توکیو می تواند از دست دادن بازی های المپیک, اگر نه, برگزار می شود در سال 2020 می گوید وزیر

LOSING THE CONTRACT. The fate of the Tokyo 2020 Olympics will be decided on late May. Photo by Kimimasa Mayama/EPA-EFE EPA-EFE/KIMIMASA MAYAM

از دست دادن قرارداد. سرنوشت توکیو 2020 المپیک خواهد بود تصمیم گرفت در اواخر ماه مه. عکس Kimimasa Mayama/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/KIMIMASA MAYAM

توکیو ژاپن – Tokyo خطر از دست دادن بازی های المپیک اگر آنها به تعویق افتاد و بعد از این سال بیش از کروناویروس جدید یک وزیر دولت گفت: در روز سه شنبه 3 مارس, و اضافه کرد که ممکن است به نظر می رسد مانند مهلت برای تصمیم گیری.

قرارداد برای بازی می گوید کمیته بین المللی المپیک (IOC) می تواند برداشت میزبانی حقوق اگر آنها برگزار می شود در سال 2020 المپیک وزیر Seiko هاشیموتو گفت: مجلس.

دولت ژاپن توکیو سازمان و کمیته ملی المپیک باید همه متعهد به برگزاری این بازی ها در برنامه از جولای 24, اما سرعت گسترش ویروس در ادامه به افزایش نگرانی ها شده است.

“نگاهی به قرارداد یک بار دیگر آن را می گوید در ماده 66 که کمیته بین المللی المپیک دارای حق لغو بازی با غیرفعال کردن این قرارداد اگر… بازی برگزار نمی شود در سال 2020” هاشیموتو گفت.

“در این لحظه توکیو 2020 کمیته بین المللی المپیک و توکیو (دولت شهر) در حال انجام بهترین خود را به مطمئن شوید که این بازی برگزار خواهد شد از ماه جولای 24,” او اضافه شده است.

“دولت به طور کامل حمایت کند.”

COVID-19 شناسایی شده است در 76 کشور, قتل 3,116 و باعث هرج و مرج به عنوان دولت های سرکوب سفر. یک لیست طولانی از رویدادهای ورزشی باید لغو شده و یا به تعویق افتاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

هاشیموتو اضافه شده است که ممکن است مانند نگاه یک “معیار مهم” برای تصمیم گیری که آیا بازی پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

“یک عضو کمیته بین المللی المپیک گفت: تا پایان مارس که مهلت نهایی برای تصمیم گیری,” او گفت: با اشاره به اظهارات سران کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند.

“بنابراین من فکر می کنم تا پایان مارس یک معیار مهم,” هاشیموتو گفت.

“ما در حال ساخت تلاش به طوری که کمیته بین المللی المپیک می تواند متقاعد شود که توکیو بازی ها برگزار می شود با خیال راحت.”

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد این کشور اقدامات ملی برای جلوگیری از ویروس اصرار مدارس سراسر کشور به مدت چندین هفته و دعوت از سازمان دهندگان از رویدادهای مهم به نظر لغو و یا به تاخیر انداختن آنها.

همه چیز از مسابقات فوتبال و کنسرت های موسیقی را تحت تاثیر قرار شده است در حالی که سومو بهار مسابقات خواهد بود پشت درهای بسته برگزار شد.

همچنین در روز سه شنبه یک صندلی چرخدار راگبی تست رویداد برای پارالمپیک که در حال برنامه ریزی برای شروع در 25 اوت شد لغو بیش از ویروس.

“توکیو 2020 با این وجود انجام خواهد داد راگبی با ویلچر تست رویداد در برخی از فرم در ماه آوریل پس از حصول اطمینان از یک محیط امن و مطمئن” یک کمیته در بیانیه ای گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de