روحانی: ما باید رد ویزا به علم و فن آوری دانش آموزان

سناتور تام پنبه (R-ارک.) پیشنهاد روز یکشنبه که دولت ایالات متحده باید رد ویزا به چینی دانش آموزانی که می خواهند به کسب درجه علمی خود را از آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها.

“این یک رسوایی برای من که ما باید روت بسیاری از حزب کمونیست چین را درخشان ترین ذهن برای رفتن به چین برای رقابت برای شغل ما را به کسب و کار ما و در نهایت به سرقت اموال ما و طراحی سلاح ها و دستگاه های دیگر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر مردم آمریکا” پنبه گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز’ Maria Bartiromo در “صبح روز یکشنبه آتی.” “من فکر می کنم ما نیاز به یک نگاه بسیار سخت در ویزا که ما به اتباع چینی برای آمدن به ایالات متحده به مطالعه به خصوص در سطح کارشناسی ارشد در پیشرفته علمی و فن آوری در زمینه های.”

پنبه اضافه شده که دانشجو ویزا برای اتباع چینی باید محدود به کسانی که به دنبال تحصیل در دوره های علوم انسانی.

“اگر دانش آموزان چینی می خواهید به اینجا می آیند و مطالعه شکسپیر و Federalist Papers, این چیزی است که آنها نیاز به یادگیری از آمریکا,” او گفت:. “آنها نمی نیاز به یادگیری محاسبات کوانتومی و هوش مصنوعی از امریکا است.”

به عنوان تعدادی از دانش آموزان از چین تحصیل در ایالات متحده به طور پیوسته رشد کرده است و آمریکا و کالج ها و دانشگاه ها را توسعه داده اند تکیه بر دانش آموز چینی ثبت نام به تعادل بودجه خود را, سوخت افزایش بین المللی دانشجویان که مایل به پرداخت کامل شهریه. با این وجود ادامه نگرانی ها در مورد برخی از دانش آموزان چینی و دانشگاهیان اقدام به عنوان “غیر سنتی جمع” اطلاعات برای پیشبرد پکن منافع در هزینه از امریکا است.

تحت ملی چین هوش که آمد به اثر در جولای سال 2017 افراد و کسب و کار موظف به همکاری با رژیم کمونیستی داخلی و خارجی هوش کار می کنند. قانون کمک های مالی سازمان های اطلاعاتی قدرت به تقاضای سازمان ها و یا شهروندان ارائه “حمایت مورد نیاز کمک و همکاری است.”

“هنگامی که شما فکر می کنم این موضوع از پژوهشگران و دانشجویان و محققان چینی و دانشجویان این موضوع را از اعداد و گفت:” افسر سابق اطلاعاتی نیکلاس Eftimiades در وزارت امور خارجه جلسه در ماه نوامبر سال 2019. “در ایالات متحده وجود دارد 363,000 دانشمندان چینی و دانش آموزان است. اگر تنها 1 درصد بد هستند…این 3,600 فعال موارد سرقت مالکیت معنوی و سرقت از تحقیقات اقتصادی ندارد.”

در اوایل ماه ژانویه یک قاضی فدرال شارژ ملی چینی با اقدام به قاچاق مواد بیولوژیکی برای تحقیقات سرطان از دانشگاه هاروارد آزمایشگاه پزشکی در دستور چینی رژیم است. Zaosong ژنگ برگزار شد که یک دانشگاه هاروارد-حمایت ویزا برای تحصیل در ایالات متحده بازداشت شده است پس از او گرفتار شد در Boston Logan International Airport با 21 به سرقت رفته ویال نمونه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de