تیموتی براون NFL ستاره و ‘M*A*S*H’ بازیگر مرده در 82

طرفداران فوتبال حرفه ای و “M*A*S*H” به اشتراک گذاری از دست دادن.

تیموتی براون سابق NFL ستاره و بازیگر در کمدی/درام “M*A*S*H” درگذشت آخرین پنج شنبه, آوریل 4 از عوارض مربوط به زوال عقل در جنوب کالیفرنیا. او 82.

قهوه ای تا به حال بازی NFL فوتبال با Green Bay Packers فیلادلفیا ایگلز و بالتیمور Colts. و او رفت و تبدیل به یک NFL قهرمان و یک عقاب Hall of Famer.

مرگ او اعلام شد Philadelphia Eagles این هفته است. “عقاب در حال غمگین برای یادگیری از عبور از سابق در حال اجرا به عقب و Timmy قهوه ای” آنها هنوز توییتی.

Philadelphia Eagles رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت جفری Lurie ستایش قهوه ای در متنوع خود را حرفه ای.

“Timmy قهوه ای بود و تمام وقت بزرگ عقاب و یکی از پویا ترین چند منظوره بازیکنان دوران خود را,” او گفت:. “او غلبه موانع بسیاری در زندگی خود را به لذت بردن از موفقیت هر دو به عنوان یک ورزشکار و به عنوان یک سرگرم کننده است.”

تیموتی براون زندگی

قهوه ای متولد Knightstown ایندیانا و بزرگ شده در یک یتیم خانه.

او پس از بازنشسته از فوتبال او در زمان بازیگری و اجرا در فیلم محبوب و بعد از آن سریال “M*A*S*H” بازی سروان. الیور هارمون جونز بر روی صفحه نمایش کوچک است.

او به نظر می رسد در بیش از 20 فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در طول حرفه بازیگری خود را با توجه به نویسنده Ray Didinger در فیلادلفیا ایگلز سایت.

“Timmy قهوه ای افسانه ای حرفه ای تعریف شده توسط خود را تطبیق پذیری و اخلاق کار” فیلادلفیا ایگلز توییتی.

اما براون بیش از فقط یک NFL ستاره و بازیگر.

DO NOT USE PHOTO AGAIN
تیم براون از بالتیمور کلت در تاریخ 12 آوریل سال 1968. (عکس توسط آفریقایی آمریکایی روزنامه ها/Gado/گتی ایماژ)

با توجه به Didinger قهوه ای خود را صرف سال های بعد کار کردن با افراد جوان به عنوان یک افسر عفو مشروط در لس آنجلس. او کار می کرد برای بیش از 15 سال در اردوگاه Kilpatrick یک نوجوان بازداشتگاه.

براون گفت: خود را تربیت به عنوان یک یتیم به او کمک کرد مربوط به نو که آمد به مرکز Didinger اضافه شده است.

“من می دانستم که آنچه در آن کودکان مورد نیاز است و به آنها احترام من” براون گفت: با توجه به Didinger. “من نمی درمان آنها مانند مجرمان مانند دیگر مردم بود. آنها می دانستند که من از همان مکان از آنها آمد.”

با نوابغ

Didinger اضافه شده که براون گفت: fondest حافظه بازی در NFL شد این فرصت را به بازی با برخی از بازیکنان بزرگ و کسب احترام آنها.

“به پسرم Jurgensen می گویند” شما می توانید بازی در تیم من در هر زمان,’ ” براون گفت. “به چاک Bednarik بگو: شما یکی helluva بازیکن فوتبال’ من که به قبر من.”

جیم Irsay صاحب کلت نیز توییتی در مورد تیموتی براون در حال عبور است.

“استراحت در صلح و Timmy قهوه ای – بومی لقب استان و مردم ایندیانا گریزان هافبک/بازگشت مرد و سه بار نرم افزار کاسه بازیکن. قهوه ای خود را به پایان رسید NFL حرفه ای با ’68 NFL قهرمان بالتیمور کلت قبل از حرکت به هالیوود,” او گفت:.

تیموتی براون ساخته شده یک سفر با پسر خود به فیلادلفیا در سال 2015 زمانی که او القاء شد به فیلادلفیا ورزشی سالن از شهرت.

او در زندگی با پسرش شان در جنوب کالیفرنیا در زمان مرگ او با توجه به Didinger.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im