر است. “من بسیار هیجان زده برای کمک به الهام بخش یک نسل جدید اسکیت بورد سواران و پارسه و طرفداران موجود – به رشد این ورزش و حتی بیشتر.”

بسیاری از اصلی توسعه دهندگان کار بر روی remaster با توجه به استودیو سر جن Oneal. “گرفتن فرصتی برای بازگرداندن اصلی دو بازی که تا به حال چنین تاثیر معنی دار نه تنها در بازی بلکه در کل ورزش های سبک شده است یک حماسه تجربه برای تیم ما بسیاری از آنها مشغول به کار اصلی سری” گفت: Oneal.

این remaster خواهد آمد به عنوان یک بسته نرم افزاری خواهد شد و به طور مشترک به نام Tony hawk’s Pro Skater 1 و 2. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de