زمان برای امریکا از خواب بیدار به چینی رژیم را تهدید به: کارشناس

ایالات متحده باید ارزیابی مجدد ارتباط آن با رژیم چین است که اجازه مرگبار پاتوژن به گسترش در سراسر جهان سنگ زنی اقتصاد به توقف با توجه به چین متخصص گوردون چانگ.

چینی رژیم ویروس coverup بخشی از یک استراتژی برای حفظ حکومت—و آنه چگونه پکن اقدامات یک تهدید برای جهان آزاد چانگ گفت.

“این زمانی است که من فکر می کنم آمریکایی ها شروع به تحقق بخشیدن به maliciousness چین چالشی برای آمریکا و اساسی طبیعت از آن حمله,” او در مصاحبه با بار عصر.

Coverup

در اواسط ماه دسامبر شواهد پدید آمده که این ویروس می تواند در میان انسان ها است. پزشکان در ووهان بیان زنگ بعد از دیدن ناگهانی سربازان ارتش در مصرف برخی از جمله Ai مرداب و لی Wenliang هشدار داد همکاران خود را در مورد یک فرم جدید از پنومونی گسترش در میان بیماران است.

چینی رژیم سکوت آن دسته از پزشکان و ادعا کرد که ویروس “containable” و “قابل کنترل است.” در Jan. 14 سازمان بهداشت جهانی به نقل از مقامات چینی اعلام کرد که هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال است. ایالات متحده شاهد آن بیمار برای اولین بار در شش روز بعد در همان روز مشهور چینی pulmonologist اذعان کرد که این ویروس می تواند به گسترش در میان انسان ها است.

در یکی دیگر از سه روز ووهان مقامات قفل شده پایین شهر اما نه قبل از حدود پنج میلیون نفر سفر به دیگر نقاط چین و یا کشورهای خارجی پیش از سال نو چینی جشن سهوا گسترش ویروس. یک مارس مطالعه تخمین زده شده است که 86 درصد از عفونت ها در ووهان قبل از مستند مستند نشده بود.

“چین می دانستند که این ویروس گسترش خواهد. اما سعی کردم به آرامش دولت به مصرف نمی اکشن” چانگ گفت: از جمله با انتقاد از کشورهایی که قرار ممنوعیت سفر در بازدید از چین است.

“قرار مجرمیت در اینجا این است که واقعی است. شما می توانید می گویند آن را بی پروا می گویند آن را عمدی,” او گفت:. “آنها می تواند هشدار داد جهان است. آنها آن را انجام نمی. آنها در تلاش برای قرار دادن جهان است.”

جهانی تصویر قبل

به عنوان آن botched پاسخ اولیه منجر به رشد بحران رژیم را دیدم فرصتی برای معکوس کردن تصویر خود را.

در توییتر بیش از 100 دیپلمات چینی—بسیاری از آنها افتتاح حساب در ماه های اخیر—تبلیغ چین به عنوان ناجی جهان و ادعا کرد که این ویروس سرچشمه در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده است.

در حال حاضر بدنام صدای جیر جیر یک سخنگوی وزارت خارجه این باورند که ارتش ایالات متحده ممکن است مسئول آوردن این ویروس به ووهان.

وزارت امور خارجه ایالات متحده بعد از احضار سفیر چین به ایالات متحده برگزار شد و یک تماس با یک مقام ارشد چینی با ایران توییت.

“ما شنیده وزارت خارجه چین موضوع عذرخواهی به ایالات متحده است که برای التهاب خطرناک و غلط, صدای جیر جیر” چانگ گفت. “تا زمانی که ما که عذرخواهی ما قطعا می دانیم که شده است وجود دارد یک تغییر اساسی در دیدگاه ها در داخل وزارت امور خارجه و یا در واقع حزب کمونیست خود را.”

در تلاش برای بازیگران خود را به عنوان یک رهبر جهانی در مبارزه با شیوع چینی رژیم فرستاده کارشناسان پزشکی و در پی تجهیزات پزشکی به ویروس-آمار کشور است.

یک مارس 26 مقاله در اخبار رسمی سازمان رادیو فردا برای مثال در توصیف این کمک های خارجی به عنوان “دلگرم کننده” و “سوخت تحویل داده شده در برف.” “چینی کمک در سراسر هزاران مایل در حال گرفتن توجه جهان” آن را گفت.

یک همشهری تفسیر مورخ 7 آوریل همچنین ادعا کرد که رژیم “شده است باز و شفاف و مسئول در همه تلاش خود را.”

از چین تبلیغات تلاش چانگ گفت: “آن است که واقعا در تلاش برای بازنویسی نه فقط تاریخ, اما همانطور که مردم می گویند در تلاش برای بازنویسی در حال حاضر.”

چنین تلاش های تبلیغاتی باید همه موفق بوده اند. اسپانیا و ترکیه و هلند را به یاد می آورد تجهیزات چینی پس از پیدا کردن آنها را معیوب یا نامطلوب.

جاه طلبی های چین

دولت آمریکا به تازگی شدت آن موشکافی بیش از دولت حمایت چینی پروژه ها. پکن کمربند و جاده ابتکار (BRI, همچنین شناخته شده به عنوان یک کمربند و یک جاده) خود را طرح بلند پروازانه برای ساخت پروژه های زیربنایی در سراسر اروپا, آفریقا و آسیای مرکزی و آسیای جنوب شرقی مورد انتقاد قرار گرفته توسط وزارت امور خارجه برای به دام انداختن کشورهای در حال توسعه تحت بدهی های سنگین است.

کارشناسان و مقامات نیز پرچم چین 5G تکنولوژی led توسط رژیم پسند شرکت, به عنوان یک امنیت ملی در خطر است.

چینی رژیم ابتکارات تمایل به خدمت و “به معنای نیروی سازمان ملل به یک وابسته به دولت” چانگ گفت.

برای آمریکا و سیاستگذاران این باید یک زمان به رسمیت شناختن چنین دیرینه تهدید از چینی رژیم و قطع روابط اقتصادی با آن چانگ گفت.

“من فکر می کنم ما خواهد آمد به تحقق است که می تواند وجود دارد هیچ همزیستی مسالمت آمیز بر اساس طولانی مدت با چین است. یا آن را جمهوری خلق چین و یا آن را به ایالات متحده آمریکا. نه هر دو.”

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de