توکیو 2020 رئیس: بازی های المپیک لغو خواهد شد اگر همه گیر نشده

IN PERIL. The postponed Tokyo 2020 Olympics remains in peril due to the coronavirus pandemic. Photo by Kazuhiro Nogi/AFP

در خطر است. به تعویق افتاد توکیو 2020 المپیک باقی مانده در خطر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس Kazuhiro Nogi/AFP

توکیو, ژاپن به تعویق افتاد توکیو 2020 المپیک را به لغو و اگر coronavirus همه گیر نیست و تحت کنترل در آورد با سال آینده کمیته سازماندهی رئیس جمهور گفت: در دیدگاه منتشر شده روز شنبه, مارس 28.

این بیماری همه گیر در حال حاضر مجبور مدت یک سال تاخیر از این بازی – که در حال حاضر برنامه ریزی برای باز کردن در جولای 23, 2021 – اما توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری گفت: هیچ بیشتر تعویق ممکن بود.

در مصاحبه با ژاپن Nikkan Sports, روزانه, Mori قطعی شد وقتی پرسیده شد که اگر به بازی های المپیک می تواند به تاخیر افتاد تا 2022 اگر همه گیر باقی می ماند یک تهدید در سال آینده پاسخ: “نه”.

“در آن صورت آن را لغو” موری گفت.

موری با اشاره به بازی شده بود لغو شد قبلا فقط در زمان جنگ و در مقایسه با نبرد در برابر coronavirus به “جنگ نامرئی دشمن”.

اگر این ویروس با موفقیت موجود “ما برگزاری بازی های المپیک در صلح و آرامش در تابستان آینده” او اضافه شده است. “انسان است که شرط بندی در آن است.”

Masa Takaya یک توکیو 2020 سخنگوی کاهش یافته است به نظر امکان لغو این بازی ها گفتن به خبرنگاران گفت که موری سخنان بودند بر اساس “رئیس افکار خود”.

ژاپنی سازمان و کمیته بین المللی المپیک تحت فشار سنگین از ورزشکاران و ورزش بین المللی فدراسیون, توافق در ماه مارس به مدت یک سال به تعویق افتادن بازی ها.

سازمان ها و ژاپنی ها گفته اند که تاخیر در بازی های المپیک خواهد بود یک فرصت به نمایش گذاشتن جهان را به پیروزی بیش از coronavirus اما سوال بوجود آمده اند در مورد اینکه آیا حتی یک سال به تعویق کافی است.

روز سه شنبه از ژاپن انجمن پزشکی هشدار داد از آن خواهد بود “بسیار دشوار” برای برگزاری این بازی ها در سال آینده اگر یک واکسن یافت نشده است.

“من نمی خواهد می گویند که آنها باید برگزار نمی شود اما این امر می تواند بسیار دشوار است” Yoshitake Yokokura به خبرنگاران گفت: در یک جلسه.

و در هفته گذشته یک متخصص پزشکی که انتقاد کرده است این کشور در پاسخ به کروناویروس هشدار داد که او “بسیار بدبین” است که به تعویق افتاد بازی های المپیک برگزار می شود 2021.

“صادقانه به شما بگویم من نمی فکر می کنم در بازی های المپیک است که به احتمال زیاد برگزار می شود, در سال آینده گفت: Kentaro ایواتا استاد بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه در یک جلسه.

اما توکیو 2020 سخنگوی Takaya مقابله است که حتی کارشناسان پزشکی گفت که خیلی زود به قضاوت در چنین یک احتمال است.

در این مصاحبه موری نیز گفت: سازمان با توجه به برگزاری مشترک باز و بسته شدن مراسم برای بازی های المپیک و پارالمپیک در تلاش برای کاهش هزینه ها.

در زیر طرح های پارالمپیک خواهد تاریخ المپیک, مراسم افتتاحیه, در جولای 23 و المپیک مراسم اختتامیه خواهد بود یکپارچه پارالمپیک رویداد بسته شدن در ماه سپتامبر.

اما موری اعتراف کرد که توکیو برگزارکنندگان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دست آمده رضایت از کمیته بین المللی المپیک و پارالمپیک همتایان در آن طرح شود.

“این رفتن به یک قابل توجهی کاهش در هزینه ها و یک پیام از پیروزی در برابر بحران جهانی اما این آسان نیست” موری گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de