خسته از uncooperative شهروندان حیدرآباد ممکن است گسترش مستند تا پایان مارس

حیدرآباد: بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) اعلام کرده است دولت به گسترش مستند در دولت سرمایه تا پایان ماه مه.

Covid-19 مورد افزایش یافته است در هشدار دهنده سرعت در بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) محدودیت. یکی دیگر از 30 مورد گزارش شد در روز جمعه. شهردار Bonthu Rammohan قرار می دهد سرزنش مردم و گفت: اگر آنها با دولت همکاری و مشاهده مستند به شدت آن را می توان توسعه یافته تا coronavirus موارد به صفر میرسد.

Rammohan گفت: وزیر K. Chandrashekar رائو گرفته بسیار جدی مردم نقض مستند پروتکل و ممکن است آمده تا با قوانین سختگیرانه پس از جلسه هیئت دولت برنامه ریزی شده در مارس 19. او اشاره کرد که هر چند در مورد 45,000 وسایل نقلیه کشف و ضبط شده است به صورت مستند نقض قوانین مردم هنوز هم در حال حرکت در جاده ها با استفاده از جعلی عبور می کند.

“ما شده اند نگه داشتن سخت افروزی تنها در مهار مناطق با اعتماد به دیگران است. دولت clueless در مورد تعداد coronavirus موارد مثبت در مناطق باقی مانده. اگر جنبش عمومی است نه محدود و اگر آنها با دولت همکاری آنها به خطر انداختن جان خود و دیگران” او گفت:.

وی با ذکر موارد دیگر یکی از پیاز فروشنده در Rajendernagar که در تماس با یک Nizamuddin مرکز مهاجرین بازگشته و تعامل با 45 دیگران و بعد از آن آزمایش مثبت است و از یک مهاجر که در سفر و در قطار با مرکز عودت شد و بدون علامت است اما یکی از مخاطبین خود را زن مهمانخانه دار درگذشت.

“ما مطمئن نیستیم که آیا 14 روز در قرنطینه است و به اندازه کافی حاوی Covid-19. من به مردم توصیه قرنطینه برای 28 روز حتی اگر آنها آزمایش منفی” Rammohan گفت.

او گفت: ممکن خواهد بود مطلوب شامل Covid-19 و ورود موسمی در ماه ژوئن می تواند وضعیت را پیچیده تر به عنوان دیگر بیماری های مسری گسترش با باران.

“از آن آسان است برای مدیریت یک شهر با یک جمعیت بزرگ. مردم باید به رعایت قانون برای جلوگیری از ویروس کشنده” او گفت:.

او خواست ساکنان به کلیک بر روی تصاویر از کسانی که در نقض اجتماعی فاصله هنجارها در سوپر مارکت ها و مغازه های گوشت و بازارهای دیگر و ارسال آنها را بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی. شرکت مهر و موم خواهد تمام مغازه ها برای مستند دوره, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de