تلنتینو طول می کشد subpar بازی در گشاد گشاد راه رفتن به نظر می رسد در Ateneo مثبت

OVERPOWERED. La Salle's imposing defense proves too much for Kat Tolentino and the Lady Eagles. Photo release

چیره. La Salle را تحمیل دفاع ثابت می کند بیش از حد برای کت تلنتینو و جوجه عقاب. عکس انتشار

مانیل فیلیپین – کت تلنتینو بود به طور کامل انتظار می رود منجر به Ateneo جوجه عقاب در برابر گرم رقیب De La Salle بانوی Spikers برای خود kaizer chiefs فصل 82 هفته افتتاحیه مرحله نهایی مسابقات در روز شنبه, مارس 7.

به عنوان با تجربه ترین ستاره چپ بیش از قهرمانی-پیروزی هسته ای از سر مربی الیور Almadro آن آسان است که فرض کنیم که پنجم-سال hitter وظیفه می تواند برای تیم او در هر دو به پایان می رسد از زمین است.

اما که به سادگی مورد نیست بیا شنبه شب به عنوان خفقان La Salle دفاع به ریاست rookie Thea Gagate دوخته تلنتینو پایین فقط 6 امتیاز 5 با حملات متناوب 41 تلاش است.

“این همان La Salle تیم است که من همیشه بازی کند. آنها خوب مسدود کردن و دفاع,” او گفت: پس از گزش چهار-مجموعه ای از دست دادن در بازار آسیا آرنا.

“آنها می دانند که دقیقا همان جایی که ما در حال رفتن به ضربه پس منظورم این برای آنها خوب است. این تنها چیزی است که من یاد گرفتم از.”

جای مسکونی بر روی او نفرت انگیز تفرج 24 سال است فقط تغییر او تمرکز بر روی مثبت که جوانتر جوجه عقاب دست از همه مهمتر مجموعه خود را-آب بندی 13-1 اجرا در 2 قاب قرار داده است که در نتیجه شک برای هم بودن.

“من واقعا دیدم در این تیم است. من دیدم که چگونه چه بد ما آن را می خواستم و من می توانید ببینید که ما باید مهارت” او گفت:. “اما آن را فقط گاهی اوقات ما با همه مردم در جمعیت است که ما را فراموش کرده ام در مورد سمت خود ما.

“من فکر می کنم گاهی اوقات ما تمرکز بیش از حد در La Salle طرف اما مجموعه 2 واقعا خوب بود برای دیدن و من فقط خوشحال با راه که افراد دیگر انجام شده از این تیم است. و این راهی است که آنها قادر به به ما خیلی کمک کند.”

یک کهنه سرباز تلنتینو نیست حداقل کمی نگران است که تیم او در حال حاضر از دست دادن و به نام آن فقط در دو بازی به عنوان خود دفاع.

“منظورم این است این شروع فصل من فقط دنبال راه هایی است که ما می توانیم از آن یاد بگیرند و ما می توانیم از این بازی,” او گفت:. “البته [La Salle] همه آماده و به وضوح آماده تر از ما بودند. بله, آنها فقط بیشتر آماده این زمان.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im