توکیو بازی های المپیک ‘دشوار’ اگر همه گیر موجود نیست – Abe

UNCERTAIN FUTURE. Logos of the Tokyo 2020 Olympic Games and Paralympic Games are displayed behind cherry blossoms in Tokyo. Photo by Kazuhiro Nogi/AFP

آینده نامشخص. آرم توکیو 2020 المپیک و پارالمپیک بازی های نمایش داده شده در پشت شکوفه های گیلاس در توکیو. عکس Kazuhiro Nogi/AFP

توکیو – ژاپن نخست وزیر ژاپن روز چهارشنبه گفت: آوریل 29, از آن خواهد بود “دشوار” برای برگزاری به تعویق افتاد توکیو المپیک اگر بیماری همه گیر کوروناویروس موجود است.

برتر این اظهارات یک روز پس از توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری گفت: در مصاحبه با ورزش های محلی روزانه بازی های المپیک را لغو اگر coronavirus همه گیر نیست و تحت کنترل در آورده است.

آبه مجلس گفت: “ما باید برگزاری بازی های المپیک به عنوان یک عهد به بشریت پیروزی بیش از coronavirus.”

“اگر ما در چنین وضعیت دشوار است (به نگه دارید) این بازی گفت:” اصرار اهمیت توسعه واکسن و مواد مخدر. (بخوانید: توکیو 2020 رئیس: بازی های المپیک لغو خواهد شد اگر همه گیر نشده)

وی افزود: “ما شده است گفت: ما برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک است که در آن ورزشکاران و تماشاگران می توانند شرکت کنند با خیال راحت و در یک فرم کامل است. من فکر می کنم (المپیک) نمی تواند برگزار می شود در تکمیل فرم اگر همه گیر موجود است.”

این بیماری همه گیر در حال حاضر مجبور مدت یک سال تاخیر از بازی ها که در حال حاضر برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 23, 2021.

موری خواسته شد Nikkan Sports daily که آیا این بازی می تواند به تاخیر افتاد تا 2022 اگر همه گیر باقی می ماند یک تهدید در سال آینده که او گفت: “هیچ.”

“در آن صورت آن را لغو شد,” او گفت: در مصاحبه منتشر شده در سه شنبه.

توکیو 2020 سخنگوی خبرنگاران گفت: همچنین در روز سه شنبه که موری سخنان بودند بر اساس “رئیس افکار خود.”

تعویق بازی عظیم لجستیکی و مالی چالش با برچسب قیمت نهایی برای تاخیر هنوز مشخص نیست.

همه گیر باعث شده 217,000 مرگ و میر در سراسر جهان است. در ژاپن این ویروس آلوده در اطراف 14,000 کشته و تقریبا 400.

این کشور کمتر از یک ماه وضعیت اضطراری و مقامات خواسته های غیر ضروری کسب و کار به درهای بسته خود را. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im